bugün

entry'ler (12)

kur an ı kerim de yaratılış

Hem ilk insanın yaratılışında, hem de daha sonraki bütün insanların yaratılışında maddî planda ilk merhale toprak (türab); ikincisi, balçık gibi yumuşak, yapışkan çamur (tîn) ve bundan alınıp süzülmüş bir öz (sülâletün min tîn); üçüncüsü, insan iskeleti haline getirilen siyah, kokuşmaya müheyya, bir şekle konmuş ve kendisine bir yol, hedef tayin edilmiş balçık (hame-i mesnun); dördüncüsü, tın tın öten, pişirilmiş, kurutulmuş balçıktır (salsâl).

acı hayat

zamanın reyting rekoru kıran kenan abımızın ününe ün kattıgı selin demiratar a gıcık oldugumuz bir osman sınav yapımıdır.

sevgililerin aslında söylemek istedikleri

ps oynamak istiyorum:senden sıkıldım biraz beni rahat bırak
ben uyucam:canım sevişmek istemiyor
tavla atalım:konusmak ıstemıyorum barı boyle vakıt gecsın
evlenmek için zaman var:senden ıyısını bulursam senı bırakırım

kadınları itici yapan detaylar

sarı dişler, sahte sarışınlık, göbek yağları, selülit, sigara içmesi,küfretmesi,sakız çiğnemesi,çakma giysiler,soyulmuş ojeler.

dizilerdeki kaşar tipler

dizilerimizin olmazsa olmazları olan ama asla ne giydikleri ne taktıkları takıp edılmeden durulamayan yasam felsefelerı yuva yıkan rol geregı bıle olsa ınsanı cıleden cıkaran gereksız kısılerdır..
(bkz.sanat için soyunmak)

yine mi kız çocuğuna hamilesin

genelde türkiyemizin dogusunda kadınların harcandığı durumdur..batıya gelındıkce olay degısır.oglum olup serserı olacagına kızım olsun evde otursun derler ama kız orospu oluncada keske oglum olsaydı da serserı olsaydı dedırttır..

para mi saglik mi

para para para.para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para

toplantıya annen değilde annenin çorbası gelse

döt ile gülünesi durum..reklamlarında suyu çıktı hatta çorbası bile yapıldı dedirttiler işte.hocam annem gelemedi çorba yolladı afedersiniz diyecek olan öğrencinin sopa yeme olasılığı yüksektir.

herkes akp yi elestirir fakat akp yine kazanir

hile hurda işidir.Seçim sandıklarına hile olması muhtemeldir.oy vermedim ben diyenin yalan söyleme olasılığı yüksek olan durum.

kübra

gün geçtikçe yaygınlaşan söylenmesi kolay ve güzel anlamlı..ayrıca Allah'ın mahkemesi,büyük,ulu,yüce gibi anlamlar taşıyan herkese nasip olmayacak bir kız ismi.sadece türbanlı kesimin değil inanan her insanın yawrucağzına vereceği isim.

eda

tanıdığım en güzel arkadaş,dost öpülesi sevilesi insanın ismi...edoş die kısaltmak mümkün.az harf olduğu için çok da ekonomik..

sakarya üniversitesi

4 yıldır eğitim gördüğüm severek gelmediğim gitmek için can attığım besyosunda bol bol paçoz bulunan,ibf sinde yeditepe çakması hatunların bol oldugu,mühendisliğinde gözlüklü çömezlerin cirit attığı hocalarının kaliteli çalışanlarının gerizekalı olduğu bir mekan..şehir yobaz mekanıı zaten çömezlere hiç tavsiye etmemm aman gelmeyinn..