bugün

entry'ler (12)

inşallahlı maşallahlı konuşan devlet adamları

laik ülke olup olmadığımızı sorgulatan ayıp insanlardır.

sözlük yazarlarının itirafları

nickimi kedi yedi npcaz simdi adlı dostum muhtemelen o arkadaşı tanıyorum acıdım şu an sana neyse benden selam söyle ;)

sözlük yazarlarının itirafları

ah sözlük ah neler var da yazamıyorum buraya...

turkey yerine yeni isim önerileri

Turqie şeklinde kullanılıyor sanırım sonuç itibariyle önemli olan niyettir ses değil.

sözlük yazarlarının hayatının özeti

hastalık..

Gün geçmiyor ki bir yenisi eklenmesin şimdi de boyun fıtığı çıktı.

ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın

Kim nasıl bakarsa öyle görür. Bakan göze göre son şaka, ibretlik olay, derin düşünceler içeren eylem, üzerinden dedikodu yapılabilecek durum, pişmanlık ve tövbe sebebi olabilir.

bir aşk acısının insana kazandırdıkları

insana, kendi kendine verdiği bir sürü tutulmayacak söz kazandırır.

eskiden sevilen kızın arkadaşlarına yazmak

ergenlikte rastlanan zavallılık belirtisidir, iğrençtir.

doğum günü hediyesi

sosyal iletişim ağları da olmasa hatırlamayacağımız günler için almaya hep geç kaldığımız, maddi değeri düşük de olsa manevi değeri hesaplanamayan (en azından eskiden öyleydi), hoş anıları süsleyen maddedir.

bakireyim

günümüzde gerçek bile olsa kimsenin inanmayarak 'acınası Türkiye' tablosuna katkıda bulundukları söz.

cem yılmaz

geçenlerde facebook'ta ben onun dublörüyüm diyerek kız indirmeye çalışılan adam.

dublörü olduğunu iddia eden de bana 'millet yemeyip içmeyip nasıl kız indiririm diye düşünüyor' dedirten adam.

şu an birini istemediğim için yalnızım

en yakın arkadaşlar listemin top 20'siyle konuşurken kullanmaya gerek duymadığım cümle;

diğer arkadaş1: [adım] erkek arkadaşın var mı?
ben: yok, bu aralar düşünmüyorum.

diğer arkadaş2: [adım] kimse bakmıyor mu sana kızım ne zaman görsem yalnızsın?
ben: aslında var 1-2 kişi de ben şu an kimseyi istemiyorum. bir süre free takılcam.

top 20'deki arkadaş1: ee naptın ayarladın mı birini?
ben: yok kanka ben bu kısmetsizlikle evde kalırım.

top 20'deki arkadaş2: bir ara teklif üstüne teklif alıyordun noldu yok mu şimdi kimse?
ben: napim kızım sevgili aranıyor diye ilan mı verim?