entry'ler (59)

dropkick murphys

Biri punk mı dedi ne ?

vejeteryanlık sonradan kazanılırmı sorunsalı

Hiç ben bundan sonra ot yemeyeceğim akşama evde kebap yapalım diyen inek gördünüz mü ? Doğanıza uygun davranın biraz. Katletmekten bahsediyorsunuz da bitkiler ne canlı değil mi ?

evli bir kadını yatağa atmanın yolları

Malsınız, tabi kocası değilseniz.

punkci

punkçı yoktur punk vardır.

punk is not dead diyen çakma punk

geçenlerde instagramda bir kızın ''punk ölmedi rap dirildi'' yazıp hikayesine atmasıyla keşke ölseydi de senin eline düşmeseydi dediğim durumdur. Punk ile ilgili en ufak şey bilmeyen biri gelip de bana punk'ım demesin ağız burun dalarım. Bizim de bir başlangıcımız vardı da o kadar da değil be gülüm.

real madrid sevilla maçını izlemeyen erkek

22 gereksiz para alan topun bi topun peşinden koşmasını izleyerek zamanını boşa harcamayacak erkektir.

avrupanın tavan yapan türkiye düşmanlığı

o kadar tavan yapacaklarına duvar yapsalardı kıçları başları açıkta kalmazdı.

kısır olmak

hamamda yenmektir. adam gibi yapılmışsan tabi.

eskiden güzel olan şeyler

yarın güzeldi bugün olana kadar.

gece 03 00 da ateşlenen sigara

1 dakika geç ateşleyince unicornlar bir yerlerinden gökkuşağı çıkararak uçuyor.

ilk buluşmada eve gelen kız

bir arkadaşım vardı baya canı sıkkındı işte saplık falan filan, dominostan 3 kişilik pizza söyledi bu ama evde 2 kişiyiz başta çakmadım 2 kişilik yiyecek sandım öküz. bu dua etmeye başladı sonra, normalde hiç etmez şaşırdm tabi bende. sordum hayırdır noluyo diye bölme olunca görürsün dedi. zil çaldı işte kapıyı açmaya gidiyordum ki beni geri çekti ben açarım dedi ben içeri geçtim baktım bi kız da içeri geliyor. bizimki kuryeye çıkma teklif etmiş zorla kabul ettirmiş, duası da kuryenin kız olmasıymış. sonuçta kız ilk buluşmada eve geldi

yatağı osurarak ısıtan erkek

yatağı değil de uyku tulumunu çok ısıttım mübarek. hey gidi günler hey... zamanında kuru fasulyeyi yer yer sıcacık yatardık.

ilk telefon alan kişi

alööööööğğğğğğğğ.

adalet istemek

sırbistanda ayran istemek gibidir, ne olduğunu anlamaz başka şey getirirler, bu değil dersin zorla satarlar, sonra arkadaşlarına gider herifin isteğini nasıl da yerine getirdim diye laf yaparlar.

beni benimle bırak

(bkz: gotta get away) bide bunu dene.

snapchat kullanan kızla ciddi düşünmek

(bkz: topuklu giyen kız yolludur)
nefes alsa yeterden çıkıp (bkz: nefes alan kız yolludur)a çeviriceksiniz, ayıp.

ölümden sonra yaşam var mı

öldükten sonra da ölümden sonraki yaşamdan sonraki yaşamdan sonraki yaşamdan sonra karı kız var mı dersiniz artık.

erkek olması ama kızkek olmaması

generalkek olmasından iyidir kanımca. darbe falan yapmıyo kendi halinde masum ikiside.

seksi klibe sahip sarkilar

misfits- helena. fazlasıyla seksi.

bir kadının en çekici yeri

ne bilim patellaları ulnaları radiusları tibiaları fibulaları bi farklı oluyo yerimde duramıyorum.