entry'ler (20)

yağmurlu havada dinlenecek şarkılar

ayna- gittigin yagmurla gel.

timberland

yaklaşık 3 sene önce 300 lira vermiştim bu bota.hala paşalar gibi kullanırım.2 tanede polar'ini almıstım sonra gayet kullanışlı güzel.Gap vs gibi insanın gözüne sokmuyor markasını modelini.

oral seks yapan kızın saçlarını düzelten erkek

deep throat yaptirmaya calısıyordur büyük ihtimal.

kızlık zarının dikilmesi

mahalle mahalle gezen overlok arabalarının anonslarına bir yenisini daha eklenmesi içten bile degil.

Hanımların dikkatine overlok makinesi ayağınıza geldi. Halı kilim yolluk paspas kenarına halıfileks kenarına Vajinadaki kızlık zarına 5 dkda overlok cekilir.

35 kaçakçı kaybetmiş ülkede yılbaşı kutlamak

meksika ve amerika sınırında günde 100 kişi uyuşturucu kaçakcılıgından öldürülüyor'da yılbaşı kutlayınca sıkıntı cıkmıyorda türkiyede mi yılbaşı kutlanmicak?

uludere katliamı nedeniyle yas

Katliam kendini savunma imkânı bulunmayan çok sayıda insanın acımasızca öldürülmesi olaylarıdır.

Katliamlar uygar toplumlar tarafından hoşgörüyle karşılanmasa da, katliamı yapan kişi veya kişiler genellikle yaptıkları katliamların haklı nedenlere dayandığı düşüncesindedirler.

Katliamlar çoğunlukla ırk, din veya siyasi düşünce farklılığı nedeniyle yapılır. Bazen de akli dengesi bozuk olan kişiler tarafından keyfi bir şekilde seçilmiş kişi veya kişileri hedef alır.

Katliamların devlet eliyle gerçekleştirilmiş olmaları da mümkündür. Devlete isyan eden veya isyan etmesi beklenen azınlıklar tarihin çeşitli dönemlerinde devlet organları tarafından katliama tabi tutulmuşlardır. Özellikle savaş veya siyasi kriz dönemlerinde katliamlarda artış gözlenir.

Katliamlar tekil olaylar olabileceği gibi bir etnik temizlik planının parçası olarak çoğul bir şekilde de gerçekleşebilir. Eğer katliamlar bir ırkı veya ulusu tamamen ortadan kaldırma amacı taşıyorlarsa bir soykırımın parçası olarak düşünülürler.

Türk Silahlı kuvvetlerinin yaptigi katliam degil Savaş sırasında yapmasi gereken operasyondur.

rus kadınlarının türkleri tercih etmesi

rus kadınlarının soguk nevale rus erkeklerinden sıkılıp sıcakkanlı türk erkegine ısınmasından dolayi.

ilişkinin ikinci gününde tükettin beni diyen kız

ilk günden cok fena orgazm edilen 2nci günü yorgunluktan tükketin beni zencim diyen kızdır.

kalem kırmak

bitch abdullah ocalanin rüyalarima giren kalem kırma sahnesi.
ben hakim olsam o kalemi ocalanin gotune sokardim öyle kalirdi icinde oturdukca kendi kırıldırdı zaten.

ağır roman

okan bayulgenin performansi bir yana kankasinin ipne cıkmasi sonucu hayal kırıklıgına ugrayip türkiyedeki gay lerin kendilerine bir kulup kurmasini ön ayak saglayan film.

-Aga taksimde ipneler icin yürüyüş var gidicenmi
-niye lan parami vercekler?
-yok aga okan bayülgen düzenliyor
-hacı sen bana ipnemi demek istiyosun
-yoo ne alaka dememe gerek yok zaten öyle degilmisin makat'in tünel gibi olmus hissetmiosunki yarım saatir sokuyorum
cümlelerini kurabilcemiz film allah kahretsin kahkaha atiorum kendi yazdigima.

küfür etmenin sevap olduğu anlar

orospu cocuklarinin tv lere cıkip türkiyede demokrasi yıkıma ugradi sözlerini sarfederek bizi cileden cıkardiklarinda ana bacı avrat 7 ceddine sövdügümüz zamanlar allaha yakın hissetigimizde kendimizi allahım rahatladim dedigimiz anlar.
küfür duasi veya küfür namazi olsa dtp nin her tv ye cıkışında yapma gereksinimi duydugum şeydir.

hayvanların en güzeli

(bkz: abdullah öcalan) kendisi hayvanlarin en güzelidir?

hayvan alemine hakaret varsayiyiorum umarim hayvan haklari dernekleri kızmalar..

ahmet türk e önerilebilecek meslekler

gazinolarda konsomatrislik yapabilcek cilveye sahip siyasi kaşar.
rahmetli cem ersever de talabani icinde siyasi kaşar demişti ruhun şad olsun (bkz: cem ersever)

recep tayyip erdoğan ın müthiş yakışıklılığı

türk kadınlarimizin dışardaki terör olaylari nedeniyle dışariya cıkamayip tv de sadece Tayyeb abimizi gördügünden dolayi böyle bir ankette tayyep cok yakısıklı dedigini varsayiyorum. Bana kalirsa kıcımın kenari daha karizmatik ve yakısıklıdır.
bence bu anketleri kürt kadınlara yapmiştir karısıda kürttü bu pezevengin.

kurbağalara cinsel eğilimi olan sapık kız

animal adult filmlerde oynayabilcek kızdır.
- necmiye bugun hangi hayvani istersin?
- tarıkcıgım kedileri istiyorum onlarinki nasil merak ettim. diye espri yapilacabilcek kızdır.

kadınlar ne ister

ne istediklerini henüz kendileri bilmediginden boku biz erkeklere atan Erkeklerinde yillardir derdi haline gelmiş olaylar döngüsü. bana kalirsa 25 cm ister .

george friedman a göre 2050 türkiye haritası

Osmanlinin yükselme dönemindeki haritayi alip asirlar sonra ibret olsun diye bize gösteren amerikali con con. düşündümde dalga geçiyor sanki bu adam bu kadar topragi nasil kaybettiniz kestaneler diye olabilirmi olabilir.

abdullah öcalan

orospu cocuklugunda bir numarali oldugunu kendide acıklayan maşa.
annnesi utanmamiş ki hiç böyle 1 kancıga baktigi için.

zonguldakspor

Zonguldak deplasmanli süper amatör ligde ilimizin adini taşıyan 14 sene aralıksız yeni adiyla türkcell süper liginde 3 büyüklere kök söktüren takım. Simdilerde amatör ligdeyiz olsun be seninle geçirdigimiz günler bile yeter.

osman baydemir

geçmiş yıllarda hapis yatmiş boyunun ölcüsünü bilmeden kendini dev aynasinda sanıp Türkiye cumhuriyetine ve türk halkına laf eden embesil şahıs.