bugün

entry'ler (19)

şebnem ferah

şebnem ferah türk rock in kralicesidir adamın dibidir kanaatimce.

bunaltıcı hava

bir güneşli bir yağmurlu olan saçma sapan hava olayı.

istiklal akarsu

ilk zamanlar tweetlerine gözlerim yaşarana kadar güldüğüm, lakin şu son zamanlarda artık ne oldu bilemem eski tadı kalmadı gibi .

yaz aylarının olmazsa olmazları

deniz, kum, güneş, yaz aşkı, limonata, klima, karpuz.. vs. işte bunlar olmadan yaz ayları yaz ayları değildir arkadaşım.

adını feriha koydum

türk televizyonlarının en dram dolu dizilerinin başını çekebilir kanaatimce.

türk kızlarının son 1 yılda güzelleşmeleri

türk kızları her zaman güzeldi lakin şu son 1 yılda bıyıklı/sakallı dedik kızlar kendine geldi.

ergen olmak

ergen olmak gerçekten öyle Halil Sezai triplerine girmek değildir. ergen zamanlarında düşündüğünüz her şey size mantıklı gelir. ama bu düşünceler genellikle ev ahalisinin düşüncelerine ters düşer ve ahaliye atar yapılır.

ergenlik biraz da bağımsızlığımıza düşkün olduğumuz "höt" dese " ne var be ben ergenim gelmeyin üstüme aa" diye cevap verebildiğimiz anlardır.

ev hali yetmediği gibi bir de okul hali vardır ki bence en vahimi o sahnedir. okulda yok su sınavdı yok bu sınavdı bütün ergenlerin toplu intiharına sebep olabilecek saçma sapan etkinliklerin yapıldığı alandır okul lakin okul ortamı da ergenler için cezbedici bir yerdir.

ama ben ergenlere iyi davranılması gerekildiğini düşünüyorum ve ben öyle davrandığımı da sanıyorum. yazımı özlü bir sözle bitirmek isterim : " Ergenlere iyi davranın, onlara çok yükleniyorlar. "

justin timberlake

benim kendisine ve şarkılarına aşık olduğum nadir insan evlatlarından biridir.

yakışıklı erkek

esmer, uzun boylu, kaşı gözü oynamayan, hafif kıskanç, göbekli filan olmayan, çoğu kadının hayali olan erkeklerdir. (bkz: justin timberlake)

kankanın kuzenine aşık olmak

ne yapacağınızı bilemeyip en iyi arkadaşınıza da hiçbir şey söyleyemediğiniz bence başınıza gelebilecek en lanet ve berbat durumdur.

kafan çok güzelmiş canım nereden aldın

böyle saçma sapan başlık açanlara söylenebilicek en şahane sözdür. tebrik ettim.

how i met your mother

Ted adlı karakterin çocuklarını karşısına alıp geçmişte kankalarıyla ( Barney, robin, lily, marshall )- Barney favorimdir - ne naneler yediğini anlattığı ve benim çok sevdiğim bir dizidir lakin bir türlü Ted karakterinin karısını göremedik ( 8 sezon oldu ) yanarım yanarım ona yanarım ama enfes bir dizidir tavsiye ederim.

dan humphrey

serena van der woodsen ı hak etmediği gibi ona haksız eziyetler çektirmiş gıcık insan evladıdır.

türk ingilizcesi

kısacası "ingiliççe" dir ya da "tarzanca".

fb nin bu sezon playoff a kalamayacağı gerçeği

evet, bu bir gerçek. kabul edin çocuklar.

saç kesimi için 80 tl ödemek

parayı veren enayi alan şerefsizdir demek makuldür.

sözlük yazarlarının sevmediği yemekler

bamya.
kereviz.
brokoli.
karnıbahar.
vs. vs.

yanındayken huzur veren kişi

o insana tapılır bence. Öyle insanlar kalmadı bile denilebilir..

yaran anne lafları

anne : tarzan gibi dolaşma ortalardaaa git çorap giyiiiiğğğ !

NOT: Ben hep bu yüzden tarzanı hiç sevmem