bugün

twitter'da 13.534 takiçisi olan meşhurlardan kendisi. yakında sosyal medya tv'de görürüz kendisini, hatta belki çıkmıştır bile.
adamın tweet'leri neredeyse her hafta yaran facebook iletileri olarak haftanın en iyilerine giriyor, ama adam hakkkında sadece bir entry var, ilginç...
'Allah korusun istanbul'da deprem olursa milyonlarca lira verilip ekilen laleleri yeriz artık.'
kara mizah konusunda gerçekten ustalaşmış insan.
her twitinden espri akan twitter fenomeni. beğenerek okuyoruz efenim.

(bkz: ay alem bu adam)
akasya durağı senaristlerinden.
ilk takip ettiklerimin arasında olmasına rağmen artık tiwitlerinden eskisi kadar tat alamıyorum. Sanırım yazarı değişti. istiklal Akarsu adına başkası yazıyor olabilir.
twitter da takipçi sayısı 61.783'e ulaşmış fenomen. oldukça başarılı bulduğum ve çoğu zaman retweetlediğim şahsiyet. severek okuyoruz efendim.
ilk zamanlar tweetlerine gözlerim yaşarana kadar güldüğüm, lakin şu son zamanlarda artık ne oldu bilemem eski tadı kalmadı gibi .
Şuan kitap yazdı, takipçisi 90.000 in üstünde olan twitter fenomeni. Tabi tweetleri bir yerden sonra eski tadı vermiyor.
"bir alex degilim" ve "olsa dukkan senin" isimlerinde 2 kitabi olan eski twitter fenomeni. aglayarak guldurur efenim.
barış akarsu'yu çağrıştırdığı rivayet edilir.
dizüstü edebiyatı denilen içi boş, çürük, edebiyattan uzak, insan beynine zararlı olan edebiyat türüne bağlı yazarımsı.

twitter veya herhangi bir sosyal medya hesabı falan kullanmadığım için ( kendisi sanal alemde çok meşhurmuş ) geçen gün rastladım kitabına. tam bir saçmalık. ona harcanan kağıda yazık.

kendisi kitabın arkasında şöyle tanıtılıyor;

"facebookta 3 sene boyunca yalnızca akrabalarına ve ilkokul arkadaşlarına şakalar yazdıktan sonra bir arkadaşının " oğlum tivitıra gelsene, burası tam sana göre" demesiyle 2009 tivitıra üye oldu. burada yazdıklarıyla kısa zamanda binlerce insana ulaşma şansını yakaladı. akabinde bir de blogum olsun dedi açtığı blogda yazdı da yazdı."

ve işte beni yıkan son cümle geliyor. " bir alex değilim ve olsa dükkan senin kitaplarıyla çok okunanlar listesinde "

"yuh bee. oha. nasıl olur lan ? " dedim ilkten ama sonra sakinleşince araştırmaya başladım. bu dizüstü edebiyatı dalgası zaten tamamen ergen ve ergen altı kitleye yönelik bir mevzu imiş.

hatta bu istiklal akarsu denen şahıs " akasya durağı " denen harika (!) dizinin hikaye ekibindeymiş. utanmadan bir de gün yüzüne çıkabiliyor demek ki.

keşke hiç tanımasaydım. (#31465053)
hayat bilgisi dizisi başlarken görünürdü adı sonra twitter'da fenomen olmuş şu anda tam 157.101 takipçisi var, tebrikler. ne yazıyor ki bu adam bu kadar popüler.