bugün

entry'ler (58)

boydan gelir mi

gelir mi gercekten.

çok güzel olmanın zorlukları

Yazarlardan biri “herkesin aşık olması” yazmış. Hayır efendim ona aşk denmez. Herkesin sikmeye çalışması denir bu amaç uğrunda da sana aşık oldum şöyle böyle bir sürü yalan söylenir çünkü kadınlar böyle yalanlara hemen inanır. Aşk öyle siktiriboktan bir duygu değildir, çokta güzel olsa karakteri size uygun değilse bir anda o vücut, o surat size sıradan değil iğrenç bile gelebilir. Size neler yaşattığı ile doğru orantılı bir durumdur. Çok güzel olmanın zorluğu etrafında herkesin seni sikmeye çalışmasından başka birşey değildir.

Edit: imla

yedinci nesil yazar

Rabbim uzun ömür versin yakında sende hakkın rahmetine kavusursun.

belediye otobüsüne binen genç erkek karizması

insanların etkilenecek ne bulacağını şaşırması durumu.

survivor ayşe

Art niyet dediğimiz şeyin vücut bulmuş hali. Ergenlikten çıkmamış ve ömrü boyunca çıkamayacak olan insanları toplum içinde rencide etmekten haz alan kişidir kendisi.

uludağ sözlük kime kime yavşıyor şenlikleri

Sekizinci nesil yazar olarak kızları bekliyorum. *

bazı erkeklerin aşırı yakışıklı olması

(bkz: pisgeyirik)

sözlükte bir abiyle yaşadığım eşcinsel ilişki

Sözlükteki yazarların hepsinin erkek olduğunu gösteren başlık.
(bkz: yokluktan birbirine hallenen sözlük yazarları)

dilan çiçek deniz in bikinili fotoğrafı

Haberde büyüledi diyor ama kadında kıvrım diye bişey yok neresi büyüleyici anlamadık.

kadınların efendi erkek yerine piç erkek tercihi

20 yaşındaki gençtir olur diyorsun bakıyorsun 30 yaşındaki de aynı, es kaza sana denk gelmişse sen efendi gibi davrandıkça tepene biner.

"erkekler gördüklerine, kadınlar duyduklarına aşık olur. bu yüzden erkekler yalan söyler, kadınlar da makyaj yapar."
Cemal Safi noktayı koymuş arkadaşlar yeterli yalan söylemiyoruz hepsi bu.

uludağ sözlük

Bitmiştir mi ne zaman başlamıştı ki 10 sene önce bıraktığım gibi duruyor.

gerçek aşkı hiçbir zaman bulamayacağını bilmek

Bir ömür anlaşabileceğin insanı bulmak, mutlu olmak istediğimiz şeyler çok basit ama hayatı zorlaştıranlar insanlar. Ama biz insanlar bencilce hayat çok zor diyerek suçumuzu hayata atabiliyoruz.

özel mesaj almak isteyen yazarlar

Sadece 657’liler lütfen.

aşk

her gördüğünde ilk günkü gibi heyecanlanmak, her buluşmanın sende ilk buluşmaymış gibi kalp çarpıntısı yapması halidir aşk.

an itibariyle mesaj almak isteyen yazarlar

Bekliyoruz.

sözlük kızlarından sürekli özel mesaj almak

Olmaz öyle şey.

türkiye nin coğrafi bölgeleri

milli eğitim bakanlığı '7 coğrafî bölge' kavramını 12. sınıf coğrafya kitaplarından çıkardı yani artık bölgeler yok bundan sonra şöyle olacak: nereye gidiyorsun diye soranlara "marmara" yerine "sanayiye gidiorum abi" falan diyecez.

roma dönemi heykellerin kısa penisli olması

adamlar sabah akşam ereksiyon halinde mi geziyor sanki. ereksiyon olmadığı için kısadır o.

hayatında hiç sevişmemiş bir hatunla sevişmek

zevk almasını beklerken ağladığını görüp bütün şevkin kaçmasına sebebiyet verir.

samsunsporlu şirinler

(bkz: bide şirinelerine bakmak lazım)