bugün

entry'ler (136)

cinsel dürtüsü en yüksek burç

(bkz: boğa burcu kadını)

banyoda sevişmek

düşünüldüğü gibi sonuçlanmaz. Bu erkekler soğuk suda yıkanıyor bayağı buz gibi onu gördüm ben. Ne zaman sevgilimle duş almaya kalksak suyu ayarlayamıyoruz mesela. Ha tabi suyun ayarını tutturduk diyelim öpüşmek ayrı zor, fazla ıslak olduğundan aman kayıp düşme derken. Bilemedim azizim belki bir becerememişizdir.

iri memeli bir kadın olmak

Hayata iki sıfır geride başlamaktır. Yüzüstü yatamazsın, gömleğin her yeri cuk oturur önü kapanmaz, azıcık kilo alsan şişman gözükmeye meyillisindir vs vs

kızların penisi olsaydı

Öncelikle, Arkadaşın ilkel penis diye belirttiği olay sadece klitorisin uç kısmıdır. Klitoris bir dokudur ve içe uzanır cinsel birleşme esnasında tüm doku uyarılır yani kimsenin erkeği sikmek gibi bir derdi yoktur.
Tanıma gelince; kadın duygusal bir varlık olduğunda ekstra bir uzvun bişey değiştirmeyeceği varsayım.

şazeli

Etlerini beğendiğim ama kısıklıdaki şubesiyle floryadakinin alakası olmayan restorant cafe. Kısıklıda dört kız gittiğimiz masada başımızdan ayrılmayan garsonlar, bir kız bir erkek ordayken yanımıza bile uğramadılar. Nargilesi güzeldir kafa yapar hatta çarpabilir sakın iki tanesini karıştırmak gibi bi hataya düşmeyin. Yeşil sosyeteden kız düşürmelik saykodelik mekan

lambayı söndürmek için yataktan kalkmak

Geri yatağa dönene kadar korkulu senaryoların kafanızdan geçmesine neden olur.

hazır yaprak sarması

Mopaştaki dışında asla iyisine rastlamadığım besin. Ben size ellerimle sararım derdim ama gönlüm başkasında..

boyner

580 liraya 10 hopi vermesiyle adalet nerde aq dedirtmiştir.

çağatay akman ve çağatay ulusoy un adaş olması

Yuh dedirten tevafuktur.

ne olur beni silk diye yalvaran sevgili

Dili sürçmüştür.

uzak mesafe ilişkisi

Bitecek olandır. Burayı okuyorsun ya arkadaşım şu an, işte ben de 2015 aralığa kadar hep okudum buraları. Sonu ayrılık yazanlara inanmadım hiç. Ama öyle, hele bir araya gelinecek tarih belli değilse direkt unut gitsin. Geceni gündüzünü beraber geçirmediğin insanla olmaz. Ha geçirmişilğin vardır araya bir iki sene girer onda da düzenli buluşur görüşürsün bi ihtimal. Ama hele uzaktan tanıştıysan ya da mazin olamadan ayrı düştüysen unut kardeşim unut. O iş patates, üzgünüm. Ortamın ayrışıyor bi kere ekmeğini bölüşmediğin insana güvenemiyorsun. Güldüğün ağladığın ayrışıyor, güvensen paranoyan bırakmıyor peşini. Yol yakınsa geri dön, yeni ufuklara yelken aç ya da kendini sona hazırla.

uzun uzun entry giren yazar

Östrojeni fazla gelen yazardır.

korku filmi izlerken kız kankayı ellemek

erkek kankamı korku filmine götürmemin amacı olan eylem. ilk adımı benden beklemiş aqumun oğlu, seneye nasipse..

sikerim böyle hayatı deyip halıya yatmak

Günlük aktivitem. Sonrasında yatağa geçin süper uyutuyo.

birisini gerçekten sevmek

(bkz: yapılan en büyük yanlış)

türk kızının en büyük sorunu

Kültür çatışmasından en çok etkilenen topluluk olması. Toplumun çelişkileri başımıza patlıyor kabak olarak. Sevişsek orospu damgası yiyoruz sevişmesek kezban, okusak pelinsu oluyoruz okumasak vizyonsuz, yabancı dil bilsek canımız çeşitli yarak yemek istiyo oluyo vs vs.

neden evlenmiyorsun

Yaşım tutmuyor.

seviştikten sonra sarılmak isteyen kız

(bkz: sen kaç beni tanıdılar)

iq

152 skorumla yarışına katıldığım sidiktir.

herkes nickine yakışanı yapsın

Ramazan ramazan üzen kampanya :(