bugün

entry'ler (71)

son kez sevişeceklere tavsiyeler

(bkz: jubile)

dünyada ne olmasaydı daha güzel bir dünya olurdu

(bkz: rte)

gecenin şarkısı

büyük ev ablukada - dinozorlar.

en yakındaki kitabın yazarı

orhan kemal - baba evi.

seni seviyorum deyince çok demedin diyen kız

sadece sevgisinin karşılığını bulmak istiyordur. Öküzlüklerle Elden kaçırılmamalıdır.

kendini 10 yıl donduran bilim adamı

2004 yıllarında kendini aşırı soğuk şartlarda donduran türk bilim adamının şu aralar tekrar çözülmesiyle Türkiye'de hala akp iktidarını görmesidir. Hatta rtenin cumhurbaşkanı olduğunu görünce kendini bi 10 yıl daha dondurma kararı almıştır.

erkin koray ın en güzel şarkısı

razıyım'dır.

bin canım olsa binini de kobane için feda ederim

(bkz: bin canım olsa birini bile kobane için feda etmem).

kurbanı kesmeden önce şokla bayıltmak

etin sertleşmesine sebep olur. Kesilmeden önce kurbana belli etmemeli, hızlı ve sakin bir hamleyle yapılmalıdır.

ebook farm

davetiyesini yollayana kırk yıl köle olacağım sitedir. kapısında yatarım. elini ayağını öperim. Allah rızası için...

en büyük mucid ve icadı

mortimer grandville - vibratör'dür. 1880 yılları civarında icad edilmiştir. Günümüze kadar geliştirilmiş ve bugünkü halini almıştır.

en arka sırada masturbasyon yapan kızlar

(bkz: yalancıyı sikmiyorlar ya)

ışid vs pkk anketi

düşündüren ankettir. Hangisi daha büyük orospu çocuğu ?

ben bu yazıyı tanrı ya yazdım

(bkz: var mısın yok musun)

akp nin türkiye ye yaşattığı ekonomik çöküş

ülkenin ocağına incir ağacı dikmişlerdir. sanırım ülke ekonomisini incir ihracatı ile büyütmeye çalışacaklar.

uludağ sözlük seri katil aranıyor ilanları

lütfen biri şunu öldürsündür.

ay ı ikiye bölmek

dragon ball da mümkündür.

islamın cinsellik ve şiddetten ibaret olması

haklı bir entrydir. Ayrıca ıslam, toplumun bir ise yaramayan alt kesimini de destekler. Biz niye fakirleri doyurmak zorundayız. Halbuki daha 15 sene önce piyasaya sermayesiz atılıp yardımsız bu günlere gelebilmişken bunu başka insanlardan da beklemek yanlış mıdır ? Aptal mı bu insan beceremiyor mu ? Aptalsa ben aptalı doyurmak zorunda mıyım ? Islama göre evet. Yoksa cehennem ateşi. Yok anam öyle.

yazarları bu gece anlatan şarkı sözü

bunu bile bile bak yine bu yaz,
vuruldum ben yeni baştan arkadaş.

Razıyım yalnız ben o güler yüze,
vazgeçtim kirpikten kaştan arkadaş.
(bkz: erkin koray) (bkz: razıyım)

lise çağındaki kızların seks yapması

Gayet normal bir durumdur. Hiç de abartılmaması gerekir. Entry girenlerin çoğu namus bekçisi anası satayım. Halbuki çoğu lise çağında milli olmuş kişiler. burda böyle ahkam kesiyonuz ya taşaklarınızı kesip elinize veresim geliyo.