bugün

sevdiği entry'ler

ruhi çenet

Güyya araştırmacı kişilik. Ben de yeri gelince araştırma yapıyorum ama size sayfalwrca kaynak dökebilrim. Fakat ruhi çenet bunu yapamaz. Yapmadi. Adam sadece attı tuttu. Bu aralar yurt dışına çıkacağım için ingilizcemi geliştirmeye çalîşıyorum, iş hayatinin geri kalanin da ya sevgilim ya alkol ya karı kız ya da ingilizce alt yazılı filmler, videolar, ders kitapları vs var. Iyi dyzeyde de teoloji biliyorum. Bu neden kiyad yapabiliyorum, avrupada amerikada yayin yapan radikal hristiyan video kanallarinin masanluk, illimunati, satanizm vs hakkindami asılsız iddialarını ve gòrüşlerini kopyala yapistir yapiyor. Ya bilinçli ya da bilinçsiz olarak bunu yapiyor bilmiyorum ama öne sürdüğü iddialar hakiinda da hicbir gecerli kaynak ileri surmedigi aşikar. Hep bir varmiş bir yokmuş modunda masallar. Araştirma yapma kulturu internetle sinirli kalan insanlar da boylece bir seyler ogrendigini zannediyor. Oysa bircom aşikar hatayla dolu videolar yayinliyor yuzeysel bir entelektuel birime sahip insan bile bu videolara sadece gülüp geçebilir.cehaletinizi sömürmelrtine izin vermeyin. Bunun için cehaletiniz korumayin cehaletinizden kurtulun.

nexus 5x

google'ın lg işbirliği ile piyasaya çıkardığı yeni telefon.
5.2 inçlik telefonun 136 gram ağırlığı bulunuyor.
ekran 1080p çözünürlüğe sahip.
2700 mAh batarya ile gelen telefon usb-c şarj portuna sahip, yeni nesil bu portta kablonun hangi yönde takıldığı önemli değil.
12.3 mp arka kamerası ve 5 mp ön kamerası mevcut.
Kamera aynı zamanda 4k video kaydı yapabiliyor. (30fps)
Snapdragon 808 işlemcili telefonun 2 gb ram kapasitesi var.
Telefonun hafıza opsiyonları 16 ve 32 gb.
telefon android'in son sürümü marshmallow ile beraber gelecek.
5x'in başlangıç fiyatı 379 dolar.

derse mini etekle gelen öğretmen

Annenizin "hadi kalk okula geç kalıyorsun" demesiyle teneffüse çıkacak öğretmendir.