bugün

entry'ler (7)

bir türlü unutulmayan eski sevgili

Bazi insanlar birbirleri icin yaratiliyorlar galiba...Unutamiyorsun.. baska bedenlerle sevisirken o var aklinda oturup butun gun seyrederdim sevgiliyken .Ondaki hicbirsryi hicbir kizda bulamiyorsun. Hala dusunur mu insan ozlermi sevisirken onu hayal eder mi. Gozlerini yuzunu saclarini ozlermi. Beni adam yerine koymayisini bile ozledim..

türk kızı elde etmenin kürt kızından kolay olması

Birakin tiras kurt kizinin secici ve asil olmasindan degil. firsati olmamasindan. Kusura bakmayinda bir turk erkegi kolay kolay bir kürt kiziyla evlenmez. Biz karakasli kara gozluyu degil sarisin beyaz ve uzun seviyoruz Türk kizi bahar gibi cicek gibi oh be icin acildi yine~~

eskiden aşık olunan kıza tekrar aşık olmak

Allah kahretsin o aski eskide olsa hergun gordugun kisiyi unutamiyorsun. Bu ten uyumumudur nedir ne haltsa eski sevgili olunceye kadar tekrardan eski yeni diye ayni kisiyle gidip duracaktir. Kisirdongu iste

kaşar kız

Erkekler capkin olunca capkin erkek oluyorda kızlar capkin olunca kasar mi oluyor...

mediha

Genclik donemlerimde beni nirvanaya ulastirmistir kendisi... Mutluluktan gözlerimden yas geldigide olmustur yaşadiklarimizdan.. Yedigim tekmeyi saymazsak...

geceye bir küfür bırak

Izmirin en guzel kadini seni hala seviyorum ...Dun gordum biraz kilo almissin..ama hala guzelsin..Senin o yesil gozlerine tukureyim

sevgilinin evli olduğunu öğrenmek

Kacin alakayi kesin. sonra kendinizi evli bir adamla beraberken bulursunuz.. helede cok seviyorsaniz... sunu unutmayin ne kadar masum olursaniz olun evli erkegin kafasinda esi disinda beraber oldugu kadınlar o... dur. degismez evli oldugunu sonradan ogrenseniz bile... Kendi seytan oldugu icin karisi disinda hicbir kimsenin masumiyyetine inanmaz... uzak durun eninde sonunda o damgayi yersiniz..