bugün

entry'ler (12)

ötüken

bir ülkücü sevdim,bizim ülkümüz ve onbaşı gibi şarkıları bulunan bir müzik grubu

radyo uludağ

karamuratbenim dj ablamın istediğim şarkıları çalarak beni ihya ettiği radyodur

tekil birinci sahis

tanışmama süper kurbinin vesile olduğu iyikide tanıdım dediğim şiirnlik abidesi..ilerde çok şey yaşıcağımıza inanıyorum daha stüdyoları fethedecez!bide bassına kurban yürü bee diyerek kendisini gaza getirmek istediğim yazar

rocker wolf

bisürü yabancı insanın içinde tanışdığım kadıköy tayfası olmasıyla kanımın ısındığı içmeyi çok seven çok güzel sarhoş olan taksimden dönüş macramın olduğu insan evladı severim sayarım kendisini

die die my darling

1998 yılında ingilterede single olarak yayınlanan sözleriyle mesajı çok sağlam bi şekilde yerine ulaştıran ölesi bir metallica parçası

goodbye my lover

ağlayarak dinlediğim szölerinin bi hayli anlamlı olduğu mükemmele yakın bi james blunt şarkısı

senin o gözlerin var ya

sanal alemi sallamayı düşünen bi grup genç daha müzik de sözlerde tanıdık ama önemli olan kime benzettiğiniz

kazım koyuncu

vefat etmesine çok üzüldüğüm türkiyeye böyle kaliteli işler yapan insanların çok az geldiğine inandığım ama onlarında hayttayken hakettiği değeri göremediğini bildiğim mükemmel insanlardan biri

bozuk para yok sakız vereyim

böle bi durumda bakkalın mı yoksa sakızı alan müşterininmi karlı çıktığını hala kavrayamadığım olaydır

beyaz şahin içinde müzik dinleyen 5 kıro

yüzüne tükürülesi insan topluluğu.hatta laf atan versiyonlarını ıslatılıp ıslatılıp dövülmesine bide ibret-i alem olsun diye taksim meydanında sallandırılması gerektiğine inandığım insancıklar

allah belanı versin

tv yi açtığım andan nakaratı duyduğum ve şöyle bi irkilip hatta kendime gelmek için silkindiğim rezalet ötesi şarkı.sanatın bu olmadığını birilerine bela okuyarak eser yaratılmayacağına inandıran şarkımsı şey

panik

diskotek le günümüzdeki saçma olaylara güzel bi gönderme yapan grup.hatta
kurbanın dağılmasından sonra onların boşluğunu doldurmya aday grup