bugün

entry'ler (21)

parlamentmavisi

0 ı bulan bilim adamı(Harzemi) ve sonsuzluğu bulan matematikçi den başlayabilirsin müslüman matematikçileri araştırmaya. yada roma rakamlarında 0 olmadığını fark edip harzemi menzeri matekatikçilerden önce sonsuzluk kavramını insanların dünyasının almadığını görerek başlayabilirsin dünyanı aydınlatıp kafandaki islamiyet ile ilgili önyargıları yıkmaya.

başörtülü kıza kitap satmak

Ben hiçbirrr ama hiçbir kemalist kızı kitap okurken görmedim ama dilinde çok gördüm, elinde gezdirdiğini çok gördüm kitabın ismini insanın gözüne sokmaya çalışarak.

şekilcilikten ibaret konular bunlar dinci gericidir cahildir ayaklarını bırakın artık bilgisizliğinizi döküyorsunuz ortaya ne kemaller gördü bu ülke kuran' ı yani bir kitabın okunmasını yasaklayan. Ninemin ağlayarak anlattığı dönemler gördü hocanın evinde kaçak kaçak kuran öğrenirken asker basınca camdan dışarı atlayıp karda yalın ayak eve kaçtığı günler...

imamhatipliler idealist yetişiyor eyvah dinciler hep yüksek yerlere geliyor diye imamhatiplilerin yükselip biryerlere gelmesini engelleyen yasalar... Gerçek yakın tarih bize kimin gerici olduğunu gösteriyor.

Yapmayın cahilce konuşmayı bırakıp islam matematikçileri bi çıkarın geriye matematik ile ilgili fizik ile ilgili elinizde birşey kalıyormu bi görün.

başörtülü kıza kitap satmak

yhaa mercan naaaptı biliyomusuuuun diye tiki tiki dolaşan kıza satmaya çalışmazsın dimi çünkü onun ihtiyacı yoktur. O olmayan aklıyla bile seni kendine köpek eder zaten kitaba kültüre zekaya ne hacet.

çocuğuma çorap parası

Kız arkadaşımın yanında 10 yaşındaki bir mendilci kızdan dayak yemem den sonra yardım etmeyi bıraktığım insan türü. Duvardan mendili kafama fırlattı sonra girdi kafeye mendili alıyosun parasını neden vermiyosun diye çıngar çıkartıp kafa hizasındaki popoma yumrukları saydırmaya başladı. Nasıl bir hayat bu çocukları bu hale getiriyor insan üzülüyor doğrusu.

yılbaşı partisi

Boş beleş Batı özentisi Modern(!) gençliğin hayatına bir boşluk daha katma çabasıdır. Okumaz, bilmez, çalışmaz. Çalışsa da işi beğenmez kıçını kaldıramaz. Tarihini, kültürünü hatta ve hatta özendiği avrupa' ile ilgili bile hiçbir şey bilmez. Neden o gün yapıldığını, neden yılın başının o gün olduğunu ve kutlaması gerektiğini de bilmez anca içip içip sızar. Lan hatta onuda yapamaz anca özenir konuşur büyük çoğunluğu.

hiç hata yapmadığını sanmak

Zaten kendisi bir hatadır.

üçüzlere verilebilecek isimler

Toprak, Yaprak, Yağmur.
Ahmet, Nejdet, Sezer.
Efe, Ege, Mete.

çam ağacını iç çamaşırlarla süslemek

asagilik kompleksiyle dikkat cekne ben burdayim deme cabasi.

arap düşmanlığı yapıp avrupadan medet uman tip

seven skilir skin sevilir mantigiyla kendini insan yerine koymayan, dune kadar gtunu yikamayi bilneyen adamlara hayranlik duyan ergensi duygulara sahip yasam bicimi.

ilk buluşmada usta iki acılı adana çek diyen kız

adamin sirtindan sopayi karnindan sipayi eksik etmeyecek kiz tiplemesi.

yazarların lise numaraları

027543568643 bizim okul hayatin anlamini sifreluyodu numaralara(basladigi yil bolum sinif sira hersey var o numarada).

yunanistan dendiğinde zihinde oluşan ilk imge

zengin avrupa'nın, kumarbaz veledi.

ahlaksız başlıkları açanlar silik yesin kampanyası

rahatca gezinilebilen bi sozluk olmasi ve inci sozluk gibi abazan bi koprualyi gibi olmamasi icin gerrkli bi olay.

kız arkadaşın regl kanını kana kana içmek

inci sozlugun abazanlik duzeyinde basliklar cikiyo bazen.

kadınlara orgazm tavsiyeleri

Cinsel hayatı arap sabunundan ibaret olan erkeğin yorum yapmaması gereken konudur.

allahın kıllı işçisine emekçi demek

emekçi sikip parasını vermediğinde karı kılıklı orospunun zılgıt şeklidir kıllı göğsünün altında inlemek değilde parasını alamamak koymuştur bu sözü söyleyene.

şakirtlerin kemalistleri sevmeme nedenleri

Tunceli katliamının altında imzası olan adama ölüp biten alevi kadar anlamsızdır. Gericilerin aslında kemalistler olduğunu görüp yakın tarihinin yalan olduğunu araştırarak okuyarak öğrenen bilginlerinde olduğu topluluktur. Ninelerinde ezanın türkçe okunup kuran dersi aldıkları için dayak yeyip karda çıplak ayak sürüklendiğini duyan insanların olduğu topluluktur.

bir kadının en seksi yeri

koltuk altına bayılıp yaladığım bile olmuştur avradın atlığına göre değişir.

kürt olsaydım ben de fatura ödemezdim

kürtlükle türklükle uzaktan yakında alakası yok aslında ödemeyenlere kızanların hepsi kendi yapamadığı için kızıyo o ödesin ben ödemeyim yavv düşücesiynen(has ve has karakeçeli yörüğüyüm fırsatını bulsam önce doğalgazı kaçan kullanırım).

kibar fahise

liseliyken en masum opospu olarak sibel kekilliyi görürdüm diğerleri gibi hayvan gibi bağırmaz her defasında ilk kez yiyomuş gibi kibarca ıh ıhh ederdi.
bu aynı zamanda günümüzdeki kaşarların sözde nasıl namuslu olduğuna da bi gösterge alttan boruyu yer üstten utangaç tavırlar.