bugün

entry'ler (68)

karşı cinsi etkileme şarkıları

Çok sevdiğim iki erkek oldu. Birisinin attığı şarkı dance me to the end of love’dı, diğerininki de boş gemiler. Yani iki alakasız şarkı. Şarkıyla türküyle olmaz bu işler.

sevgilin nickini bilseydi sileceğin entry n

Başka bir sözlükte eski sevgilim nickimi biliyor. Hala oraya rahatça yazamıyorum.

3 farklı erkekle seks yapmış kadınla evlenen erkek

bkz: 3 iqlu erkekle evlenen kadınlar

danla bilic

ilk zamanlar eğlenmek için videolarını açtığım, şimdi internette bir şekilde önüme çıktığında sinirim bozulmasın diye onla ilgili sayfayı açmadığım, obezite ameliyatı olduğunu saklamaya çalışan, eleştirdiği her haltı yapan youtuber.

örtünme nasıl olmalıdır

Örtünmenin nasıl olması gerektiği ulu’dan öğrenilmemelidir. inançlıysan dinini araştırıp onun emrettiği (emrediyorsa) şekilde yapılmalıdır. inançlı olmayıp örtünen mi var, diye mesaj atmayın. Link vermem *

bir erkeğe en çok yakışan giysiler

takım elbise, ceketi şart değil. beyaz gömlek de yeter aslında.

kısa paçalı, dar kesim pantolon olmayandır.

inception

“9 sene mi olmuş?” dediren leonarda dicaprio’lu lucid dreamingi bilinir kılan film.

tanımadığın biriyle gözleri bağlı seks yapmak

Kırbaçlanmaya kadar gidebilecek eylem. Ensenizden aldığınız kırbaç darbesi ise felçle sonuçlanabilir. Çok bir bilgim yok ense dışı güvenli demek diye atlamayın hemeN. Böbreklerinizin ise açık arttırmaya çıkması işten değil.

ekşi sözlük vs uludağ sözlük

ikisinde de hesabı olan biri olarak söylüyorum burada yazar olduktan sonra ekşi’de pek yazmamaya başladım. uludağ mahalle kahvesidir, ekşi kalabalık zincir coffee shop’tur. uludağ’da salçalı makarna yersin, ekşi’de penne arabiata. ulu’da yazarları tanırsın, ekşi’de kalabalıkta kaybolursun. ulu’da arkadaşınla konuşur gibi yazarsın, ekşi’de kitap yazar gibi. ulu’da kolanı tek kullanımlık plastik bardağa koyup kordon’da arkadaşlarınla oturduğunda ettiğin muhabbet döner, ekşi’de coca cola cam şişe. ulu’da bira içersin, ekşi’de margarita. ikisinin ortak paydası rakıyla, türk kahvesi oluyor bu durumda. ulu’nun kötü yanı inançsızlara saygısı olmayan bir kitle barındırması.

cuckold

Partnerinizi sevseniz de paylaşmak istiyor musunuz diye bu fantaziye sahip erkeği yargılamadan, sormak gerekir. Benim aldığım yanıt onun konu değiştirmesi oldu.

zeki demirkubuz vs nuri bilge vs çağan ırmak

Zeki’nin alacağı versus.

erkek orgazm vs karı orgazmı

Bayan deme, bağyan hiç deme, kadın de, burada kadın olmaz, o geri kafalı kız de dayak yeme... en sonunda karı olduk.

sevgilin nickini bilseydi sileceğin entry n

Sevgilisi olanların sevgililerinin bilmesini istemedikleri şeyler. Sevgilisi olmayanlar da tahmini paylaşsın.

00gerizekalibucocuk

şu girdime eksi verirken utanmadınız mı? bir “kavram” için bir insanı harcamak nedir ya? nasıl bir zihniyetiniz var? ne yazdı bilmiyorum ama entrylerinizden anladığım kadarıyla sizin gibi bir insanı kolayca harcamamış. hatta kimseye zarar da vermemiş. din için “kurban vermek” evrimleşmiş, bu olmuş. bir şey yazmadan önce düşünün. dininizi de alın olmayan vicdanınızın yerine koyun.

00gerizekalibucocuk

Adamdır, kraldır. Karşısındakini önemser. Mesajla bile iyilik yapmayı başarmıştır bana. Sevdiğim bir yazardır. Aman kızlar dm kutusunu yıkmayın da benim mesajları da görsün.

pamukgibisiyah

Şu başlığı ne zaman görsem heyecanlanıyorum. swh * telefoncu ekrem uçurulsun adlı başlığı görünce alla allah ne yazmış acaba diye hesabına girdiğimde fark ettim ki yasak aşk hikayelerinin hayranıymışım. Aşkı memnuyu severek izlediğim doğru da telefoncunun yasak aşk hikayelerini bilmiyorum ki. En çılgın fantezim entrylerimden belli, yani çekindiğim için yalan söylemiyorum yasak aşk fantezim yok. ilk iki entry için çook teşekkür ederim. Cevap yazmıştım da elim ayağım durmadığı için yanlışlıkla sildim.

alkolle çalışan araba

o kadar alkolü istediğin birine ver, o da seni istediğin yere götürür.
siz yazmadan edit: alkol pahalı olduğundan, alkol karşılığında sizi gideceğiniz yere kadar taşır anlamında. hemen kötü düşünmeyin swh.

çocuğum benim gibi olmasın demek

Bir insanın kendinden yılmışlığının göstergesidir. Bu sözü söyleyen, kendi ailesinden daha iyi bir aile vermek için uğraşır çocuğuna. Yaşadığı zorlukların nedenini az çok bildiği için çocuğuna ne yapmaması gerektiğini bilir ama bu iyi bir ebeveyn olacak demek değildir. Psikolojisi farkında olsa da olmasa da iyi değildir, en iyi ihtimalle hiç geçmeyen hüznü vardır. Kendinden bu kadar nefret eden biri mutlu bir çocuk yetiştirebilir mi, diye düşünür. Kimseye tamamen güvenemez, çocuğunun babası/annesi olacak kişiye bile. En sonunda, bu dünyaya çocuk getirmemenin çocuğuna yapabileceği en büyük iyilik olduğunu fark eder.

karı koca arasına girilmezin ingilizcesi

don't meddle in the loves.

beyaz gömlekli esmer kız

pitbull’un meet me at the hotel room şarkısının klibindeki seksi hanım olabilir kendisi.