bugün

entry'ler (14)

luke skywalker ın dark side a geçmesi

luke skywalker isimli jedi kişisinin dark side'a geçmesi durumudur.

seçilmiş kişi adı altında çalışmalar yapan bu jedi' ı dark side'a çekme planlarımızı hızla sürdürmekteyiz, allah' ın izniyle imparatorluk şahlanacak.

(bkz: sith imparatorluğu)

sith lügatı

sith'lerin- yani bizim- imparatorluk içinde kullandığımız sözcüklerin ve kavramların açıklamalarını içeren lügat.

huzur dark side'da: her sith tarafından kullanılan, dark side'ın huzurlu ortamını anlatan sözcük topluluğu.

lord: sith lordları. ben başta olmak üzere imparatorluğumuzda bir çok sith lordu bulunmakta.

sithtir git: bir sith küfrü.

jedi çocuğu: kısaca j.ç. bir sith küfrü.

anakin'e koyim: bir sith küfrü.

ışın kılıcı: jedi yok etmek amacıyla kullanıdığımız silah.

güç: doğadan gelen ve her sith' in elinde bulundurduğu, herkese kuvvetini veren oluşum.

ladies of sith

sith imparatorluğundaki bayanlara verilen isim.

sithtir git

bir imparatorluk küfrü.

zall ın sith olması

zall' ın aslında karanlık taraftan olduğu gerçeğidir.

ne sandınız la koskaca uludağ'ı jedi mı yöneteceğidi? böyle büyük bir oluşumu tabi ki bir sith yönetecek.

welcome to the dark side

uludağ sözlük sith konseyine katılmış her yazarı karşılama cümlesidir.

onursal baskan

beni sith konseyi olayından caydırmaya çalışan bayan yazar. kendisi jedi'mış efendim. kendisine ladies of sith grubunun başkanlığını teklif ettim, yine de kabul etmedi.*

sözlük yazarlarının içindeki dark side aşkı

sözlük yazarlarının içindeki karanlık taraf aşkıdır.

her ne kadar başka yönlere çekilseler de, her sözlük yazarı içinde gizliden gizliye bir karanlık taraf aşkı besler. kim bir darth vader karizmasına sahip olmaz istemez ki? karanlık taraf her zaman daha karizmatiktir ve gücü elinde bulunduran taraftır. bu nedenle herkes içinde karanlık tarafa karşı bir aşk barındırır.

jedi vs sith

karşılaştırmaya bile gerek yoktur. sith'ler her zaman jedi'lardan üstündür.

dark lord of the sith

(bkz: palpatine)

darth vader

her ne kadar son dakikada dark side'a kazığı atsa da , dark side'a çok emek vermiş kişidir. ama o son dakika kazığı olmayacaktı, böyle sith olmaz olsun!

sözlüğün lordları

bir sith lordu olarak palpatine.

uludağ sözlük sith konseyi

konsey kuralları dahilinde hiçbir sith birbirine may the force be with you demez. çünkü güç zaten sith'lerin elindedir.

uludağ sözlük sith konseyi

gücün karanlık tarafını temsil eden, tarafımca kurulmuş konsey.

ayrıca uludağ sözlük sith masterları ve çırakları topluluğunun daha genişletilmiş biçimidir. uludağ sözlük jedi konseyi ile zıtlık içerisindedir.

sith alımları başlamıştır.

unutmayın sevgili yazarlar; huzur dark side'da.