bugün

entry'ler (24)

gezi parkı sürecinde öğrendiğimiz yeni şeyler

acil yardım çagrıları hakkında çok şey ögrendik.

yıllar geçse de akıldan çıkmayan ders terimleri

krebs çemberi iyidir.

oniki kanal stv kadar para toplayamadı

kampanyası ses getirmistir. Erken davranmakla takdirimi toplamışlardır. Birde bunlardan erken davranan şişli belediyesi vardır.

türkiye masonluk ve atatürk

torba değilki büzesin lafını hatırlatan bir durum. herkes herşeyi söylüyor.

bir kızın gözlerine uzun süre bakamamak

olması gereken durumdur. Uzun uzun yerine kesik kesik tercih edilmelidir.

boşanmaya karar verme süreci

eğer arada çocuk varsa tekrar tekrar düşünülmesi gerekn durumdur.

kare baklava

gaziantepte bulunan meşhur imam çağdaş'ın en lezzetli ürünüdür. herkese tadını almalı.

recep tayyip erdoğan

hapise girdiği zaman ziyaretine gidemediğim için çok üzüldüğüm siyasetçi..

türk kızının bel kısmındaki kıllar

abartıldığını düşünüyorum. her millete vardır o ama onlar bakımlı erkeklere göstermezler

ramazan çadırı

itü'lü ögrencilerin arada bir taksimde iftar çadırında takılırlar. ki ögrenciler için çok hayırlı olmaktadır.

arkaş ın günlüğü

Mihail Nuayme ait bir kitaptır ve hayatımda okuduğum en ilginç kitaplardan biridir. MÜZEKKERATÜ'L-ARKAŞ orjinal ismidir. Kendini arayan adam olarak da çevrilmiştir. Helede sevgisini elleri ile kurban ederken söylediği söz vardır ki on numaradır. şiddetle tavsiye ederim.

e devlet

ptt genel merkez den alınan sifre ile giriş yaparsınız. ben 2008 de aldım o yandan bu yana birşey değismedi, güzel bir uygulama ama çok yavaş değişim . en hayal kırıklığı yaşadıgım yönü ise e-devlet sitesine girdiğinizde sol tarafta yer alan cumhurbaşkanına yazın kısmıdır. Buradan yazdığıniz kısımları cumhurbaskanının okuduğunu başta zannedersiniz. sonrada o okumasa kalem müdürleri danışmanları zannedersiniz. yazdığınızda size cevap gelir ve sevinirsiniz. brukrosi yok direk cumhurbaskanına erişebiliyorum diye. halbuki olayin koptuğu an şudur ki:

her seferinde her e-postanıza otomatik bilgisayar cevabi aldığınızı farkettiğiniz andır.

kendini zorlayarak içmek

hayatinda hic alkol almamis birinin sırf ortama gireyim diye düştüğü özgüvensiz durumdur. sonrada bunlar manyak içiçi olurlar. kantarın topuzunu hep kaçırırlar.

fırsat bu fırsat

.com uzantili olan bu sitenin adam akıllı bir yatırım yaparak büyümeyi tercih etmemesi beni hep şaşırtmıştır. sanırım paraları yok.

erikli su

yerine kizilay suyun tercih edilmesini onerecegim marka.

fast food ve diyet kola çelişkisi

son derece mantikli ya hep ya hic kurali ile yasamayanlarin hareket tarzidir, yani ben. zararin neresinden donersen kardir zihniyeti.

tepsici mahmut

bu ay 4 kere yemek yemeye gittigim bir mekandi.

tepsici mahmut

vatan caddesi uzerinde mukemmel tava yemekleri yapar. hele birde siverek tepsisi vardir sonrasinda kadayifi yemessin yaninda yatarsin.

ataşehir

yakinda anadolu yakasinin ismerkezi olacagini dusundugum yer.

aziz yıldırım

buyuk baskan olarak bilinmekle birlikte son donemlerde basina gelen gozalti bu imaji biraz da olsa zedelemistir.