bugün

entry'ler (27)

ziynet sali yi seksi bulan erkek

Bu tür başlıkları kadınların açtığını düşünüyorum.Ziynet sali seksi bulunmaz mı lan yoksa...

mark wahlberg

Gerçekten iyi oyuncu olduğunu 95 yapımı basketball diaries de bile belli etmektedir.Piyasadaki 3-5 kaliteli aktörden biri

shameless

S4 7.bölümde debbie yüzünden diziyi bırakma noktasına geldim.Ulan bölüm başında samantha ile olan mutfaktaki konuşmaları neydi öyle diziden soğudum.Onlar nasıl tripler lan öyle ?

gangsta rap made me do it

2pac böyle bir şarkı yapabilmiş olsaydı 33 değil en az 300 milyon kez izlenirdi eminim.Bu arada çok daşaklı şarkıdır, dinleyenlerin paçalarından sarkıtır o derece

fc barcelonaya transfer oluşum

şu tür hikayeleri kimlerin yazdığını çok merak ediyorum ulan mesela bunu yazan herif ciddi manada yetenekli.normalde 3 sayfa kitap okumakta zorlanan ben bu hikayeyi tek seferde bitirdim

http://pcsibozulanadam.bl...a-ya-transfer-olusum.html

peren fildişi

hakkında olumsuz yorum yapanları anlayamadığım şarkıcı bağyan.Ulan hem güzel hem mütevazi yani kezban değil daha ne olsun..

volkan demirel

Eski performansının yarısını bile sergileyemeyen kaleci.kulübede Mert Günok gibi potansiyelli ve oynadıkça gelişecek bir adam varken nasıl hala volkan ilk 11 çıkıyor anlayamıyorum.Bu sene yediği hatalı gollerin haddi hesabı yok.3-3 biten beşiktaş maçındaki hatalı çıkışları neydi öyle..

shameless

Güncel diziler arasında en iyisidir aynı zamanda izlediğim en iyi 3.dizidir

OZ
Breaking bad
Shameless

4 kelimeyle gün özeti

Eat
Train
Eat
Sleep.

no vaseline

Gelmiş geçmiş en iyi diss.Bu şarkıdan sonra dağılma aşamasında olan NWA tamamen dağılmıştır..

ice cube

Yaşayan en büyük rapper.Eğer 90ların sonunda vurularak öldürülmüş olsaydı emin olun şuanda 2pac'tan daha ünlü olurdu.Lil wayne,Kanye west,jay-z,Dr dre,Snoop gibi rapper bile olmayan swagler için daha fazla entry girilmiş olması üzücüdür.Ünlü olayım diye kendini hiç kasmaz,kendi bağımsız şirketi ile çalışır (bkz: Lench Mob records).Klipleri tv kanallarında sık sık oynatılmaz.Şarkılarında alayına diss atar,yeri gelir iCE CUBE FOR PRESiDENT der.Hele Dre denilen swag ve NWA e attığı bir diss i vardır ki dinlemeye bile gerek yoktur şarkının adını duymak yeterlidir.O şarkı için ;

(bkz: NO VASELiNE)

notorious b i g

2pac tan daha büyük rapperdır.Rap nedir bilmeyen,soad demet akalın vs dinleyen ergenlerin sık sık sözlerini paylaşmasından ötürü 2pac türkiyede daha çok tanınır.Ama gerçek gangsta rap dinleyicisi bilirki Biggie smalls East Coast un kurucusu ve gelmiş geçmiş en taşaklı rapperdır.Hala inanmayanlar alttaki filmi izleyebilir

http://www.imdb.com/title/tt0472198/

nike air force one

gangster rappperların favori ayakkabısıdır

(bkz: ice cube)
(bkz: Biggie)
(bkz: WC)
(bkz: Young maylay)

şu andan itibaren ocak dışısın

Ocaktan atılan herif lisedeki edebiyat hocama çok benziyor.Demekki ocak dışı kalınca öğretmenliğe başlamıştı pezevenk

zyzz

Ölüm sebebi trenbolone değil DNP'dir.

http://forums.steroid.com...dnp-cycle-how-dosing.html

Fitnessdan Hardcore bodybuilding e geçiş sebebimdir.Sadece benim değil milyonların idolüdür.Ama bir bakınca;

1-En az onun kadar estetik vücudu olan birçok kişi var
2-Profoyonel sporcu değil,
3-hatta hiçbir sportif başarısı yok ,
4-film oyuncusu,şarkıcı vs kısaca artist değil

O zaman bu adam neden bu kadar popüler,neden bu kadar seviliyor. Neden insanlar posterlerini duvarına asıyor,suratını t shirtlerine bastırıyor,youtubeda onunla alakalı videolar milyonlarca kez izleniyor.Çünkü bu herifte farklı birşeyler var, başka hiçbir bodybuilderda olmayan bir ışık var(aura da denebilir). Ve tam bir alfa erkek.Hatta alfa erkek tanımının birebir karşılığı.idol olmak için doğmuş gibi.Neyse çok uzun yazdım ama kısaca diyorumki ;

(bkz: You ll never be like zyzz brahhhh)
(bkz: Rest in peace son of zeus brother of hercules)

trenbolone

Hem definisyon hem Hacim için kullanılabilen nadir steroidlerdendir.

Alttaki ilaçlarla kombine edilirse kas kaybetmeden,hatta kas kazanarak çok ciddi yağ yaktırabilir.

Testo Prop+Trenbolone+Masteron+Winstrol

the inbetweeners

çok farklı ulan bu herifler..Her izleyişimde kendimden birşeyler görüyorum,diyalogları ezbere bilmeme rağmen hiç bir şeye gülmediğim gibi gülüyorum.Daha uzun ve daha şiirsel yazmak isterdim ama napalım edebi yeteneklerim sınırlı.Kısaca diyorumki izleyin izletin bunu.Büyük ihtimalle ya çok seveceksiniz benim gibi müptelası olup onlarca kez izleyeceksiniz ya da bu ne lan deyip kapatacaksınız..

vince papale

Hayat hikayesini anlatan invincible filmini az önce izledim.Tam aradığım tarzda bir filmdi.cindrella man,blind side gibi gerçek hayat hikayelerine dayanan,sıfırdan zirveye çıkışı anlatan filmleri sevenler mutlaka invincible'ıda izlesin..

weider mega forte

Türkiye fiyatına göre çok gereksiz üründür.Daha ucuza 50 servislik bsn no explode alabilirsiniz

kreatin

ilk kez kreatin kullandığımda 15 yaşımdaydım. O zamandan beri kilolarca kreatin tükettim.Kısaca diyorumki;

1-Günlük ideal doz bana göre 5-10 gr arasıdır kiloya göre değişir
2-Kreatin monohidrat tan şaşmayın en klasik ve etkilisidir
3-Kreatin beyin aktivitelerini arttırır.Örneğin mathletler sıkça kreatin kullanır
4-Myostatini az da olsa baskılar.Bunu yapan steroid harici tek madde kreatindir(supplementler arasında)
5-GH ve Testo üzerine olumlu etkileri vardır