bugün

entry'ler (20)

bu kız bana bakmaz deyip teklif etmeyen erkek

Bu kız bana bakmaz diye neden kendi duygularını saklayasın ? Git konuş yarın yokmuşçasına yaşa bende demedim mi bakmaz diye yazmadım konuşmadım en sonunda engel olamadım yazdım ve şuan iki yıllık sevgiliyiz..

rusça

Rusça diyince Cs:GO aklıma geliyor öyle bi bünyeme edindi ki zihnime nasıl kazındıysa kim bilir rush b atarken kaç can verdik .

öğleden sonra uyumak

Öğrenciyim boş bulduğum her anda uyurum ben. Sadece öğleden sonra değil anlıcağınız

yazarların yaşları

20 yaşındayım öğrenciyim makarna yiyorum yumurta yiyorum ne bulursak yiyoruz oyun oynuyorum ve mühendislik okuyorum welcome to 18-24 yaş arası

sigara içen kız iticiliği

cinsiyet ayrımı yapmak sızın bence her kişi için iticidir hemde bana göre fazlasıyla gerçi çevre bu konuda çok önemli çevresi içiyorsa ister istemez o da bi nevi özenti duyar.

hiçlik var mıdır

Bence her şeyin sonu var lafı çok doğru ve bencede olmalı ama insan aklı bence bunlara pek anlam veremiyor yani sonucunu cevabını bulamıyor benim fikrim bu belkide yoktur.

kalabalık içinde kahkaha atarak gülen kız

Bunlara şu an ki toplumda çok rastlamıyormuyuz kalabalık sakin sessiz bir yer fark etmiyor sınıfın ya da amfinin ortasında bağıran bile oluyor .

gereksiz bir bilgi ver

Şu an buraya yorum yazıyorum, yazıyorum çok gerekli bir bilgi .

6nci sınıfta grup 31i çeken efsanevi nesil

Neden 6.sınıf onu anlamadım her nesil bir mallık yapmıştır 98 liler hariç .

kaslı erkek

Sporu bir yaşam tarzı olarak görüyorum bunu kas için değil sağlığım için yapıyorum herhangi biri değil ben için bennn.

8 ekim 2017 türkiye polonya ampute futbol maçı

Bizleri sevindiren gönülleri kalpleri türkiye için atan insanlar adm gibi adamlar...

genel kültürü nasıl yükseltiriz

Yükseltirsin arkadaşım farklı yerler gezerek, görerek açıp eline bir sözlük okuyarak , ya da gündemi olanı biteni takip ederek. Soyunu nerden geldiğini araştırarak unutmayarak kafadan sallama bilgiler değilde araştırıp öğrenerek geliştirirsin arkdaşım. Kim ne derse desin.

gece 2 de sözlüğe giren kızın amacı

Ne alaka onu anlamadım kız erkek ne fark eder girer girmez amacınız ne yani şimdi gece 2-3 ister girer ister girmez anlatabildim mi ? saygı duymayı öğrenmeliyiz

dünya geneli elektrik kesintisi

Ne dünya geneli be bizim zaten ülkemiz de her gün kesiliyor sanırsın çöldeyiz her gün elektrikler kesiliyor eyyyyy! belediye çalış! seçim zamanı iş yapma

telefon ekranına kendi resmini koyan mal

Sevgilisi ya da kız arkadaşı konuştuğu biri yoksa napıcak . Hem sizene, kime ne ?

mutluluğu uykuda aramak

Şuan uyucağım , bir dur yazar olayım dedim doğru mu acaba ?

özel mesaj almak isteyen yazarlar

Zeki misiniz ya da abdal ? bilmem neysiniz buyrun sizden dinleyelim

gecenin sözü

Her gün umutla uyanıyoruz. Sanki yarınlar iyi olacakmış gibi bu sürekli bu şekilde devam ediyor her gün yine yeniden

önemsenmemek

Önemsenmemek ; kime göre belki biri vardır seni, senden çok düşünen..

sözlük yazarlarının mutluluk sebepleri

Seviceğim biri var ,sevilmesekte üstad..