bugün

Güzeldir, bembeyazdır.
Zayıflık belirtisidir.
görsel
Dag basini duman almis
Gumus dere durmaz akar
Gunes ufuktan simdi dogar
Yuruyelim arkadaslar.
Bize ne lan bize ne.

Sanki tek köprücük kemiği sizde var bunlar koprucukse bendeki kopru hatta isim bile koyarım 15 temmuz şehitler köprüsü.
bir gün biri çıkacak toplama bir sözlük kızı yapacak.
Yağ bezesi gibi duran kemiklerdir.

arkadaşlarından fotoğraf isteyip sözlüğü kekleyen Harun abi köprücüğü gibi duruyor ayrıca, o nasıl bir meme sansürlemektir öyle?
(bkz: teşhircilik) .

köprücüğü çekici kılan nedir cidden. ciddi soruyorum. garip bir eğilim.
akla bir fanteziyi getiren kemiklerdir.

(bkz: sikerken kızın kolunu morartan erkek)
iyi bayramlar arkadaşlar.
Ana başlıktan ziyade kemiğin latince ismini bilip türkçesini bilememek beni daha çok üzdü.

(bkz: clavicula)
özgüvenin tavan yaptığı anlarımdan birisi yine...

edit: göğüs görmemiş abazan yazarlar yine dekolte verdiğimi ima etmiş, yazık size ya...

görsel
(bkz: ciddi ciddi atıyorlar)

(bkz: delirdiniz)
kemikler bahane gogusler sahane. bitmediniz aq.
Artık kendinizi ifşa etmeyi bırakıp teşhirciliğe mi başladınız? Bravo!
O değil de bu sizce de biraz fazla değil mi tövbe tanrıma, ahajajs.
Biri şuraya meme fırlatsın yazik yav.
(bkz: Sözlük kızlarının aşil tendonları).
meme atar, erkeklere abaza der. klâsik kız işte. açık oylayan 6 mericin ismini ver bize. aralarında ruut var mı??

pardon usttekini kuzenim yazmış. seni bilen biliyor soylenenlere inanma. niyetim rahatsız etmek değil. msn var mı?
Köprücük altından çok sular geçti atasözü. Köprücük ile başlayıp aşağılara inmek isteyen abaza fantazisi.
(bkz: sözlük kızlarının os claviculaları)

(bkz: os clavicula)

(bkz: cahil misiniz abiğğ yeaaağğ).
Allah'ı çağıran göğe arşa şükür çektiren köprülerdir. Ya rabbi yarattın bari sahip çık.
Ya bu çirkin kızların '' illaki güzel bir yerim olmalı'' çabası ne için? Anladığım kadarı ile yaşları 17 19 arası, yahu siz daha çocuksunuz.
Şişman olduğum için gözükmüyor o yüzden sizin gözüken çıkıntılı köprücük kemikleriniz de umrumda değil.
(bkz: eşeğin amına su kaçırmak)