bugün

entry'ler (19)

26 nisan 2015 galatasaray gaziantepspor maçı

burak yılmaz'ın sezon başından bu maça kadar kaçırdığı net fırsatların tamamını bir maçta kaçırarak kendisini bu konuda epey ilerlettiği maçtır.

Şükürler olsun ki kazandık..

Hakan Balta'nın ön direkte kornerden gelen ortaya vurduğu kafa ağlarla buluştuğunda ağların sesi televizyon duyuldu.

1 60 lık kızların inanılmaz çirkin olması

mal beyanıdır.. görmeden karar verilmemelidir.

ayrıca (bkz: allah boy vermiş)

erotik kitap okuyan kız

gayet normal kızdır.. üzerinde "kızlar okuması tavsiye edilmez.. okurlarsa kötü yola düşerler" diye bir ibare mi var ?

not: erkeğim

utanmadan galatasaraylım diyebilmek

utanmadan fenerliyim diyebilmekten daha kolaydır.

oğlunu öve öve bitiremeyen insan

oğluna nazar değdiriyordur..

sözlükte yakışıklı erkek olmaması

(bkz: turnusol başlıklar)

(bkz: cumartesi gecesi evde yalnız takılmak)'tan kaynaklanan bir başlıktır..

izmirli kızların farkı

pantolon giymeyi unutmaları.. bir zamanlar külotlu çorabı tayt sanıyorlardı...

erkek yapınca çapkın kadın yapınca orospu mu

orospuluk insanın ruhundadır.. bedeninde değil... milletçe bunu anlayamadığımız müd..... şaka şaka.. anlamasak da olur tabi ki..

günün özeti

gün daha bitmedi ama böyle giderse en önemli kısmını az evvel yaşadım.. yaşadığım ev 2 asansörü bulunan bir apartmanda.. site girişinde hemen önümde tanımadığım bir kadın vardı.. apartmana yaklaştıkça bir asansörün 9.katta, diğer asansörün 10. katta olduğu belirginleşmeye başlamıştı.. hanım ablamız asansörün yanına geldiğinde önce asansörlerden birini, kafasını yarın saniyeliğine bana çevirip diğer asansörü de çağırdı.. o kendi yoluna gitti ben kendi yoluma..

kızların en itici olduğu anlar

makyajsız hiçbir şeye benzemiyorlarsa duştan çıktıkları andır..

dertleşecek insan bulamamak

insan bulamasa da yazacak yer bulabilir belki..

bugün tatildi.. deliler gibi uyudum.. rüya üzerine rüya gördüm.. hayatımın bir bölümünün berbat bir hal almasına neden olan lise aşkımı gördüm rüyamda.. ne alakaysa artık.. 2 ay öncesine kadar 5 yıllık ilişkim vardı .. yine değişik kadınlar girerdi rüyama.. o zamanlar daha çok koyardı rüyada başka insan görmek.. şimdi koymuyor..

bütün gün evdeydim.. sürekli ekonomi haberlerini dinledim.. hem de ingilizce.. neden mi ? ne iyiyi görmek istiyorum ne kötüyü.. hepsinden etkileniyorum sözlük..

birkaç gün önce facebook tan konuşmaya başladığım birisi vardı.. onunla görüşecektim akşam saatlerinde ama ertelendi.. bu çok önemli değil ama sonuç olarak bomboş bir gün geçti..

yarın ola hayrola..

sözlük yazarlarının itirafları

son zamanlarda kimle randevulaşsam, randevudan önce kesin iptal olacağını düşünüyorum.. ve çoğu iptal oluyor veya erteleniyor..

aşkım seninle kuru ekmeğe bile razıyım diyen kız

terkedileceğini anlamıştır ve bir şeyler yapması gerekiyordur.

perde takmak

zebra perdeye geçiş yaparak kurtulunabilecek eylemdir..

konya

2 yıl önce makine almak için gidip etli ekmek yedikten sonra döndüğüm şehirdir.. Seat marka arabalara sıkça rastlanır.. sebebini bir Konya'lıya sormuştum.. Konya'nın ileri gelen bir ailesi satmaktaymış bu Seat'ları ve sürü psikolojisi hakimmiş..

erkeğin ağlaması

dayanamamıştır.. duyguları birikmiş dik duran karakterini yıkmıştır..

ağlayan erkeğe ağlama lan diyen hatun

karadeniz kadınıdır. en azından benim karşılaştığım çoğu delikanlı kadın karadenizli çıkmıştır..

sözlük yazarlarının çaldığı enstrümanlar

küçükken mızıka çalmışlığım var.. ama sonra dayanamadım geri verdim arkadaşıma..

ütü yapabilen erkek

benim. iş başa düşünce çok da güzel yapılır..