bugün

beagle derim.
Elma kurdu.
Haskiii. Mavi mavi gözler kocaman şapşal bir yüz. Dünyanın en sevimli hayvanı olabilirler.
Fransız buldoğu. Bana kalırsa tüm köpekler evde bakılabilir o ayrı. Millet ayı, aslan besliyor Evinde ; siz bir akbaş, tibet mastifi besleseniz ne olur yani.

insan en çok kendi baktığı köpek türlerini öneriyor bir de. Ben en uzun süre fransız buldoğu besledim. Harika bir deneyimdi. Muhteşem canlılar. Labrador, doberman , çin aslanı, saint bernard, iskoçya çoban köpeği, cocker, dalmaçyalı, terrier ' ler vs. Bir çoğunu da misafir ettim. Köpek bakıcılığı yapmıştım. Hepsi süper. Tüm kopekleri ve kedileri tavsiye ederim. Şu sıra benimde aklımda var ama karar veremiyorum. Ev küçük, oğlum da küçük; sevmek isterken hayvana eziyette edebilir. Ben evde hijyen saglayamayabilirim. Hayvanla yeterince ilgilenemeyebilirim.
Bir kuş bile alırken defalarca düşünün. Onlar canlılar . Bakım/ ilgi istiyorlar.
Büyük cins almayin da ne aliyorsaniz alin sonra sokaga atiyorsunuz.
görsel
Allahim olabilir mi boyle bir sevimlilik.lutfen olsun cunku.
Allaahım samoyed , chow chow , sibirya kurdu. Valla yarın öbür gün bir müstakil evim olursa ve bir köpüş istersem net üçünden biri.
Lütfen husky almayın o hayvanların ideal koşulları soğuk iklimdedir. Evde beslemek için güzel diye alan sığırdır. Her gün 2 saat en az koşmasını egzersizini sağlayabilecek misin? Onu geçtim istanbul sıcağında hayvanın sıcaktan bayılmak üzere olan halini görüp iyi ki husky aldım diyecek kadar davar mısın?
Alıcaksanız havanese falan alın apartman dairesinde ne kadar büyük köpek besleyebilirsiniz ki, terrier de olur.
Herhangi bir cins fark eder mi ? Maksat bir cana aile olmak.
bence böyle bisey alın
çok dost canlısılar
görsel
Diyecektim ancak denmiş, olsun.

Sokakta kalmış yavru bir sokak köpeği alın.
O nasıl bir tatlılık öyle. Hem üşümemiş olur yavrucağız..
(bkz: çomar)