entry'ler (9)

ben bu yazıyı sana yazdım

çok seviyorum çok!
yanımda ol istiyorum, yüzünü görmek istiyorum, gülüşünü, gözlerini.. sesini duymak istiyorum.. çok özlüyorum..
kalbim kalbine dokunuyor mu acaba arada?
arada hissediyor musun acaba çarpıntılarımı, heyecanımı, kederimi..
şimdi burada yanımda yanıbaşımda olmanı isterdim.
sana sımsıkı sarılmak, bir şarmaşık gibi dolanmak isterdim.

bazen bir his enaz seni düşündüğüm kadar beni düşündüğünü söylüyor.

bu hisler birgün son bulur mu? bulmasın! vazgeçmeye kıyamıyorum, her ne olursa olsun, kader nasıl bir yol çizerse çizsin, madem ki karşıma çıktın birşekilde, madem ki kalbimde yeşerdi bu sevginin tohumu.. o filiz hiç solmasın..

kimsenin kırılmasını incinmesini istemiyorum elbette, kimsenin sevgisinden de çalmak değil amacım. ama seviyorum-sevmeye de devam edeceğim.. yanımda kim olursa olsun, belki de kucağımda bir çocuk bile olsa, gönlümün derinlerinde sevgin hep var olacak!

bunu hiç unutma bil istedim!

bir kızı mutlu edebilecek en güzel şey

sevdiği erkeğe sarılıp uyumak, ve onun kollarında sabaha uyanmak... yalnız olmadığını bilmesi...

duygularını bastıran erkekler

kolay kolay çözülmeyen ama sudoku gibi çözdükçe çözesin gelen erkek tipidir.
bazıları sus pus somurtkandır, bazıları ise konuşur güler ama gerçek hislerini hep saklar.
adeta maskeler..
zor olan herzaman daha değerlidir, ne kadar zor olsalar da başarıp kalbini gördüğünde gerçek bir hazineye ulaşmış olursun..

en seksi erkek

gece gibi gözleri olandır. karanlıkta kaybolduğun. kibar - zarif elleri olandır, dokununca geri çekmesini istemediğin. tatlı dilleri olandır, asla kabalaşmayan, asla kızmayan. gülüşü sabah gibi olandır, yüreğini aydınlatan..

aşk acısı

ölüyorum burda dedirten şeydir. senin için ölüyorummmm... kalbim kanıyor duyuyor musun? başkası böyle sevebilir mi seni?

kadının aşık olduğunda yaptıkları

yatarken düşünmek, uyanır uyanmaz düşünmek.. yerken, içerken herşeyde heran sürekli onu düşünmek. evet uyumuyorum çünkü hala düşünüyorum!

aşık olmaktan kaçınmak

var mı öyle aşktan kaçabilmek gibi bir şans? bence yok!

ben bu yazıyı sana yazdım

birgün buraya yazdıklarımı anlatabilir miyim sana? nasıl delice sevdiğimi.. kalbimde giderek büyüdüğünü, büyüdüğünü, kocaman olduğunu. duymaya cesaretin olur mu? korkup kaçar mısın yoksa? "anladım ki iyi yada kötü farketmez tadında bırakmak en iyisi!" der misin yine? sonuna da ünlem işareti koyar mısın yine? yine vurur musun beynimden?

nasıl kıskandığımı, nasıl üzerine titrediğimi, nasıl sevdiğimi asla bilemeyeceksin! sana bakan gözlere , seni öven sözlere, yanıbaşındaki yada kilometrelerce uzağındaki hemcinslerime düşmanlığımı asla bilemeyeceksin..

küçük bir mutluluktu benimki, karşılıksız, beklentisiz.. sadece yüreğimde yeşersin, kimse bilmesin dediğim.. kimse gelip almasın elimden , kimse istemesin onu benden dediğim.. ve olması gerektiği yerden de koparmaya niyet etmediğim.. olduğu gibi sevdiğim.. olduğu gibi kabulümsün dediğim..

kaç kez ağladım, sabahladım kimbilir? aşk acısı böyle yaşanır diye haykıramadım, kimseye dillendiremedim.. gözlerimdeki yaşları bile rahat rahat akıtamadım.. sen hiç böyle sevdin mi acaba? sen hiç korktun mu? sanırım sen sadece kaçtın.. rahat rahat herkese mavi boncuk dağıtabilmek için.. en son " sen diğerlerinden çok farklısın benim için" demiştin.. "benimle konuşmuyorsun üzülüyorum..." demiştin. kördüğüm olmuşum ben sende farkında mısın?

hayatımda çok kez aşık olmuşumdur diyorum kendime.. bu da bir aşk ne olacak ki diyorum.. ya gerçek aşksa diye korkuyorum sonra.. ya sittin sene unutamazsam.. ya hep buruk bir hüzün kalırsa yüzümde..

sevme ne olur, başkasını benden çok sevme.. benden çok isteme.. hoşlan belki, konuş belki, ama sevme ne olur.. sen benim kara şovalyemsin.. ilk değil belki ama sonumsun.. sonuçumsun..

unutulmayan aşk

onu nasıl sevdiğinin, neler hissettiğinin farkında olmamasıdır. onu içinde nasıl büyüttüğünün, nasıl umutsuzca yaşadığının, hiçbirşeyin bilincinde olmadığı aşktır. kaç gece yüzüne yastık kapatıp ağladığının, onu kimlerden kıskandığının, ona bakan göze, öven söze, dokunan tene nasıl düşman olduğunun.. o benim küçük dünyam diyip kimselere göstermek istemediğinin farkında olmamasıdır.. bilmemesidir nasıl sevildiğini.. silememektir, silmemektir yüreğinden. unutmaya bile kıyamamaktır.. ben acımı çeksemde kalsın hafızamda demektir. ilk değil belki sondur... sonuç'tur.