bugün

entry'ler (45)

sözlük kızlarının şu an yediği şeyler

zıkkımın peki. yiycen mi?

ilkokuldaki güzel kızın ileride bok gibi olması

aynı şekilde lise yıllarında sınıfın en çirkin kızı olanlar bile ileriki yıllarda kabak çiçeği gibi açılıp güzelleşebiliyor.

sivas tur

özellikle muavinleri şehirler arası yolculuğu sevdiriyorlar. sadece sivasta yaşayan personel almaktadırlar zaten.insanı mağdur etmeyen, serviste sınır tanımayan bir firmadır.ayrıca servisleriyle evinize kadar bırakıyorlar da.

sonunda hassiktir denilen filmler

(bkz: haute tension)

ünlü birini görünce yapılacak hareketler

görmezden gelerek yolunuza devam edin. sizden tek farkı sizden daha fazla kazanması.

sesine aşık olunan kadınlar

(bkz: nancy sinatra)
(bkz: selma altın)
her ne kadar farklı kutuplarda olsalar da.

ilk dinleyişte aşık olunan şarkılar

(bkz: summer wine)
tek geçerim.
nancy sinatra'nın o eşsiz sesi lee hazelwood ile buluşunca ortaya tam bir romantizm çıkmış. arka arkaya 34739857 kere dinlenir.

kara maca bey

nazım hikmet yakup kadri'nin küfür ve hakaretlerine varan 3 şiir kitabında cevap şiiriyle cevap vermiştir.bu şiirde geçen kara maça bey yakup kadri'nin ta kendisidir. söylentilere göre mustafa kemal'in de hoşuna giden bu hiciv yakup kadri'nin de bulunduğu yemeklerde mustafa kemal'in isteğiyle okunurmuş.

güzel kız sözlükte yazmaz yazar kız güzel olmaz

bu dahil bütün genellemeler yanlıştır.

ağlamak için en uygun anlar

kimseye göstermeden, gözyaşlarını içine akıtarak anladığın anlardır. gecenin karanlığında iyi olur güzel de olur tağam mı.

ayrılırken sevgiliye söylenebilecek en kötü söz

'beni öpeceksin sanıyordum ama sen bene geçtin hiç görmedin hiç bakmadın. ben bunu uzun zaman önce aldattım, bıraktım, terk ettim. ama ben yine seni çok sevdim. ben sen yolda giderken ben yine arkanda bakıyordum dedim belki bu bana geri döner. sen ee bilki sen geri dönmedin beni yıktın beni kadere duymadın hiç beni sevecektin. lanet olsun bu aşka lanet olsun bu sevgimize. seni doyalarca öptüm koynuma alacaktım lanet olsun bu hayat lanet'
(bkz: naturel çoban)

gecenin tek şarkılık özeti

morrissey let me kiss you

çakma sarışın

her 3 kadından 5'i çakma sarışınken her 5 kadından 3'ü neden gerçek sarışın değildir?
ya da ne bileyim öyle bi şey.
ha bi de dibi gelmişlerin durumu daha da vahimdir, o nasıl saç öyle, hoştt kışştttt

cep telefonunun batarya zayıf sesi

bir de bunun titreşim versiyonu vardır ki ceplerden ırak.

mhp li kadınlar

(bkz: asena)

ta ta ta taaaam

ti li li liiiiiiii.

adam rıza nın teki çıktı pislik baba

anagramı dizi repliği bir.

yazarların kitaplığındaki yaklaşık kitap adedi

kitap okurken saymaya vaktim olmadı.

bim denilince ilk akla gelenler

le le le sakine.

insanı atatürk ten soğutan seyler

(bkz: dersim katliamı)