bugün

entry'ler (70)

işim bitince mesaj atarım deyip atmayan kız

'isin hala bitmedi mi? * ' mesaji bekleyen kizdir.

en iyi çikolata markası

alman nussbeisserden yemenizi tavsiye ederim.

memur deyince akla gelenler

sabah kalkınca çorba içilmesi.

3 temmuz 2011 rafael nadal novak djokovic maçı

tenis dünyasının yeni bir efsaneyle tanışacağı final maçıdır.

çok aşığın var diyorlar

insanı alıp başka diyarlara götüren bir şarkıdır. özellikle boğaz manzaralı bir evde, saat 00:30 sularında elinizde rakı ile çok güzel oluyor. tavsiye edilir.

facebook ta ilişki durumuna espri yapan arkadaş

elveda elizabeth yazılan durumdur.

senden hoşlanıyorum mesajına xd cevabı veren kız

erkek:seni seviyorum,sana aşığım.
kız:teşekkür ederim.
erkek:senin ben taa.. ben sana ne diyorum sen bana ne diyosun. sana aşık olan kalbimin mına koyım.(erkeğin içinden söylediği sözlerdir.başıma geldi, biliyorum. kötü oluyo insan.

nihat doğan ı havalimanında karşılayan insanlar

omuzlara alan insanlara bakınca %99'unun ilkokul terk olduğu düşüncesi insanı kaplıyor. o kadar vatan millet konuşan ama vatanı milleti için uluslar arası hiç bir başarı,isim yapmayan nihat doğan; bu ülkenin milli yüzücüsü, sporcusu Derya Büyükuncu'yu eleştirmeye kalkıyor, kendince haklı olduğunu düşünüyor, sonrada milli formayı giyip hava limanındaki insanlar tarafından "Türkiye seninle gurur duyuyor." tezahüratlarıyla omuzlara alınıyor. kendi fikrim, acınacak bir durumdur.

tüm bmw lilere bombalı saldırı yapma isteği

e46 kasa ise günah sayılabilecek türden bir şeydir. hele ki m3 csl ise, tövbe estağrufullah.

fenerbahçe ye gelince yıldız olan futbolcular

fenerbahçe'ye gelince yıldızı sönen futbolcularda vardır. misal: zafer biryol. adam gol kralı olarak geldiği fenerbahçe'de, oynadığı 3 maçta gol atamamıştır.

real madrid in maç teklifini geri çevirmek

bu teklif fenerbahçe'ye gelseydi bilmem nerdeki tanınan tek türk takımı fenerbahçe'ymiş o yüzden onlara gitmişler. bende şampiyonlar liginde 0 çekseydim bende tanınırdım gibi yorumlar olacaktı. türkiye'deki hiçbir takım avrupa standartlarında değildir, bunu kabul edelim. galatasarayın 2000'deki zaferinden sonra en iyi başarı fenerbahçe'nin şampiyonlar liginde çeyrek final oynamasıydı sanırım. ilk önce takımlarımız kendilerini geliştirip başarılarıyla isimlerini duyursunlar ondan sonra kendi liglerindeki takımlara laf atsınlar. taraftarlar için söylüyorum tabii ki. 2010-2011 sezonunun avrupada en çok konuşulan takımı beşiktaştır. hem yaptığı transferler hemde avrupa ligi. o yüzden böyle bir teklif gelmesi normaldir. sonuçta ronaldo-quaresma ilişkisi biliniyor. kıskanmayınız efendim.

toplu taşıma araçlarındaki acil durum çekici

kullanıldığına hiç rastlamadığım alettir.

facebook siyasetçileri

oy kullanmamalarına rağmen her türlü yorumu yapma hakkını kendilerinde bulan insanlardır. pardon, çocuklardır.

aynı partiye oy vermedi diye sevgiliden ayrılmak

siyasi görüşleri sevgilerinden öndeyse ayrılmaları normal bir durumdur.

yapılmış en aptalca dalgınlık

capitol gibi gayet elit bir mekanda yürüyen merdivenlerden ters inmeye çalışmak.
not: 6.sınıftaydık kanımız kaynıyordu.

boğaziçi üniversitesi müzik grubunun metro konseri

bu olayın "cidden Türkiye'de mi oldu?" dediğim olaydır. ama "helal olsun"u hak ettiler.

utanmadan küçük sırlara çalıntı diyen zihniyet

gayet özgün bir yapıttır. çalıntı dedikleri diziyle hiç bir bağlantı kuramadım. ama gevurun chuck bass'ı varsa Türk'ün çeti var.

miss turkey 2011

gizem karaca'nın hakkının yendiği yarışmadır.

beşiktaş

-üst üste beş yıl istanbul şampiyonu olan tek kulüp (1939-1943)
-en fazla centilmenlik kupası alan takım (19 kez)
-üst üste 48'i resmi 8'i özel toplam 56 maç yenilmeyen tek kulüp "yenilmez armada".
-üst üste en fazla arka arkaya galip gelen takım (18 kez)
-iki senede sadece 1 yenilgi alan tek takım
-resmi bir maçta 10 gol atan tek takım; 1989-90 sezonunda beşiktaş-adana demirspor: 10-0 ali gültekin (4), metin tekin (3) ve feyyaz uçar (3)
-lig tarihinde en uzun süre yenilmeyen ekip (48 maç) beşiktaş, 1990-91 sezonunun 26. haftasında gençlerbirliği'ne 2-0 yenildikten sonra, 1991-92 sezonunu yenilgisiz kapattı. besiktaş tam 48 hafta sonra, 1992-93 sezonunun 13. haftasında galatasaray'a 3-1 yenildi
-birinci futbol liginde üst üste en çok maç kazanma rekoru (1959-60 sezonu üst üste 13 maç).
-4 derbiyi de gol yemeden kazanan ilk ve tek takım(2002-2003 sezonunda fenerbahçe ve galatasaray ile oynanan 4 maçı da gol yemeden kazanmıştır)

fenerbahçelilerin türk futboluna verdiği zarar

liverpool'u inönü'de desibel rekoru kırarak yenmek, belki çok kötü ama anfield road'da 8 gol yemek 0 çekmekten iyidir. ülkeye yarardan çok zarar getirdiği kesindir.