bugün

entry'ler (13)

türk milliyetçisi cumhurbaşkanı istiyorum

Sinan Oğan'ın etkisi kendini göstermeye başladı. Kılıçdaroğlu Turan birliği için ekonomik projelerini ortaya koymaya başladı. işte tam da bu yüzden Sinan Oğan'a oy vermeli ki başa kim gelirse gelsin devletin ibresini, ayarları fabrika ayarlarına döndürmek zorunda bırakmalıdır.

sinan oğan

Çok sakin, mantığı yere basan dosdoğru bir kişi. Bu seçimde ben oy vereceğim kendisine. Çünkü bu adam Türkiye Cumhuriyeti'nin bekasıdır. HDP ve Hüda para arasında sıkışmış siyasetten Türkiye'yi çekip çıkaracak yegane lider Sinan Oğan'dır. Bu yüzden beka Sinan Oğan'dır. Ayrıca genç ve dinamik olması siyasete yeni bir nefes getirecektir. Gelecek seçimde daha güçlü olması için bu seçimde oyum Sinan Oğan'ın.

selo talimat verince pkk nın bitecek olması

Sihalar dağdaki domuzları özgürleştirdiğinde ovadakilerin arkasını yaslayacağı domuz sürüsü kalmayacak ve Türk devletine şantaj yapacak bir argümanları kalmayacak.

japonya başbakanını korumaların sürüklemesi

Link ölmüş .

marki dö sad

Ahlaksızlığın atasıdır. Ama Bi kere olsun ihale kovalamadı. Gelene ağam gidene paşam mı dedi? Bi kere olsun zalimin sofrasında bulunmadı. Halkın parasını para babalarına bol kepçe verirken,millete kaşığın ucuyla da vermemiştir. Kağıttan kaplanlara diz çöküp mazlumun ensesine vurmamıştır.

siz yazıyorsunuz başkasını etkiliyor

ingilizce .m günü yağ

anketlerde sinan oğan ın oyunun yüzde 6 çıkması

PKK ve diğer bölücü örgütlerin yanında Türk milletinin aşması gereken eşiktir Sinan Oğan. Donanımlı, genç, haşim bir delikanlı Cumhurbaşkanı adayına Türk milletinin sahip çıkması gerekmektedir.

yazarların en son bitirdiği kitap

O. g. busbecq'in Türk Mektupları adlı kitabını okudum. Kanuni döneminde Osmanlıya elçi olarak gelen elçinin yaşadıklarını, gördüklerini kendi perspektifinden anlattığı kitabında yazar aslında Osmanlıya hayranlığını gizleyemiyor. Ayrıca yanındaki heyette ressam olan bir personelin dönem resimleri de kitabın ara sayfalarinda mevcut. Keşke biz de de minyatür değil de o zamanlar resim sanatı gelisseydi biz de kendi gözümüzden o dönemin resmini gorebilseydik.

28 yaşında tedirgin olmak

15 yaşından beri 21 senedir tedirginim, ne zaman bu tedirginliğimi atarım bilmiyorum.

muharrem ince

Yerli ve milli, adam gibi adamdır. Ayrıca Ümit Özdağ ve Tanju Özcan da benim için yerli ve millidir.

ekşici ulucu savaşı

El kaldirana el kaldırırım, silah çekene silah çekerim, beni öldürmeye kalkiasanı öldürürüm.

bursanın en iyi şehir olması

Osmanlı tarihini sevdiğimden mütevellit Aşıkpaşaoğlu tarihini okuyup da gitmiştim. Sanki zaman yolunun bir yolcusu gibi hissederken Osman Gazi'ye ziyarete gittiğimde Aşıkpaşaoğlu'nun "ilk Osmanlı mücahitleri gayret kemerini çift kuşanmışlardı" sözüyle gözyaşlarımı tutamadığım güzel şehir. Çelebi Mehmet'in türbesinin ihtişamı, Muradiye'de Şehzade Mustafa'nın garipliği, Cem Sultan'ın talihsizliği... Gurur ve hüznü karışık tattırdı Bursa.

mudanya

Bursa'ya gittiğimde istanbul'a deniz otobüsü vasıtasıyla gidebilmek için kaldığım güzide ilçe. Havası (Bursa'nın manevi atmosferinden bahsediyorum) Bursa'dan çok farklı bir yer.