bugün

entry'ler (110)

aziz yıldırım şikeden değil çeteden içeride

fenerbahçeyi temize çıkarmak için söylenilen saçma bir söylentidir.

facebook

biriken toplu msjları toptan silme tuşu olmadıgı ve msjın içine kadar girip tek tek silmeyi gerektirdiği için şuan ki hesabımı toptan kapatıp yenı bi hesap açacağım sosyal paylaşım sitesi.

kemal sunal hakkında eleştirel entry girmek

''ölünün arkasından konuşulmaz'' durumundan değil; ''iyinin arkasından konusulcak bişey bulunmaz'' durumundan üzerine pek entry girilemiyecek durumdur.

kargaların bile güleceği sözlük yazarları

morpuu.

tüm insanlara ortak mesaj

buzullar erimesin kutup ayıları ölmesin.

1 ocak ts yürüyüşüne 20bin kişinin katılacağı

an itibariyle ts fun sayfasından edindiğim bilgidir.20 bın kısılık bir katılım olacağı beklenilmektedir.ayrıca yabancı basın mensuplarıda olucaktır bilgisi ektedir haberin.

vatan için bir entry de sen gir

tam gününde açılmış bir başlıktır.çünkü ünlü ve her gün sabah ilk işimizin kendisini açmak olduğu bir sitede sabah itibariyle TSK nın doğuda sivili vurduğu yalanı dolanmaktadır.Altta yapılan yorumlarda insanların bu kadar saçmaladığını görmek sabah sabah bizleri demorelize etmekle birlikte her gün biraz daha kin dolmama sebep olmaktadır...vatan için bi entry de ben giriyorum: ''ne mutlu türküm diyene!''.

2012 ye girilecek gece taksim manzaraları

geleneksel turıst parmaklama görüntüleri bu yılda oldukça fotoğraflanıcaktır.

en fazla taraftara sahip olan anadolu takımları

ist gıbı cokta rekabet gucu fazla olmayan maça bıle 61.000 taraftar katıldığına göre gercekten en buyuk anadolu takımıdır trabzonspor.

en fazla taraftara sahip olan anadolu takımları

TRABZONSPOR.

günde 2 5 lt su tüketilmesi gereği

özellikle kış aylarında mumkunatının zor olduğu durum.yapamadıgımda da yaşlandığımda başıma gelicek hastalıkları düşünüp kendimi yerim.

bayanda kıvırcık saç vs düz saç

sürekli modasının değiştiğini düşünmekle beraber asıl iyi görünenenin hangisi olduguna karar veremediğim haller.

31 aralık gecesi saatin 00 00 ı gösterdiği an

hiç bi eylemi gerektırmeyen,diğer geceler gıbı ertesı gune tasıyan ama tek farkı aynı zamanda ertesı yıla tasıyan andır.

sevgililerinin aralarında yüzük takması

özellikle liselerde başlayan bi akım olmasıyla birlikte hızla üniversitelerede yayılmış olan bı hastalıktır.hastalıktır zira mantığa akla fikre ve görsele asla hitap etmemektedir.ayrıca büyük saçmalıktır.

etkileyici kitap sözleri

''ben yazgımla evliyim,kadere vardım.''

başörtüsü farzdır yalanı

farzdır zaten.ortada yalan bı durum varsa ''başörtüsü farzdır yalanı''nın yalan olmasıdır.

yüz olarak en yakışıklı erkek

serdar kesimal.

not: trabzonsporluyum.

bugün sözlüğe yazasım yok

yazası yok ama hala inatla başlık açtığına göre,yazmak zorunda hisseden yazar pskolojisi.

boğaz köprüsünden geçerken dinlenecek şarkılar

bak bir varmış bir yokmuş eski günlerde,
Tatlı bir kız yaşarmış boğaziçinde.

noel baba nın türkiye de görülmeme sebebi

burda noel baba falan tanımayız biz.müslüman ülke oldugunu bılıyo,gelırse kovalarlar farkında,ondan zira uğramaz buralara.