entry'ler (14)

sadece lisede yaşanabilecek olaylar

Saçma ergen espirileri yapmak.
- Hocam..
- Hoca : Efendim
- Bişey yok.

pazar günü tek başına sinemaya gitmek

Hayatta bazen böyle anlar vardır. forever alone..

kızların yakışıklı erkek görünce verdiği tepki

Gözlerinin içine bakar. Öyle bir bakar ki. Gözlerini kaçırmasını isterin ama bunu yazpmaz. Nihayetin de bunu sen yapmak zorun da kalırsın.

diş fırçalamak

Diş macunu ve ağız spreyi iyi oluyor. Ağız kokusunu hiç sevmem. Bazen arkadaşlar ile kız/erkek konuşurken ağız kokusunun gelmesi. Beni tamamen soğutur kendilerinden.

tekrar tekrar dinlenebilecek şarkılar

Tupac Shakur - How do you wan it
made niggaz.
Joan sebastian - Te amo
Cruachan - Ride on
Emma Shaplin - Cuerpo sin alma. Vazgeçemediğim şarkılardır.

facebook ta isminin sonuna özlü söz ekleyenler

Facebook'da vardı böyle biri.
Cemal Okka(Comolokko) Fan sayfası bile kurdular.

ice tea şeftali

Çok lezzetli olup tadına doyum olmayan içeçektir.. Keşke 2,5L olsa.

atatürk de darbeci sayılacak

Hadi bizim nesil neyse. Birşeylerin farkında. Ya diğer nesiller ne olacak.. Hiç birşey den haberi olmadan doğup ölcekler. Odun gelip odun gidicekler. Yazık lan.. . Atatürk'ü de lekelemeye çalışıyorlar..

entry lerimi beğenir misin mesajı almak

Zorla beğendirmeye çalışmak. Karşıdaki bunun farkında olsa bile bundan mutluluk duymak

yedi abisi olan kızı kaçırmak

Mafya'dan kız kaçırmak gibi birşey. Namlu başında uyuyup, kalkıyorsun.

atatürk ile hz muhammed i karşılaştıran zihniyet

Hz. Muhammed (SAV) ve Atatürk'ü karşılaştıran zihniyetler.. halen mağaralardan çıkamayan insan tiplemeridir. Arkeologlar bu tip insanımsıları incelerler. Bazen duvar da resim çizmişlerdir.. Ne çizdikleri anlaşılmasada arkeologlar bunlara "Tren" ismini vermişlerdir.

insaata kacan top

inşaatların önünden geçerken yapılan "sıkıcı" espiridir. inşattan bakan tip tip insanlar. Aman topunuz inşaata kaçmasın gibisinden bakış atarlar. Abazalık o kadar başlarına vurmuştur ki. Erkek, kadın fark etmez sahin k affetmez misali..

captain price

Call of duty 2 de son sahnesin de beni ağlatan adamdır. Kendisi karizma kişiliği olmasına rağmen, oynarken çok onunla aynı takımda olmaktan çok gurur duyduğum tek insandır.. Neredeyse oyunun için de gibi hissettiriyor..

rıdvan dilmen

Kırılmayan kemiği kalmayan adam.
Bkz : Cem Yılmaz