bugün

entry'ler (116)

bana kız diyen top olsun

Bıktım arkadaş. erkeğim ben niye inanmıyosunuz anlamadım nickim ankaradaki kafemizin adı. Lütfen hanfendi, bayan şeklinde hitap etmeyin bana. yeter lan. şeklindeki isyanım

erkek mimoza10

Bıktım arkadaş erkeğim ben niye inanmıyosunuz anlamadım nickim ankaradaki kafemizin adı. Lütfen hanfendi, bayan şeklinde hitap etmeyin bana. yeter lan. şeklindeki isyanım

mimoza10 erkektir

Bıktım arkadaş erkeğim ben niye inanmıyosunuz anlamadım nickim ankaradaki kafemizin adı. Lütfen hanfendi, bayan şeklinde hitap etmeyin bana. yeter lan. şeklindeki isyanım.

mimoza10

Kız olsam neden söylemeyim Erkeğim diyorum. bi daha bana kız diyen top olsun mk. ayrıca Mimoza ankaradaki kafemizin adı.

nickten kişilik tahlili yapmak

nickim ne olsun karar veremedim: kararsız

nickten kişilik tahlili yapmak

gayim ama para bende: gay olmadığı halde gay olduğunu iddaa eden ama bu iddaasının sebebide anlaşılmayan aynı zamanda zengin olmayan yazar.

yazarların son zamanlarda taktıkları şarkılar

Nil karaibrahimgil kek.

10 şubat 2013 galatasaray mp antalyaspor maçı

Cimbomun şampiyonluk yolundaki rahat maçlarından birisi.

burak yılmaz

Antalyanın başbelası.

yazarlarin en sevdiği hakaretler

(bkz: ibne)

erkeklerin kadınlardan daha iyi olduğu alanlar

Futbol tabikide.

kurucusu çok abartılan ülkeler

Adı üstünde kurucu abartılması gereknen bir konudur ancak putlaştırmakta yanlıştır.

yazarların yazarlar hakkındaki düşünceleri

Genelleme yapacak olursak Sözlükteki yazarların %80i ahlaksızken %20si ahlaklı sayılabilir tabi bu bana göre.

adriana lima hayalleriyle gençliğini tüketen erkek

(bkz: elizabet)

mimoza

Alınganlığın ve duygusallığın ifadesidir.

donna karan

Muhteşem parfüm.

sözlük yazarlarının hayat felsefeleri

Ya sev ya siktir et.

mimoza10

Hahaha demekle yetindiğim entryler.

tarih dersi ne kadar doğru öğretiliyor

Tartışılır ama genel olarak doğru kolonlar üzerindeysede yanlışlıklar yok değil.

şakirt

sözlükteki anlamı Kuran Talebesidir. Kötü söz söylerken dikkat edilmesi gereken konudur. Bu lakap günümüzde sadece belli bir kesme söyleniyor, o kesimde ne kadar hakediyor tartışılır.