bugün

entry'ler (14)

erol köse

Bu aralar twitterda esip gürlüyormuş.

sevgilinin gelip ben seni hiç aldatmadım demesi

Şimdi durup dururken nerden çıktı bu demez mi insan ?

ilginç isimler

Rahime diye isim varmış. Duyunca kızla tokalaşmak yerine ismini kim koymuş yaaa diye afallattı beni.

ukrayna ile vizelerin kaldırılması

Sarı saçlı mavi gözlü ırk ile fazla münasebete geçeceğimiz aşikar. O değil de biz de oraya gideriz.

arabalı bir sevgilisi olan üniversiteli kız

Arabayı seven kızdır. Arabayı mı yoksa onu mu sevdiğini anlamak istiyorsa arabayı sattığını söylesin.

bakire olmayan kızların namuslu kızlara saldırması

Namus = Zar, Bakirelik = Zar, Bakirelik = Başka yollar..Şimdi bu üç önermeden hangisi doğrudur. Zihniyte göre değişir.islam ülkeleri için şöyle söyleyebiliriz : Bakirelik = Zar,
O da = Başka yollar.Avrupa ülkelerinde bu kavram saçma ve komik bulunur.Dedik ya zihniyet işte.Bakire kız sevdalılarına allah kolaylık versin ne diyelim.Siz onların herzaman arkasında olun. Değiştirmeyin yerinizi.

bir kadının erkekte aradığı ilk şey

Güven vermesi en önemlisi. Güven varsa sizi kollarıyla sarıp sarmalayıp " hep yanındayım " hissini veriyorsa, işte bu adamır derim.

kızların bakir erkek takıntısı

Kulağa çok gerçekçi gelmiyor. Bu bir tercih tabiki ama kaldımı bakirelik kavramı ? Hem de erkeklerde. Hiç sanmıyorum.

yurtdışında türk olmak

Sık sık " aa sen örtü takmıyor musun ? Gibi abuk sabuk sorularla karşılaşmak olasıdır.

sinir bozan reklamlar

Tuba Büyüküstün'ün şampuan reklamlarıdır.Pek bir yapaylık akıyor

kadınların kadınlara atabileceği kazıklar

En acımasız kazıklardır.Kadının en büyük düşmanı yine bir kadındır.

karı koca aynı işyerinde çalışmak

Olmaması gereken durum.Bir birini görmekten bıkan insanların boşanması ile sonlanacaktır.

biscolata starz

Reklam filmini izlerken istemsiz olarak göz kırptığımı fark ettim.

türk erkeklerinin türk kızlarını beğenmemesi

Her ülkede aynı durum söz konusu sanırım.Lakin sarışın ırkın arasında esmerler pek bir revaşta.Bunun tam tersi de malum ülkemizde mevcut.Elinin altındakinin kıymetini bilmemektir bu.