bugün

her ortamda görülebilen bir şey.

buradan namuslu, iffetli kızların arkasında olduğumu belirtmek isterim.

kaşar kızlar nasıl olsa kaybettik en değerli hazinemizi diyip, bakire kızlara laf sokmaya çalışır, onları üzerler. tabi ben de onlar kadar üzülüyorum.

öyle bir devirdeyiz ki namuslu olmak yani evlenmeden ilişkiye girmemek çağ dışı görülüyor. olsun.

sevgili bayan arkadaşlar cennet kolay değildir, cehennem dahi luzumsuz değildir.

bu yüzden saldırılara karşı güçlü olun, muhtaç olduğun kudret inancında saklı. onların hayatı boş, hepsini fareler, çıbanlar yiyecek.
(bkz: bakireligi bos ver ruhun orospu olmasin)
(bkz: seriatin uludag sozluk icindeki yansimalari)
(bkz: RUHUDA KENDiDE OROSPU OLAN HATUN)
- bakireleri canınız pahasına koruyun saldırıyorlar...

tapınak şövalyesi aleksandır'ın günlüğünden.
beyni tecavüze uğramış birinin iddiası.
zar denilen oluşumu namus olarak gören kişi söylemi.
(bkz: örümcek ağlarıyla ördük kafaları dört baştan)
bu saldırılar molotof kokteyli ile yapılır genelde.
şöyle bir tanımlamada yapılabilir.
üniversiteye yeni gelen bir kıza sorulur:(adı bile sorulmadan)
bakiremsin?
eğer evet cevabı alınırsa artık bütün üniversite kıza düşman olmuştur.
yapmadıklarını bırakmazlar artık falakamı dersin askımı dersin hatta zaman zaman çin işkenceleri bile yapıldığı kayıtlarda mevcuttur.nasıl desem allah bakirelerin yardımcısı olsun.

edit:sözlük yobaz dolmuş habire eksiliyorlar yahuu
hatalı önermedir.şöyle ki: başlıkta iddia edildiği üzere gerçekten de bakire olmayan bir kız namuslu bir kıza saldırmış olabilir. ama başlık bekaret ile namus kavramlarını zıt kavramlar olarak dayatmaya çalışmaktadır ki sorun ve hata burada ortaya çıkmaktadır. namusu iki bacağın arasına sıkıştırmaktadır ki kendi çıktığı yere böylesine ihanet eden zihniyet görülmemiştir.
olaylardan yıllar sonra bu namuslu(!) kızımız bekaretini onun için sakladığı adamla tanışıp mutlu bir yuva kurabilir ve bu şanslı(!) erkek almanya'da gurbetçilerin paralarını "cami yapacağım!" diye toplayıp bir güzel dolandırmış olabilir. ya da kendisi elindeki parayı faizsiz kazanç elde ettiği bir finans kurumuna yatırabilir. ki burda faizsiz kazanç diye sunulan nane buz gibi de faizdir. ve o sözde namuslu kızın dininde yasaklanmış olabilir. ve hatta o son derece şanlı(!) kocası anlaşılmaz bir şekilde ulusal şirketlere ortak olabilir. ve en kötüsü yine şanslı(!) koca, dini siyasi emellerine alet ederek iktidara gelebilir ve hatta iktidar ve para hırsı için ülkeyi parsel parsel dış odaklara satabilir. canlı örnekleri mevcuttur. ve bu örneklerin neredeyse tamamında namuslı(!) kadın, o şanslı(!) kocasının en büyük destekçisi olmuştur.

sorarım hangisi daha namusludur?

edit: birinci eksi ışık hızıyla...
genellikle karşılaşılmayan durumdur.
aynı zamanda bakire kızların yani; iffetli namuslu kızların arkasındayım!! açıklamasıda oldukça ilginçtir. zaten çoğu siz arkasında! olduğunuz için bakiredirler..
en değerli hazinenin şeref, onur yerine zar olduğu düşünülen ortamlarda olabilecek düşünce tarzı.
+ abi bence bakire olmayan kizlar namuslu kizlara saldiriyor.
- olm senin abazalıktan gözün başın döndü. git bi yüzünü yıka.
(bkz: (#2796800) )
- hade be.
+ ayrıca karpuzlar da az değil. manvda gördüm kavunların götüne bakıyorlardı.
- aman da benim müfit'ime.
+ ha bir de maça kızı, kupa kızına kaltakmış gibi bakıyor.
- oh oh oh.
+ abi doktor geldi kapatıyorum.
dildoyla* saldırıyorsa kendisine benzetme çabası olduğu düşünülebilir.
- nasıl?
+ şimdi bunlar bakire ya. yanıyor bunlar. napacaklar? ben söyliyim. erkeklere gidemezler. neden? bakire ya. hahaha. işte o yüzden namuslu kızlara saldırıp yalıyorlar kulaklarını, memelerini filan yane.
- oh oh oh. ilaçları almadın di mi yine sen?
- sus skerim.
+ o yeah.
namus kavramını yada nasıl namuslu olunuru yada namuslu kız nedir ve neleri yapar neleri yapmaz konularını içine barındıran bir açıklamanın neticesinde anlamlı olup kaydadeğer olması muhtmel bir tespittir .

(bkz: sıçtı cafer jinekolog getir)
(bkz: bakire olmayan kiz)*
hayatta kimse bakire kalmaz hayat herkese en az bir kere koyar. * *
- verengüüülll..kız bana bak..
+ söyle motoriye, ne var?
- şu bizim üst kata yeni taşınan fahişeler var yaaa, namusluymuş.
+ ne diyosun sen motoriye?
- ya hani iki şıllık geldiydi geçen hafta, namuslu tipler böle... işte onlar gerçekten namusluymuş. geçen bizim bakkal irfan istemiş, vermemişler.
+ vay ırspılar. gel kız yolalım şunları. zarlarını patlatalım ki namussuz olsunlar.
- saçma sapan konuşma! hangi devirde yaşıyorsun? zorla evlendiremezler seni!
+ senin konuşmaya hakkın yok! bana saldıramazsın! arkamda mümin topluluğu var.
- çıkar şu at gözlüklerini ya. sana yardımcı olmaya çalışıyorum.
+ sen deliksin sus!
- @@@!!! *
bakire olmayan bir kızın namussuz bir kız olmadığını düşündüğümü söyleyerek, bir erkekle ilişkiye girip bekaretini kaybeden kız mı ;
yoksa kızlık zarını korumak için arkadan veren, oral yapan ve yaptıran insan mı daha namuslu oluyor sorusunu akla getiren iddia.
namus, bekaret, kız olmak, zar.
yeterince saçma tespit yapılmadı mı? doyamadık mı hala benzer sonuçlara, aynı sorulara?
sen git bi yüzünü yıka, beynin follofoş olmadan.