entry'ler (12)

argo atasözleri ve deyimler

gönülsüz sikişten hayırsız evlat doğar..

otuz bir çekerken yakalanmak

bugün yaşadığım olaydır. çırak statüsündeki elemanımın alt katta meydanı boş bulup yaptığı eylemdir. sessiz sedasız alt kata inip bie elinde telefon bir elinde malafat ereksiyon halde işten kovuldu.saat 12 den beri sövüyorum. dükkanı cünabet ettiğinemi yanayım , işçi sıkıntısı çekerken işten attığımamı yanayım, 2 tokat patlatmama izin vermeyen kanunlaramı yanayım.

abdullah öcalan ın msn adresi

imralikeranesi@shemale.com

tsk nın yakarak katlettiği pkklılar

can bedenden çıkınca cesede artık kimse birşey yapamaz. duygu sömürüsü yapmanın alemi yok. insanlar kime saygı duyacagını biliyor. rahmetli muhsin yazıcıoğlu nun helikopteri düştüğü vakit sivas ta(aleviler dahil) ve türkiye de herkes yas tuttu, üzüldü ,ağladı.
bunlara bakarken hiçbirşey hissetmedim.

bugün hayattan alınan ders

ömürden gitti birgün daha. herşey alıştıra alıştıra oluyor. farkettirmeden sessiz ve sinsice. ölmek için doğuyor. ölmek için yaşıyoruz. düşeceğimiz uçurumu görüyoruz. usul usul yaklaşıyoruz toprak kayıyor ayağımızın altından. çaresiziz , zaman bizi ittire ittire ölüme yaklaştırıyor.

kanal 7

kanalı gibi dinlenesi radyosu olan radyo7 de talha bora öge adında bir abim yayın yapardı. o kadar çok severdim ki oğluma talha bora ismini verdim.

deli geliyor deli

araştırmacı fedakar yazarımızdır. (#9953473)

kar yağarken dinlenecek şarkılar

sinan özen kar tanesi.
daha dertliler için yazın yağar kar başıma...

mesai saatinde okey oynayan ziraat bankası memuru

aldığı maaş sonuna kadar zehir zıkkım olsun denecek şahıstır. ama alelade göstere göstere okey oynayabiliyorsa taşş..ları 25 metreden farkedilen biri olmalı.

sivas

Alevi ,sünni, ermenisinin birarada yıllarca kardeşce yaşadığı ve buna gölge düşürmek isteyenlerin provoke ederek karıştırmak istediği şehir. bu kara lekeyi alnında taşımak zorunda bırakılmış şehir. atatürk ün kurtuluş savaşını başlattığı şehir. yiğitler diyarı güzel memleket.

aşk

rus kadınlara göre aşkın tarifi, erkeklerin para vermemek için uydurduğu yalanlar bütünüdür. Türk apaçiler tarafından sık sık alet edilir.

kürdistan

vaadedilmiş toprakların son parçasıdır. Yahudi destekli bir projedir. gerçekleşemesede can sıkacak bir hayaldir.