bugün

solitaire oynarken bilgisayarı çöktüğünde de "tüh be her şeyi manuel yapmak zorunda kaldık" diye hayıflanarak bankonun altından iskambilleri çıkarabilir.
buna benzer bir olay evimin doğal gazını açtırmaya çalıştığım zaman başıma gelmişti. adam oyun oynuyor, beni de bankoda bekletiyordu. "bir saniye halletmeye çalışıyorum" gibi bir cümle kurdu gerizekalı. arkadaş farkında değil tabii oturduğu yerin arkasındaki camdan bizim olayı gördüğümüzün. yanımda babam vardı ve çok eğlenceli bir kavganın içine girdik.
işine son verilmesi gereken kişidir.
muhtemelen videonun yayınlanmasından sonra çok pişmandır.
arada dinlenmeye, kafasını dağıtmaya her insan kadar ihtiyaç duyan insandır!
(bkz: bozkurt bakışlı) *
müşteriler sıra beklerken kafa dağıtılmayacağını bilmeyen kişidir. sıradaki kişinin kendi olması ihtimalini düşünmemiş kişidir.
bu adamı işten atarak günah keçisi yapmak doğru değil bence,devlet memurlarının %90 ı farklı şekillerde işten kaytarıyor.
garanti bankası olmamasına şaşırdığım çalışandır.
beynine çift okeyi yemiştir.
beynine ıstakayı yemiştir.
herkesin onyargili baktigi durum. belki ordaki 2 teyze istedi, su siteye gir de bize azcik puan kas didi? kim soruyor bunlari, kim arastiriyor, kimse!!!!! ayip be ayip, bu kadar da olmaz diyori insan.
çoğu devlet memurunun yaptığını yapan kişidir.
samimi bankacıdır. müşterisi var diye oyunu bırakmaz.
aranılan has 4. kişidir.

alnından öperiz.
o esnada işlem yaptırmak için bekleyen müşteri bir soru sorsa, yada "üff acelem var niye bitmiyor bu işlem"vari bir cümle kursa, "burda oyun oynamıyoruz heralde, sistem yavaş napalım" der o yüzsüz. kameraya çekenin eline koluna sağlık, umarım amirleri de izlemiştir.
yangını bekletip voleybol oynayan itfaiye eri değildir.
niye böyle yapıyorsun seni gidi yaramaz diye poposuna 2 şaplak vurulup örtbas edilmesi gereken olaydır.
(bkz: küfredince entry silinmesi)
-merhaba ben havala yapacaktım.
+bi tur daha dönsem mi ya?
-efendim?
+sarı 8 çıktı ki! çok büyük risk ya
+ee şey havale?
-nolcak a.k. dönücem lan!
-beyfendi ne diyorsunuz siz?
+al işte bitti şerefsiz. siktir git ya oynamıyorum a.k ben ben bi daha :(
-a deli mi ne?
+aha masa 05 davet yolladı. yuppi xD
(bkz: memur değil mi)
masadaki eşinin telefon numarasını alma çabasından dolayı kaynaklanan olaydır.
(bkz: benim memurum işini bilir)
Devletten bu beklenir.
aldığı parayı hak etmeyen, işine son verilmesi gereken şahıstır.
Bu insandan heryerde vardır. Bir üst modeli ise bilgisayara usb takıp nfs 2 conter vb oynayan kişidir.
bir sözlük başlığı olarak güldürücü; ancak gerçek hayatta çileden çıkarıcı, bankanın penceresini- camını yere indirmeye sebebiyet verebilecek davranış(lar) bütününde bulunmuştur.