bugün

entry'ler (287)

mustafa kemal üniversitesi

Yakin zamanda kayit yaptirdigim universitedir.

hayatında hiç starbucks a gitmemiş insan

çok bir sey kaybetmemis insan.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

taner - ayni perde.

delikanlı adam twitter kullanmaz

delikanlılık ölçütü ne zamandan beri değişti?

survivor daki doktor

vay be survivorda ki doktorun bile başlıgı var bizden bahseden yok.

5 tane çıtır 18 lik kızla yapılabilecekler

yorumlara baktim biri lahmacun dukkani falan demis gece gece canimiz lahmacun cekti. bu bes kiza lahmacun yaptirmak olabilir.

gabriel garcia marquez

"Birlikte gülüyorsanız mutluluktur, Birlikte ağlıyorsanız dostluktur; ama birlikte susuyorsanız bu aşktır."

en çekici kadın isimleri

neslihan.

gıcık olunan kelimeler

psikopat.

sözlük yazarlarının itirafları

hep icimde bunun vicdan azabini tasidigimi soyleyerek baslamak istiyrum sozlerime. ilkokul zamanlari hoca bize dergi aldirirdi. yani dergi dediysek ders icin alinanlari haftada bir konu konu alirdik. o zamanlar ahmet diye bir sira arkadasim vardi. durumuda kotuydu hani. bir gun eve geldim baktim yanlislikla onunda dergisini almisim. sonra dusundum ne yasam nasil versem diye. cocukluk bu ya dedim simdi bilerek aldi damgasi falan yerim iftiraya ugrarim vermedim. aradan bir kac gun gecti yine dedim olmaz ya boyle vereyim ama sonrada cok zaman gecti bilerek vermedigim belli olur dedim veremedim. ama o yil boyunca hic aklimdan cikmadi. hep kendimi ona karsi kotu hissettim. bunu kimseye soyleyemedim de. kismet burda itiraf etmekmis.

lisedeki beden eğitimi derslerinde yaşananlar

mal bir beden hocanız varsa rahat hazır ol komutlarından öteye gitmez.

ayna

hatun şarkısı ile gönülleri cezbetmistir.

bu devirde hala batak oynayan ilkeller

ilkelligiyle övünenleride vardır bu türlerin benim gibi. batagın santrançtan ne eksigi var yani.

2048

bagımlılık yaan oyunlardandır.

gitme

derin anlamlar taşıyan bir kelime.

bir erkeğin en tatlı olduğu an

size sevgi ile baktıgı an.

kadınların daracık taytlarla götlerini göstermesi

tamam iste sizde zaten oraya hasta degil misiniz alan memnun veren memnun.

nickalti dilencisi

bir sey derdim ama neyse. sebepler ortak zaten bilindigi üzere.

kurt seyit ve şura

daha ilk bölüm olması sebebiyetiyle bir reklamla geçiştirilmiş olmasına aldanmamak gerek. gelecekte bizi bol reklamli günler beklemektedir.

erkeğin yavşağı vs kadının yavşağı

ikisi de birbirinden beterdir. ama kadının yavsagı ahlaka daha aykırı gibi göründügünden daha edepsiz gelir.