bugün

entry'ler (17)

aşık olunmaması gereken birine aşık olmak

1 sene öncesi civarı yaşadığım durum. e zaten insanoğlu yapması gerekeni bir türlü yapmaz böyle şeylerde yaşanır hep.

gizem

çok hoş bir kız ismidir. genelde çok sevilesi insanlarda rastladım. belkide en güzelinde kim bilir.

sayfa yukleniyor

yüklene yüklene bi hal oldu bu da anasını satıyım dedirten yazı.

cehennemin son kati

bekle bizi istanbul şarkısı aklıma geldi belkide bekle bizi cehennem en uygunu olacaktır.

entry başına sigara yakan yazar

arkadada damardan bi müzik çalıyorsa tadından yenmez sanki.

zuladan sigara paketinin çalınması

çalan insanın belki iyi niyetli olması durumu olsada arkasından bir tiryaki hoşafın oğlu diyebilir. e şahsen derim yani.

saz ile gitar dueti

bazen şahane olabilir. bazende ıı ıh olmamış bu çocuk denicek tarzda sesler çıkabilir.

cumaya gidemem çünkü ben laikim

laikte olsa insan insandır. cumayada gider haccada.

anlık çıkan garip küfürler

bu aralar nedendir bilemem ama hoşafın oğlu diyesim geliyor. çok orjinal küfürler türetebilme potansiyeli var sanırım. ya da tamamiyle bi saçmalık.

başbakan ın her dediğini götünden anlamak

başkapan söylüyosa anlanıcak başka bi yer var mıdır ki ?

kasedi tutan siyasetçinin yapacaklar listesi

maxi-single çıkarmaları muhtemeldir. yani sadece singleda olabilir. remixte yaptılar mı tamamdır.

başbakanın brezilya gezisi

gelirken biraz kahve getire bari. mecliste uykusuz geceler geçirirken iyi gider.

zemzem cola

hep içmek istemişimdir. ama bir türlü fırsatım olmadı. Kader Kısmet artık.

deniz baykal ın 340 bin dolara tekne alması

deniz baykal rodosa yüzmekten vazgeçip oraya tekneyle gitmeyi kendine yeğlemiştir.

sinema tarihindeki en etkileyici sahneler

kaya adlı filmde nicholas gage'in kimya mühendisi haliyle çatışmaya girip karşısındaki askere kimsayal bombayı yedirdikten sonra askerin böğürürcesine olan hali.. hiç vazgeçemem. kimyacı olupta savaşa mı girsek nedir derim bazen.

yunanistan

komşu komşu hu hu derken bi anda krize girdi. umarım yakın zamanda sağlığına kavuşur.

venus williams

kendisi çok iyi bir tenisçidir şort tercihine karışmamak lazım yani.