bugün

entry'ler (128)

affedersiniz ama bazı dişiler tecavüze uğramalıdır

Ya bu tur yazilari yazanlar hakkin da neden suç duyurusun da bulunamiyoruz.tesvige bak,bunlar normal değil bunun adı ifade ozgurlugu degil,sizin gibi evlatlari yetiştiren analara ne desem bilmiyorum allahin sosyapati.

vatanseverbozkurt

Acıyorum bu adama , kesinlikle tedavi görmesi gerek .
Dışarıda ki tecavüzcülerin nasıl bir düşünce yapıları var diye sorsalar bu şahıs gelirdi aklıma.
Şikayet etmem gereken yeri bilsem durmazdım bir dk.

yahu ne manyağımız bitiyor ne sapığımız .Bi kontrol etseler şunu neler çıkacak kim bilir.

bakışarak anlaşmak

insanlar bakışları ile anlaşırlar ama onları gören diğer insanlar da ne için bakıştıklarını az çok anlar, öyle üstün bir durum değil .
Var böyle tipler yanlarındakilerin onları anlamadıklarını falan sanıyorlar sanırsam , art niyetli yapanları oracıkta anında bozarım kem küm ne alakası var moduna geçiyorlar sonra.
Bir daha bakışmak mı göz göze bile gelmiyorlar.

beni mi daha çok seviyorsun anneni mi diyen kız

Kıyaslanması saçma bir kere ancak çocuğunuzun annesi olduğun da emin olun işler daha fazla karışacaktır !

uykunun bölünmesi

Biraz erken uyumuşsam gece tam tamına üçte gözlerimin açılması , hala çözebilmiş değilim bir dk geçmez mi .

bayılmak

Eskiden bayılmacılık oynardık , yanlış okumadınız , boyun kısmın da bir bölüm var öğretmemek için tarif etmiyorum .
Bu kısıma müdahele edince 8,10 sn boyunca bilincinizi kaybediyorsunuz.
Kim öğretmişse artık arkadaşıma sokakta yaptım , on iki yaşın da veledin yaptığı işe bak allah korumuş arkadaşımı neyse arkadaşım yere yapıştı , allah ım kabus gibi yüz üstü düştü ,burnu kan revan.
Anasının nasıl bir bedduası tuttu ise aradan zaman geçtiğin de bu arkadaşım beni kendi bisikletine bindirdi , bisiklette öyle bir model ki daha benzerini görmedim oturağı arkada değil önün de , bisikletten düşmemem mucize yani , oda beni düşürdü burnum kan revan benim de.
Kim bilir belki de bilerek komplo kurmuştu bana , vaaaay bunu şu an farkettim aaa kıza bak intikamını da almış .
Bilerek yapmamıştım ben ama o ısrar etmişti beni bayılt diye.

cinayetin cezası

idam olmamalıdır, işkence kesinlikle , ne öyle hemen ölüm , hem dünya da çeksin hem ahiretin de.
Haklı sebeplerle işlenen cinayetler hariç tabi ki.

yazarların kızları olursa koyacakları isimler

Sofia koymak isterdim , oğlum olsa alex , bunun yerine safiye ile ali olur sanırım ...

bazı dincilerin sapık olması

Nefes alsın yeter diyenlerin el sıkışılınca da tahrik mi olunurmuş demesi , eevt itiraf ediyorum error verdiriyor bana .

erkekler neden bu kadar acımasız sorunsalı

Şiddet görüyoruz diyen erkekleri mor cati siginma vakfina basvurmalarini tavsiye ediyoruz,utanmazlarsa .

peygamberin mucizesini görüp hala inanmayan insan

Bakmak var gormek var cunku siz nankorsunuz hic kusura bakmayin.olmadigini dusundugunuz yaraticiya ofkelisiniz bu durum da siz de problem oldugunu dusundurtuyor.

kızların aradığı tek şey eğlence midir sorunsalı

Sanirsin ki parayi seven tek kadinlar,parayi sevmeyen var mi ?

şimdi tanrı var mı yok mu

inanç en güçlü kaledir .
inanırsın veya inanmazsın , inanmayanı inanmadığı için zorlayamazsın .

Bir işe başlarken besmele çektiğim hiç bir vakit karşılıksız bırakılmadım , şimdi siz bana istediğiniz kadar yok deyin .

tam aşık olacakken sevgiliyi tanımak

Doğruluğuna katıldığım söylem ancak sevgi için geçerli değil bu .
Alışmaya ve sevmeye başlarsınız , aşk dediğin nedir on beş gün.

karnın yatarken aşırı guruldaması

Büyük ihtimalle sol tarafına doğru yatıyorsundur .Sağ tarafına yatmayı dene.

sözlük yazarlarının memleketleri

Üsküptür efenim.

supernatural

Çekirdek gibi dizidir , ilk dört sezon oldukça başarılı , senaristin ölmesinden mütevellit ( değişmişte olabilir)
Diğer sezonları ilk dördü kadar iyi değildir.

marshmalloww

Marshall law denince nasıl havalı hissettim kendimi .
Kurtlar vadisi izleyip gaza gelenler gibiyim şu an.

kısa saçlı kadın

Uzun saç kadını havalı gösterir , tercih meselesidir elbet ama kadının endamını gösteren unsurlardan biri saçı.

size bir sır vereyim mi tanrı yok

Ben olmadığını düşünüyorum diyene saygım yok ama var diyene saygım çok.
inanmıyorsan inanmıyorsun yürü git işte .
Yani maymunlardan %1 üst genetiğe sahipsin ne bu havan.