şu başlıkta irdelenmiş durum:

(bkz: yobazların aklının fikrinin sekste olması)
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/18789/sener-sen-selamun-aleykum " 1.10 dan sonrası ".. *

Ben bakmıyım abdestim kaçar..
6 yaşında ki bebekleri türbanlamalarından da anlaşılabilecek durum.
her genelleme gibi yanlıştır, ama müslümanlık için, kadın saç telinden tahrik olunabilmesi, dokuz yaşındaki bir çocukla evlenen peygambere sahip olunması, hıristiyanlıkta da benzer pedofili sapkınlığının rahiplerde görülmesi, ilginç tabi.
dincilerin her alanda kadınla erkeği birbirinden koparmasıyla ortaya çıkan durum.
doğrudur. Ama müslüman dincilerdir. Zira kadinin ortunmesi islamda gorulur.
ateistlerin ve deistlerin doğmamış kız çocuğuna kadar söven , hakaretler yağdıranların profili tıklandığında çiçekler arasında iki tane kız çocuğuyla şirince çektirdiği fotoğraflar dışında sol alt köşede sikişli sokuşlu beğenilerde bulunan dincinin en doğalıyla sapık olması halidir.
öyle yaratıldığına inanır çünkü. ve bu yaradılışın dizginlinmesi için de tanrı onlara cehennem türü bir cezalandırma sistemini getirmiştir diye inanırlar sonra. hatta sapıklıklarını da yapmadan geri durmazlar, çünkü şuna da inanırlar; tövbeye! tövbe et günahların affola!
kaldırın ortadan cehennemi hepsi de tecavüzcüdür! kaldırın ortadan cenneti hiçbiri insan olarak kalmaz!
istisnalar kaideyi asla bozmaz. birkaç içlerinden çürük yumurta çıktı diye inanan insanlara sapık yaftası yapıştırmak
ne kadar mantık ve, ahlaktır insanlar düşünmelidir. kesin olan bir şey vardır ki günde 5 vakit namaz kılarak ibadetini yapan insanlardan zarar gelmez.
dinle alakası olmayan bir durum olup, insana verilen nefisle alakalıdır. bazıları nefsini dizginler bazıları ise hayvanlaşır. illa dinciler sapık demek, sadece mallıktan ileri gelen geri zekalılığa bağlı bir komplekstir.
kesinlikle doğrudur. Abi olduğunu söyleyen sevgilim tam bir abazandı. Bak yine sinirlendim şimdi.
islam düşmanlarının iftirasıdır. bunlar kadınların ellerini sıkmıyor, karılara bakmıyor, konuşmuyor diye eleştirirsin, bir yandan da sapık dersin. bir standardınız olsun be! olayın gerçeği şudur ki; gerçek müslüman bırak sapıklık yapmayı, sapıklığı aklından bile geçirmez. hadi başka kapıya!
bulaşıcı bir mikrop gibidir. sayıları hızla artmaktadır.
Adam yerine koyup ağzının Içine bakanlara ne demeli? Allah ıslah etsin.
bi kisi uzerinden milyonlari yargilayamazsin dostum. gozlemlerine dikkat et herkesin gunahini aliyosun malum ahiret var unutma
bu genellemeyi yapanla, laik, Atatürkçü adam dinsizdir diyen zihniyet arasında bir fark yoktur .
Nefes alsın yeter diyenlerin el sıkışılınca da tahrik mi olunurmuş demesi , eevt itiraf ediyorum error verdiriyor bana .
yanlış genellemedir. her kesimde sapık insanların var olduğunu düşünmekteyim din ırk düşünce gözetmeksizin sadece sapıklar.
işte bunlar hep baskı.
sapıklıkta nirvanayı bile sikecek durumdalar yani.
yine toplumsal bir genelleme örneğimiz. böylesi konserveleştirdiğimiz konularda tepkinin büyük olmasına şaşmamak lazım. burda bizim ifade ettiğimiz cinsel sapıklık. halbuki sapık, içinde bulunduğu topluma anormal gelen, dönemin genel kabul gören ahlağına ters düşen davranışlarda bulunan kişi demek. neyse, biz cinsel sapıkla devam edelim. zoofili var mesela. buna sapkınlık demeyecek kişi varsa tebrik ederim. sonra fetişizm var. genel olarak "elit" kişilerin sapkınlığı olarak etiketlenmiştir. doğru mu? bence hayır. cinsel mazoşizm. bu da hakaret edilmekten, dövülmekten haz duyan bir sapkınlık türü. oedipus kompleksi. sevdiğimiz hamlet'tir. aklıma gelmişken, ahlaki olarak en uç örneklerinden birisi de hafızalara kazınan almanya'daki cannibalism örneğidir. sapıklık türleri bu kadar çok çeşitlilik sergilerken (çiçek kokusundan haz varmak da varmış mesela) dinci ise sapıktır genellemesi ne kadar doğru? her insanda sapkınlıklar vardır. olduğunu kabul etmemesi bence sorunun kendisi. gelelim neden dini değerlerini savundukları halde, insanlar sapkınlıkla itham ediliyor. eğitimini, daha çocukken, hayal ve gerçeği birbirinden ayıramazken, insan doğasını bastırmak, yok saymak üzerine alan bir bireyin, bastırdığı dürtülerin istenmeyen sonuçlara (ağır versiyonu ile pedofili, ensest, en hafif şekliyle taciz) yol açması pek de sürpriz değil. şiddete yönelmesi de şaşırtıcı değil. arap ülkelerine gitmediyseniz tavsiye ederim. orada yerli erkekler, her an turist kadınları el, göz, söz ile taciz ediyorlar. bu durum sadece belirli bir dine özgü de değil. örneğimiz türkiye üzerinden olduğu için verdim. yine de dinci sapıktır genellemesi pek de yerinde değil. dinin cinselliğe olan baskısı sapkınlığı körüklüyor daha doğru bir ifade sanrım. hadi daha da doğrusu s.o.s. veriyoruz. başka türlü son yıllarda ortaya çıkan çocukların birbirlerine tecavüz ve öldürmelerini, hortlayan kadın cinayetlerini ve şiddeti açıklayamıyorum. burda suçu medya, internet üzerine atmak da mümkün diil. siz insanin dürtülerini zoraki olarak derine hapsetmeye çalışırsanız, yönlendirme yapmazsanız, kendini serbest bıraktığı anda basınç patlaması yaşanması da beklenen sonuç. voleybol sporuna dahi kıçı açık gözüyle bakan bir zihnin ne kadar sağlıklı olduğu sanırım ortada. gene konu nerden nereye geldi, sadece cinsel sapkınlık türleri üzerine bir iki örnek verecektim oysa ki. öyle işte sözlük. neyse, boşver, sabah oldu.
kuzen, kardeş, dost demeden cinsel ilişkiye girebilir müslümal yobaz.
http://ensest-aile-ici-se.../turbanl-kz-kardesim.html
https://www.youtube.com/watch?v=_wg9Xx1hBz0

not: linki yeniledim, mutlaka okuyun ve izleyin...
--spoiler--
Hikayelerim biraz uzundur ama sıkılmadan sonuna kadar okuyacağınızı tahmin ediyorum… bileklere kuvvet… Biz Gaziantep merkeze bağlı küçük bir köyde çiftçilikle geçimini sağlayan bir aileyiz. Ablam Hasibe 25, ben Atakan 22, küçük kız kardeşim tuğçe 20, ve en küçük kardeşimiz ramazan 17 yaşında. Babam hiçbirimizi okutamamış zar zor liseyi bitirttirmişti. Ben zaman zaman babama tarla işlerinde yardım ediyor, sezon durduğu zaman da Gaziantepe gidip restoranlarda falan garsonluk yapıp ev ekonomisine katkıda bulunuyordum. Aile olarak mutaassıp bir yapıya sahip olduğumuzdan kızlarımız ve annem sürekli olarak başları kapalıdır. Evin içerisinde normal kıyafetleri varken bile saçları kapalıdır ancak dışarı çıkarken üzerlerine muhakkak pardesülerini giyerler yaz kış. Babamla akşam namazını camide kıldıktan sonra eve giderken yolda konuşmaya başladık. Ben Gaziantep te çalışmaya gittiğim zaman bekar evinde kalıyordum. Babam olum bak artık senin de elin ekmek tutuyor Allah razı olsun iyi kötü eve katkıda bulunuyorsun, ben sizi okutamadım içime dert oldu eğer sen de razı gelirsen ramazanı okutalım dedi. ben babamın elinden öpüp o nasıl söz baba benim de kaç zamandır aklımdaydı sana nasıl söyleyeceğim diye düşünüyor bir türlü cesaret edip söyleyemiyordum dedim. Bulunduğumuz köy merkeze 25 km uzaklıktaydı. Ertesi gün ramazanı alıp dershaneleri dolaşmak için antepe gittik. Ramazanla dershaneleri dolaştıktan sonra ekonomik olarak da bize yardımcı olan eğitim kalitesi de yüksek olduğu dershanenin birisiyle anlaştık. iki gurup vardı birisi hafta içi akşam diğeri de hafta sonu gurubuydu hoca ikisi de fark etmez ama bana sorarsanız hafta içi gurubu daha uygun olur hafta sonu tüm dersler yorar dedi. ben babamla konuşup yarın durumu bildirsem olurmu hocam dedim olur dedi. Dershanenin ilk taksidini ödeyip bişeyler yedikten sonra dolmuşa binip köye gittik. Akşam evde oturup konuşmaya başladık. Babama durumu anlattım babam da en büyük erkek evlat ben olduğum için benim sözüme önem verirdi. Baba öğretmen durumu böyle böyle anlattı, bu çocuğun hem okul kaydını antepe taşımak hem de orada dershaneye gitmesini sağlamak lazım dedim. iyi de bu çocuk tek başına orada ne yapacak dedi. ben de baba eğer müsaden olursa ben gideyim antepte küçük bir ev tutayım, bu çocuğun naklini oraya alalım ablam veya tuğçe de hafta da iki üç gün gelir bize yemek yapar, temizlik yaparlar hafta sonları da köye geliriz ben çalışır hem evin kirasını hem dershane taksidini hem de iki boğazı nasıl olsa doyururum ama siz burada sıkışırsınız dedim.
babam da sen bunları yapabilirsen ben burayı her türlü idare ederim oğlum hem belediyeye adam alacaklarmış ben de belediyeye girerim geri kalan zamanlarda tarla işlerini yapar ben de buranın geçimini sağlarım dedi. ben dershaneye ve okula yakın kenar mahallelerden birinde ev tuttum, 3-5 parça bişeyler alıp evimize yerleştik ramazanın okul kaydını dershanesini düzenimizi kurmuş olduk. Ablam hasibe pazartesi bizimle beraber geliyor bir de Perşembe günü geliyor evi temizliyor yemek yapıyordu.
--spoiler--
http://ensest-aile-ici-se.../turbanl-kz-kardesim.html

çok yoğun olan meraktır, genetik gelişim bozukluğu seviyesinde...
aynı zamanda ibnedirler.

https://www.youtube.com/watch?v=_AQ5liU7Q3w
hikayeleri yazmak için kız kardeşe seks duyguları beslemek, bir yerlerin kalkması gerek...

bir insanın yobaz olduğunu kabul etmesi ayrı bir şey, yobazların sapkınlığını savunması ayrı bir şey...