bugün

entry'ler (14)

uzaktan eğitim

bokunu çıkarttılar , uzaktan diye dolu dolu ödev verip bizi daha da zorlamaya başladılar , ne gerek vardı şimdi buna.

bir şeyi almak için acele etmek

dünyanın en sabırsız insanı olarak söylüyorum , o an bir şey alacaksam hiç farketmez hep acele ediyorum ve o alacağım şeyi alana kadar heyecandan geberiyorum.

ne zaman vazgeçersin

beni hak etmediğine gerçekten inandığım zaman.

eski sevgiline ne demek isterdin

duyduğuma göre zaten şu an halin itten betermiş . Bu durum beni inan hiç üzmedi aksine gülümsedim. Daha beter ol , mümkünse beter olurken benden uzakta ol.

yere tüküren erkek

hayatımda hiç bu kadar itici bir görüntüye şahit olmamışım dedirtiyor bu olay.

gece gece sözlükte takılan kız

anlık ben oluyorum , uyku tutmadı uludağ sözlüğe bıraktım kendimi.

ekşi sözlük çaylak onay sırası

3 senedir orada olan ve hala bekleyen arkadaşlarım var.

bir kızdan alınan en iyi iltifat

ben bir kadın olarak söylüyorum . bence genel olarak erkeklerin kokularına edilen iltifatta gereksiz mutlu olduklarını fark ettim , bakışları bile değişiyor.

bir kızdan alınan en iyi iltifat

ben bir kadın olarak söylüyorum . bence genel olarak erkeklerin kokularına edilen iltifatta gereksiz mutlu olduklarını fark ettim , bakışları bile değişiyor.

sözlük yazarlarının uyuyamama sebepleri

işim gücüm yatmak zaten herkes hazır uyumuşken sessizliğin tadını çıkartıyorum aşko.

burun ucunun üşümesi

kışın habercisi olan, kişiyi aşırı sempatik ve tatlı gösteren bir şey bence.

hiç tanımadığı biriyle konuşma isteği

aslında amaç tanıdığın insanlardan bıkmışlık ile ilgili bir şey. Bazen sadece bir yabancıyla saçama bir konu konuşma istersin , kendini anlatmadan onun kişiliğini dinlemeden.

aşk mı sevmek mi

aşk geçicidir kalıcı olan sevgi çokta şey yapmayın .

en azından hayattayız bu da bir şey abi

şükür niyetine kullanılan cümle . Malum her şey ne kadar kötüye gidebilir cümlesini her kullandığımızda her şey gerçekten daha kötüye gidiyor . Çareyi bu cümleyi kullanmakta bulduk