bugün

entry'ler (164)

uzaylının eve gelmesi halinde yapılacaklar

hiç uzaylıya çakmadım deyip, oturup pes oynamak.

atatürk ü diktatör sanan zihniyet

atatürk diktatör olmasaydı bu ülkede olmazdı diyebilen mantıklı insandır.o dönem itibariyle diktatör olunması gerekiyordu, olmasaydı bütünlüğü nasıl sağlayacaktı?kardeş katli bile vacip kılınmıştır devlet bütünlüğü için.varın gerisini siz düşünün.ne oldu şimdi atatürk sevgisi azaldı mı?

öğrenci evindeki evcil hayvan

zaman içerisinde bizlere uyarak vahşileşen mazlum hayvancıklar.ahmet olum bırak şu kediyi lan...

ödemeli arayıp borç isteyen insan

ödemeli aramazsa 'kontör alma paran cebinde kalsın aq' sözlerini duyacağını düşünen, parazit yaşamaya alışmış, yurdumun akıllı geçinen aptalları.

öpüşürken gözlerini kapatmayan insan

kaçamak öpüşen, gelen gideni takip etmekten konsantre olamamış insandır.

türkiye nin en iyi reklam sloganı

eski tansaş reklamı:'müdür bu buna konuş'

mutlu evliliğin sırrı

haftada iki kez restorana gideriz. Biraz mum ışığı, akşam yemeği, hafif müzik ve dans... O salı günleri gider, ben cuma.' Henny Youngman

sbsye girmesine izin vermeyen annesini öldüren kız

eğitim alma hakkını abartarak savunmuş olandır.yazık olandır da ayrıca.

mehmet topuz

beşiktaşla sözleşme imzalayan, tapusunu fenerbahçenin aldığı, galatasaraylı bir yöneticinin 'doğuştan galatasaraylı' dediği topçu.

sevgiliden ayrılınca duyulan sarhoş olma isteği

yanlış tercih olmasına rağmen ilk başlarda gerekli olandır.keza bir anda bu yükü kaldırmak kolay değildir.acıyı kesit kesit yasamak kötünün iyisidir.

çok bilenin derdi de çok olur

aptal olmayı tercih ettirecek durum.

ağlamakla gülmek kardeştir

ikisinden birinin üvey olduğunu düşündüğümdür o halde.

insanı hayata bağlayan sözler

Ayakkabılarım olmadığı için üzülürdüm, ta ki sokakta ayakları olmayan adamı görene kadar.

sevgilinin giderken bıraktığı şeyler

yalanlar yalanlar yalanlar.

bozulan bir psikolojinin ilk belirtileri

sürekli aynı şeyleri düşünmek, istemdışı kurgular oluşturmak ve kendinizi kendinizle konuşurken bulmak.

sevmek sevilmek sevişmek

dördüncüsü hepsine bedel olan üçlemedir.ayrılmak...

ayrıldıktan sonra bir gün bile aramayan sevgili

istenilen sevgili tipidir.arayan bir sevgilinin eski olma ihtimali çok düşüktür.

kabullenmeyi öğrenmek

lanet olası eski sevgilinin; üzerinden üç yıl geçmesine rağmen bir başkasıyla görüldüğünde vücuttaki kimyasal değişiklere engel olamamanın sonucu akla gelen olgudur efendim. henüz öğrenilememiştir, gelecek yıllar ne getirir bilinmez...

en büyük ask benimki

aşık insanların, başkalarının aşklarını klişe olarak görüp; kendi yaşadıklarının farklı,hiçbir ilişkide olmayan şeyler olduğunu düşünüp söyledikleri söylem.

atatürk olmasaydı yunanlılarla sevişiyor olurduk

onlarca kahraman çıkarmış bir milletin evlatlarına yakışmayan söylem.