bugün

öküz öldü ortaklık bitti diyen ve iyi gün dostu olduğunu kanıtlayan ilginç sevgilidir. halbuki ne var arada bir arasa, nasılsın felan dese.
rahatsız etmeniz durumunda sizi günlerce çaldıracak, telefonu açtığınızda "rahatsız etme beni bi daha" diyecek "komik"tir.
eski sevgilidir.*
olması gereken sevgilidir. bende gün aşırı arayan bana derdini anlatan var. isteyene verebilirim.
iliskiyi bitiren sevgilidir, ayrildiktan sonra arkadas olmak ta istemiyordur..
yeniden hayata dönen kişidir. ha bir de arayacaktı? adam olsan arardı demek ki için için acı çekmiş ki dönüp bakmamış bile.
terk edilen kişi ise aramnak ister terk eden kişi nasılsa cevap vermeyeceği için arıyamaz. belkide aramak ister ama aynı lafları söyleyipte sonunda hayatımdan çık kelimesini tekrar duymak istemez. sorunda terk edilein değil terk edenin tekrar aramasıdır. ve o da milyonda bir şans veya gerçekten seviyordur da geri dönmek istiyebilir.
zaten sevmeyen kurtulduğuna sevinen sevgilidir.. sevse zaten ayrılmazdı.. aramaması gayet normaldir.. sen konuşmaya çalışırsın sadece ama aldığın cevap hep aynıdır.. hakaret işitirsin.. ne aramasını beklemek gerekir nede aramak gerekir.. boşuna kendini üzersin olan sana olur ona hiçbirşey olmaz..
2 olasılık vardır.
1. gerçekten seven sevgilidir ki, terkedildiyse eğer, sırf karşısındakini üzmemek için aramaz, göte giren şemsiye açılmaz deyip yoluna devam eder. kapı aralarından, pencere kenarlarından onu gözetler.
2.ziklemeyen, gerçekten sevmemiş sevgilidir. umrunda bile olmaz, muhtemelen numarasınıda silmiştir. böle birinin tel, aklında tutmasıda beklenemez zaten.
eski sevgili olmuştur ve eski sevgili olmanın hakkını veriyordur. niye arasındır ki?
araması için dua eder bazen insan, 'eski' olmasın ister ama olmuştur bile.
kafadar ve mantıklı sevgilidir. yapması gerekeni yapıyordur ve diğer sevgili kişisi bunu kafasına takıyorsa asıl sorun ondadır.
istenilen sevgili tipidir.arayan bir sevgilinin eski olma ihtimali çok düşüktür.
sizi unutmaya kesin kararlı olan kişidir...
ayrılık gerçekleştiyse niye arasın insanıdır. aramaya devam edecekse niye ayrıldı o zaman *
henüz sarhoş olmamıştır.
seni unuttum, s.kimde değilsin mesajı verilmek istenen, aramayan kişininin içten içe düşünmeden edemediği halde yaptığı gereksiz iş.
'ayrılık' kelimesinin anlamının tam olarak yerine oturması için gereken eylemi gerçekleştiren kişidir. madem ortada bir ayrılık var tekrar aramanın bir lüzumu yok.
herşey bitmiştir artık, yolunuz ayrılıyor, onunda senin gibi yüreği kan ağlıyor.*
seni umursamayan ve sen evde yastıklara sarılıp ağlarken yeni sevgiliyi koluna takmış ...dır.
başkasına aşık oldum lafınızı duyurursanız arar.

bi de üzerine bagırır çagırır, gebertirim seni.. hayatında benden başka kimse olamaz ulan diye..