bugün

entry'ler (13)

ege ağzı

bazen anlaşılması çok zor olabilir. (bkz: hele önkünü veri ver baken)

kedisiz ve köpeksiz sokaklar istiyoruz

ben de sokaksız kedi ve köpek istiyorum.

kerem izzet atam

o fişi çekmeyecektin kızıl sakal.. fişi çekenin fişini çekeriz.

sikmezsen dünyanın en adi insanı sensin

delüganlı abla.. çıksın ateistler yiyosa tartışsın.

ebru şallı nın snapchate çıplak resmini atması

bi boka benzemeyendir. kadın dediğin ele gelecek ne o öyle kara kuru bir deri bir kemik..

ülkücülüğün atatürk düşmanı bir ideoloji olması

yanlış önermedir. herşeyden önce ülkücülük bir ideoloji değil bir hakekettir. herşeyden sonra da ülkücüler atatürkçülüğün hasosudur, tasosudur, yapı taşıdır.

türk olmadığı halde kendini türk hisseden insan

türklük bir kimliktir arslanım, adamın amına koyar!

seks esnasında erkeğin popusundan bastıran kız

kız arkadaşım popomu mıncıklardı. içinde hep bir lezbo yattığını düşündüm. üzülmesin diye ses etmedim ama ayıp oluyor. erkek adama pandik atılır mı?

kürtlerin rızasını almadan kimse seçilemeyecek

"türklerin rızasını almadan kimse seçilmeyecek" diye beyan yapsan ırkçı ilan edilirsin. bu etnikçilik oynayan şaklabanlar sevgi böcüğü muamelesi görüyor.

ayrıca şu ettiği laf bir anlamda taraf değil, oynar baş olduklarını ilanıdır. kimden daha fazla koz kopararsak onun tarafında oluruz, seçime yön veririz demeye geliyor. o değil de daha bir hafta geçmedi referandumun üzerinden. o zaman kürtler seloyu hapse tıkan kadroları mı destekledi demeye getiriyor kendileri?

sevgilinin göbeği açık giyinmesi

göbeğinin ebatlarına göre kıskançlık ve utanç arasında gidip getirir.

toruchan org

bitmesi hazin bir mutluluk vermiştir. rayz'n şayn yapan anonlara selam olsun. unutursak kalbimiz kurusun ;__;

eşek kadar olup hala online oyun oynayan tip

malsa, kendine maldır. herkesin mallığı kendinedir. nitekim birisinin mallığı bir başkasının mallığının başladığı yerde biter.

özür dilemek

çokça tekrarlandığında değerini yitirendir.