bugün

Bende insansız hava sahası istiyorum birader ne olacak ?
O zaman siktir olup gidersiniz.
Bakın sorununuzu hemen çözdüm.
Haksız isyandır.
Ben de sokaklarda insan istemiyorum mesela. Kimi yere çöp atıyor, kimi afedersiniz balgam, kimi tamamen gürültü kirliliği. Kediye köpeğe gelene kadar önce bu insanları toplasınlar sokaktan.
Allah, yağmurunu, bereketini üzerimizden kökten kessin yani!
" biz de kedi ve köpekleri rahatsız etmeyen pisliklerin olmadığı sokaklar istiyoruz " tepkisini hak eden iğrenç çıkış. Rahat bırakın artık hayvanları.
Tabi canım. Sen hayvanların dağına taşına gel yerleş, sonra hayvansız sokaklar istiyoruz. Ya sen dayak yemedin ya da dayak yemeyi çok seviyosun. Umarım bir gün bir hayvanseverin yanında bunları söylersin.
çocuklar için sokak hayvanlarından çok daha riskli olan tehlike, insanlardır.

https://img-s2.onedio.com...a009823b505eeab5e6be.webp

sevgi paylaşılmalı, yaratılan her canın yaşama hakkına saygı duyulmalı .

kendine sevgisi saygısı olmayanın koruduğunu iddia ettiği çocuğuna da saygısı yoktur ,insanlar tarafından mağdur edilen hayvanlara da sevgisi yoktur.

hayvanları suçlamak en kolayıdır.
hayvansız sokak istemek ise en kaçamak yoldur.

daha yaşanır bir dünya için tabiatın kahramanaları hayvanlarla daha uygun şartlarda imkanlarda mutlu sağlıklı sokaklar edinmek için planlama yapmalı bu konuda düşünmeliyiz.
(bkz: dağdan gelip bağdakini kovmak)
ben de limulus vb. insanlarsız sokaklar istiyorum. hadi bakalım.
Kedisiz köpeksiz sokak olursa insanlari resmen o kiliga sokarsin sonra pisman olursun.
haklı isyan. topluca itlaf edilmeli hepsi..
arkadaş boktan bir troll ama bu zihniyet maalesef var. Zaten onların yaşam alanlarını işgal etmişiz, işgalin işgali nasıl olur?
istediğin her şey olmaz.
Onlar da sensiz bi dunya istiyorlar.
(bkz: milyonlarca yaşayan insan)

Adam iki kelimeyi yan yana getirip cümle kurmaktan aciz, trollük yapıyor, siz de oltasına kapılıp gidiyorsunuz.

(bkz: yaşayan milyonlarca insan)
Hayvanları seviyorum ama bir ara sabahları işe giderken o tenha ve karanlık zamanlarda, çeteleşmiş halde gezen köpeklerin az tacizine uğramadım, bu tarz şeylere bir hal çare bulunmalıdır efenim.
Akp nin esamesinin okunmadigi bir ulkeye gitmeli o vakit.
onlarda insansız bir dünya istiyordur sanırım.
Böyle diyen keşke ölse, yaşamasa.
O zaman eve git.
Kötü kalpli insan söylemi.
Neyseki ezik ve sefil kötü kalplilerden daha cesur ve gaddar iyiler var dünyada.
bunu isteyen ankaraya geldin 1.5 senedir toplam 10 tane sokakta hayvan görmedim valla.
Ulan gavat bu dünya sadece sana mı ait?
Can verme veya canı olanlara nerede nasıl yaşayacağını tasarlamak sana mı kaldı?

Ve daha fazla rencide edici cümlelerle iyice hırpalanması gereken cani fikridir.

Men senin o katil fikrine soxam.
insanların bahsettiğin o canlılardan çok daha tehlikeli ve zaralı olması. (bkz: insansız sokaklar istiyoruz)
istemiyorsan ananıda al git.
güncel Önemli Başlıklar