bugün

entry'ler (15)

sünnet çocuk istismarıdır

Bir arkadaş söylemiş yukarda; islam bütünüyle insanlığın istismarıdır, insanlık için bir tümördür

türkiye rte ye rağmen dindarlaşmıyor

Atatürk'le bir ilgisi yok, bilgiye ulaşımın artması insanların islamın ne kadar saçma bir sistem olduğunu daha iyi kavradı. Müslüman olduğunu iddia edenler de zaten sadece islam kültürünü sürdürüyor. islamın tüm yargılarını kabul eden çok küçük bir kesim, Türkiye'nin en fazla %3'ü

doktorların bir halttan anlamaması

Doktorlar ezberledikleri latince kelimelerle kendilerini bilgili sanıyorlar, halbuki kafalarını bilgiyle doldurdukça cehaletleri artıyor

tayyip erdoğan ın en çok beğendiğiniz özelliği

Kendisini küçümseyenleri sıra sıra üst üste koyup sikmesi.

arap ay tanrısı

arap mitolojisinde 'allah' olarak bilinir.

ülkemde suriyeli istemiyorum

Bu ülkenin sahibi REiS'tir. Buyruklarına uyacaksınız. Sizi kabul edecek bir ülke varsa gitmekte özgürsünüz.

uygulamalı girişimcilik eğitimi

Hiçbir faydası yoktur. Girişimciliği bir seminerle iki konuşmayla başarabileceğine inanan zeka seviyesindeki insanların paralarını ve zamanlarını çalmaya yarar sadece

atatürk ün ıngiliz ıstihbaratı ile gizli ilişkisi

Böyle bir ilişki yoktur. O ilişki Damat Ferit'indir

atatürk e hakaret

Bu konuda Atatürk'ün biseksüel olduğu gerçeğini söyleyenler bile Cimer ile tehdit edilir.

kadınların hayvanları erkeklerden daha çok sevmesi

Güçsüz erkek var olabilecek en aşağılık şeydir. Herhangi bir insanın onu benimsemesi beklenemez

kadınların gerçekten sevmemesi

kur yapmak erkeklerin görevidir primatlarda. kadın en verimli dölleri elde etmeye çalışır

muhammed

6 ve 7. Yy Arap yarımadasındaki zihin yapısını Varaka bin Nevfel'den öğrendiği Eski ve Yeni Ahit'ten bilgililerle iyi bir şekilde harmanlamıştır.

kadınların her zaman ihtiyaç duyacağı şeyler

Sert seks. Bilinenin aksine erkekler soft, kadınlar hard seksi arzular. O sikerim sokarım diyen abaza tayfa 3 dakika bile gidemez

tipsiz olmak

Ruh eşini bulmaya engel değildir. Maymuna benziyorum ama sevgilim bana hayran

makarlak

makarlak bir fikirdir ve fikirlere kurşun işlemez.