bugün

entry'ler (38)

intihar

gereksiz bir eylem. dünyada daha bilinmedik, görülmedik neler yaşayan insanlar var. bide kız yüzünden intihar edenler var ki onlar katkısız öküzler.

sinirlenip telefonu kırmak

defalarca yaptığım hata veya negatif enerjiyi atma yöntemi. sonunda çok pişman oluyorum ama başka bir şeyi kırmak o negatif enerjiyi attırtmıyo. defalarca kapı, cam, dolap kırmışlığım oldu ama biri bile telefon kırmaktaki rahatlığı vermedi.

pitbull besleyenler

kendim hiç beslemedim ama besleyen çok yakın bir dostum var. kendisi zamanında aynı anda 2 tane besliyormuş hatta. burda bir kişinin bile inancağını düşünmüyorum ama yine de arkadaşımın söylediklerini size söylemek istiyorum.

-kanka bir kere bile ne evin içinde ne dışarda havladıklarını görmedim. golden gibi davranıyodular, oynuyodum onlarla. arada bir sokakta ona havlayan köpeklere dahi sadece hırlamakla yetiniyodu. öyle çoluğa çocuğa insanlara falan bir kere bile ne havladı, ne hırladı.

sizin bahsettiğiniz elemanlar o pitbulların kulaklarını kesenler, kuyruklarını kesenler, bağırıp çağırıp hayvana şiddet uygulayanlar orda burda dövüştüren elemanlar. size de aynı şeyleri yapsak karanlık odaya kapatıp şiddet uygulasak, çıktığınızda katile dönersiniz. o yüzden her pitbull besleyene sövmemek lazım. çoğunluğu burda entry giren herkesin bahsettiği gibi evet orospu çocukları. ama aralarında olmayanlar da var.

stallker

beyaz panter ile hidraya güzel sapladığı söylenebilir. yetenekli bir mc yolu açık olsun. aynı yolda giden tek bir adamı desteklemeyin.

efendi erkek

zamanında çok büründüğüm bir kişilik. faydasını görmedim bende piç oldum, mutluyum.

sözlük yazarlarının yaptığı mallıklar

defalarca güvenmek.

sevgili mi kanka mı

ne sevgili ne kanka hacı. kendim. işin sonunda herkes gider bi sen kalırsın. kendim candır.

an itibariyle galatasaraylılar

normal bir galatasaraylıyım öyle fanatik koyu falan değil. beşiktaşın bu maçı alacağı en kötü berabere kalacağı belliydi. teknik direktör değişimi, takımın hocaya alışması, takımın kondisyon eksikleri gibi durumların olması bizim en büyük dezavantajlarımızdı. aksine beşiktaşta böyle bir durum söz konusu değil. takımın bütün her şeyi yerli yerinde. normal buluyorum bu durumu.

27 şubat 2017 galatasaray beşiktaş maçı

bir galatasaraylı olarak galatasarayın bu maçı kazanacağına inanmıyorum. teknik direktör değişti. takımın yeni hocaya alışma zamanı, kondisyon eksikliği vb. durumlar işin içine girince en mantıklısı berabere veya beşiktaşa oynamak.

kaybedenler kulübü

doğduğum gün müdavimi olduğum, ölene kadar da çıkamayacağım bir kulüp.

tanıdıgınız en iyi insan

kendimden başka tanıdığım en iyi insan da, en kötü insan da yok moruk.

erkeklerin meme merakı

doğduğumuzda ilk yemeğimiz memeden geliyor çünkü de ondan.

kaşar kız isimleri

ceren, melis, melisa, pelinsu, ayça, burcu gibi isimde kızların daha kaşar olmayanını görmedim. görenler mesaj atsında haberimiz olsun gördük diyelim.

sigarayı bırakmak

bazen kötü tad bırakınca bu son tekim diyip, uygulamaya koyulduğum bir eylem. rekorum 9 saat. o da uykudayken içemediğimden.

yaşamak istediğiniz il

kesinlikle antalya. deniz, kum, güneş, gece hayatı, her şey sınırsız hacı insan daha ne ister ki ?

50 kilo esrarla yakalanıp kullanıcıyım demek

kullandığı zaten her halinden belli oluyor da biraz fazla kullanmış.

türkiye de savaş çıksa bizde kaçar mıydık

şahsen kaçmazdım. hatta savaşın en önlerinde yer almak isterdim. bu vatan kolay kazanılmadı, kolay da kaybedilemez.

ilk alkol içtiğiniz yer

satılık bir evimiz vardır içi boştu. arkadaşlarla anlaştık tabi o zamanlar efkar diz boyu. 4 kişiyiz 4 şişe carlsberg aldık yanında fıstık fındık çekirdek falan gittik eve başladık müslüm baba eşliğinde içmeye. ağırdı biraz zaten birayı da pek sevmem tadı kokusu kötü gelir. ama yine de şişenin dibini gördüm.

deprem korkusu

kötü bir korkudur. anlık panik ve heyecana neden olur, ne yapıcağını şaşırırsın. biraz rahat biriyim ve bir dönem art arda olan ege depremlerinde bayram sabahı çok şiddetli olmuştu. ilk kez dolaplarımın ve televizyonun bu kadar sallandığını görmüştüm. ama rahatım ya yataktan kafamı kaldırmadan tekrar yattım uyudum. bazen korku, panik ve heyecan seni bitirebilir. rahat olup sağlıklı düşünmek gerekir.

volkswagen polo

bi aralar otopark comda çekilen "panpalar" konulu videoda "polo şeker çocuk arabası" diye tabir edilen, ne zaman aklıma gelse güldüğüm, kısa boylu cılız, ortamlarda ezilen bir tipi olan araba.