bugün

entry'ler (63)

nektarin

son feci bisiklet'in henüz keşfedilmemiş naif parçası. belki de böyle kalması daha iyidir. yardım edecek var mı?

mide ekşimesini geçiren şeyler

bahsi geçen durum alkol kaynaklıysa

alka-seltzer.

önce islam mı türklük mü

Orduya ilk katıldığım günlerde, bir Arap binbaşısının 'Kavm-i Necip evladına sen nasıl kötü muamele yaparsın' diye tokatladığı bir Anadolu çocuğunun iki damla gözyaşında Türklük şuuruna erdim. Onda gördüm ve kuvvetle duydum. Ondan sonra Türklük benim derin kaynağım, en derin övünç membaım oldu. Benim hayatta yegane fahrim, servetim, Türklükten başka bir şey değildir.

Mustafa Kemal Atatürk

vejataryen insanın et bulyon kullanması

çevir kazı yanmasın hesabı...
ortamlarda vejetaryenim dersiniz amk kim bilecek

manitanın etekaltı olduğu jileti yalamak

jilet yeterince paslanmış ve de yetmemiş nemli bir ortamda da uzun süre bekletilmiş ise clostridium tetani ile sevgiliyi aldatmaktır, cunku bu vatandas cinsiyet farketmeksizin sizle gerdeğe girecektir.

itici meslekler

emlakçılık, galericilik gibi kar matrajı üzerinden insan sömürmeye yönelik bilumum fırsatçılık uğraşları bu listeye dahil midir sorarım sizlere?

türk kızı vs isveç kızı

Düpedüz, Göteborg'lu Volvo ile öz hakiki kuş serisinin kıyaslanmasıdır. Ancak bu demek değildir ki türk erkekleri bu versusta hemcins leri olan isveçlilere karşı galip gelsin. Ülkenin gen havuzu ortadadır. Nihai kararı ise kafa karıştırıcı bir diğer ülke olan isviçreli -bakınız dikkat isveç değil- bilimadamlarına bırakıyorum.

ak parti nin allah ın partisi olması

alfemo'nun aslında ali feyzullah mobilya olması der ve kaçarım.

fenomen türk

An itibariyle alakasız bir demet akalın parçasında, başında ve sonunda olmak üzere bizlere iki adet big azz hediye etmiştir. Şakası bile komik olan bu durumda bu entriyi girerken dahi gülmekten ölüyorum.Önce ekrana bakakaldım acaba müzikçalar mı diye sonra fenomen türk simgesini görünce bi s.ktr çektim. Başka tanıkları da var eminim.

16 mayıs 2014 soma madencilik basın toplantısı

Bir gazetecinin sorusu üzerine aniden toplantıyı sonlandırmaları bütün toplantının bir özeti oldu adeta. Suç işlemiş küçük bir çocuğun davranışlarını sergileyen ve saçma sapan argümanlarla kendini savunmaya çalışan bir avuç insanı izledik televizyonlardan.

tatil yöresinde beliren ingilizce radyo

Bu esrarengiz istasyon denize 20 km yaklaştığınız an menzildedir. daha önce hiç işitmediğiniz yabancı şarkıları keşfeder ve iyice tatil moduna girersiniz. kimler tarafından idame edildiği ve adı hâlâ meçhul olup, klimanın surata vuran soğuğunu da hatırlatır insana.

rte den habertürk ü aradım itirafı

bu itirafları barındıran basın açıklamasını izlerken o kadar zevke geldim ki bağıra bağıra güldüm yav. kireç_rengi_surat_1080p_sbs3d_YIFY

maltofer oral solüsyon

rengi, akışkanlığı desen kan. kokusunu duyunca zaten kendinizi arafta hissedersiniz dondurma + demir kokusu. bundan bir tane atıyorsunuz fondip. sizi önce damla sakızlı dondurma tadı karşılıyor, oh pek güzelmiş derkennnn. o iğrenç kan tadı ağzınızı esir alır ve son yudumunuzla canhıraş şekilde o tadı midenize yollarsınız olay kapanır. her dozun kendi küçük cam şişesi var görseniz çok şirin ehehe.

izmir in en iyi balık yapan mekanları

ilginç biliyorum ancak çeşme ilçesinin küçük kendi halinde bir köyü olan Ildırı'dadır.

general mobile discovery elite

bu gün öğrendim general mobile ın böyle fantastik bir cihaz planı olduğunu. eğer söylentilerde belirtildiği gibi 1000-1200 tl arasında çıkacak olursa ortalığı kasıp kavuracak demedi demeyin, kalıbımı basarım.taksit olayı falan da hikaye bu millet evini arabasını satar yine alır.

lamborghini ve renault un aynı işi yapması

araç, seni A dan B ye götürür. halay ise her yere.

calvin klein intense euphoria

gerçekten çok tatlı bir koku. yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum ancak lanet olası 3-4 saatlik ömrü var. ben böyle saçmalık görmedim. bin bir hevesle aldım. tamam kokusu iyi ama deodorant kokusu daha kalıcı emin olun, tenden tene değişiyor amma , bence bulaşmayın.

ülke genelinde internet yavaşlığı

internet bu aralar feci bir karın ağrısı çekiyor. Özellikle ege bölgesi genelinde internetin yavaşlığından dem vuruldu bütün gün. Benim pimpirikliğimden midir nedir derken, babamın da evde bunu dillendirmesiyle problemden emin oldum. Sayın uludağ sözlükçüler sizde de böyle bir durum söz konusu mu? başlık da süper oldu.

nvidia tegra k1

Nvidia yeni nesil tegra yongasetleriyle bomba gibi geliyor. seleflerinin aksine bu tegra serisinin çok başarılı olacağını düşünüyorum. ortalıkta inanılmaz dedikodular var. pratikte cihaz size xbox 360 ın donanımsal gücünü verebilecek. bu da mobil dünyanın dengelerinin yerle yeksan olacağını bize gösteriyor. Ayrıca oldukça dayanıklı ve kompakt oluşuyla araçlarda da kullanılabilirmişiz. sürücüsüz araçlara hazır olun bence. nvidia, bu güne kadar senden hep nefret ettim ancak şimdi gönlümün baştacı sensin. ben lordteslanicate bu entriyi tarihin tozlu sayfalarına ekledim , bakın görün çok şey değişecek.

protein tozu zararlıdır diyen tip

1980 lerde kadavralardan alınan hipofiz bezi kaynaklı büyüme hormonu, ölümlere neden olmuştur. bunun bedeni ise hgh (hormon) un içine az da olsa karışan bir tür proteindir. Bu sizi proteinler hakkında az da olsa fikir sahibi yapmıştır umarım.