bugün

entry'ler (34)

bir sözlük kızıyla mesajlaşacak kadar alçalmak

Bu entriyi savunanlar için (bkz: )geri zekalıyım demenin alternatif yolları

uludağ sözlük bitmiş

Sol frame bakılarak anlaşılacak bilgi, burası da Ekşi gibi hakkın rahmetine çoktan kavuşmuş. Ruhuna el fatiha.

sevdiğin karı yı alamazsan aldığın karı yı sev

Peki o da seni sevecek mi ?! Bir de şey var bakalım sana varıyor mu ?!

zengin sözlük

Açıkçası yeni bilgi kaynağı, entriler tanımlardan ve bilgilerden oluşuyor gerçek bir "ulu" sözlük gerçek bir "bilgi kaynağı". Bazı eksikleri pek tabi var lakin daha çok yeni ve çok büyük bir potansiyele sahip.

kadınlardaki erkeğine köle olma içgüdüsü

Bu kişiden kişiye göre değişir bazı kadınlar baskın yapılıdırlar domine etmekten hoşlanırlar.

hiç hanım hanımcık sözlük kızı olmaması

Bu kafa yapısıyla bırak sizinle çıkmayı sizin gibi dingillere selam vermezler. Uludağ sözlük böyle aptal ergenler yüzünden ekşi sözlük ile yarışamıyor bile, hoş oranın sa malı ayrı ama neyse

atatürk vs allah

Gerçekten ağır ergen ve gerizekalısınız başka hiç bir şey değil. Skyrimde var lan bu zeka; kuzeyliler savaşçı komutan Talos'u tanrı ilan etmişlerdi. insanların inanç özgürlüğüne inanıyorum ama bir insan insan bedenine sahip olduğu sürece asla bir tanrıyla boy ölçüşemez, bilimin ilerlemesi ve insanın zamanla ölen hücrelerine bir çare bulması gerek. Atatürk sahip olduğu bilinç ve ruhla diğer insanlardan üstündür ama Cebrail melekle bile karşılaştırılamaz !

barbara palvin kadınsa sözlük kezoları ne

Bir kadının sadece dış güzelliğine bakıp diğerlerini kezo diye ayırmak abaza ergenlikten başka bir şey değil. Tamam kezbanlar yok değil ama bütün sözlüğü kezban diye zan altında bırakıp ötekileştirmek hoş bir davranış değil.

münbiç harekatı

Açıkçası girilen entrileri görünce gülüyorum; biri demiş li "kadim Türk toprağını geri alacağız" nah alırsın ! Avrupa birliği, Amerika Birleşik Devletleri, israil iskele babası mı ? Sana yedirirler mi oraları ?! Birisi demiş ki "güçlüyüz, güzeliz, bilmem ne..." ulan cahil söz öyle bile değil ! "Güçlüyüz, cesuruz hazırız" tamam da neye hazırız ? Biz temizlikçi miyiz elin Suriyeli halkı için girip savaşıyoruz muhaliflerle ? Neden Rusya yalnızca bir iki hava saldırı düzenleyip geçiyor da bizim askerler it gibi gezip gezip çatışıyor ?! Bizimkilerin canı yok mu ?! Türkiye gerçekten hep aptal bir devletti hep de aptal bir devlet olacak. Maşayız maşa, başka hiç bir şey değil !

7 kişiye birden aşık olmak

Sonuç şekil 1.a da (ilk entry) gösterildiği gibi sonuçlanır

23 yaş genç mi olgun mu sorunsalı

Olgunluk bir karakter özelliğidir, 23 yaş genç bir yaştur bu karşılaştırma da gereksizdir

mesajla ayrılmak

Korkakça bir tavır, bunu yapan kişi bir "peki"den fazlasını hakketmez zaten.

çıkarcı arkadaştan kurtulma yolları

Samimi olmayın, kendisinden duyduğunuz rahatsızlığı dürüstçe belirtin, başka bir şey yapmanıza getek yok.

üniversite birin ilk dersinde hissedilen

Kendimi çok çömez ve hazırlıksız hissediyordum. Kimseyle hiç bir şey konuşmaya cesaretim yoktu ama alıştım sonra tabi

lisede yapılan manyaklıklar

Bizim okulda hem bizim sınıfta hem de alt sınıfta yoklama defteri yan binanın çatısına fırlatılmışdı, şahsen benim yaptığım ama tasvip etmediğim şey;kızlar tuvaletine girip kızlarla sarmaş dolaş resim çekilmek. Çok aşırı saçma ama işte ergenlik

cinsel espri

çok basit ve önemsiz geliyor bana, gelişmemiş ya da en fazla bir insan kriterinde ki canlı yaşam formlarının gerçekleştirebileceği sözlü şaka.

ryan babel

Çok terbiyesiz bir insandır, geçen ki olayda kendisine küfür edilmemesine karşın taraftarın annesine dil uzatabilecek kadar ahlaksızdır. Valla ırkçı gibi gözükmek istemiyorum Hollanda da ki küfürler nasıl bilmiyorum ama burada anne kutsaldır anneye bacıya küfür edilmez !

ilk masturbasyonda 31e kadar sayılmaz

Zaten mastübasyonun adı neden otuz bir onu da anlamış değilim, kim verdi bu ismi ilk ona, neden otuz bir, neden otuz iki değil ? Çok ciddi soruyorum

cinsellik

insani bir eylemdir, insan denen varlığın muhtaç olduğu bir eylemdir, gelişimini insandan daha üst bir seviyeye çıkarmış olan varlıkların -bu varlıklar bilinçsel olarak insandan daha üst seviyede olduğu için gelişimiyle insandan daha üst seviyeye çıkmıştır- bu eylemi sadece üremek için kullandığını düşünüyorum çünkü varlık bir kez evrimleşip gelişmeye başladığında yani o tadı aldığında nihai amacın bilinci tanrının seviyesine kadar çıkartmaktır bu durumda da kendisinden daha aşağı da veya bilinç olarak daha zayıf daha geri varlıkların ihtiyaçlarına her evrimleştiğinde ve gelişimini biraz daha ileriye taşıdığında daha az muhtaç olacağından cinsellik sadece üremek ile aynı seviyeye gelecektir bu sadece cinselliğe değil duyguya duygusallığa karşı da bir bağışıklık kazanacak ve tek önemli olan şeyin gelişme, evrim, savunma, bilgi ve iyi kavramlarının olduğunu bilecek ve bunları önceleyecektir.

ilk buluşmada 1 metreden fazla yaklaşma diyen kız

Bütün ilişkilerini sosyal medyadan yaşamış galiba gerçek hayatta olunca geriliyor anladığım kadarıyla.