bugün

çok da umrumda olmayan sadece oturmasını kalkmasını iyi bilen kızlar eklesin dediğim durumdur.
Ben bir tane buldum. aydın bir gelecek vaad ediyor.
Onun teni Yeter teni.
Gerçekten var öyle bir gerçek diye düşünürken bi hele y*rrama bak hele yazmış. Leş.
hanım hanımcık kız yok ki sözlük kızı olsun.
evet bozuldu çoğu.
Vardir vardir da islenmemis bir maden gibi gizlenmektedir herhalde.
Gormedim ama gorenler vardir herhal.
Onlar artık ortama uyum sağlamış babacan kızlardır.
Sözlük kızları kadar başınıza taş düşsün dedirten söylemdir.
Sözlüğün yarayan kanası.
vardır ben biliyorum sana denk gelmemis demek ki.
Bu kafa yapısıyla bırak sizinle çıkmayı sizin gibi dingillere selam vermezler. Uludağ sözlük böyle aptal ergenler yüzünden ekşi sözlük ile yarışamıyor bile, hoş oranın sa malı ayrı ama neyse
Hanım hanımcıktan kastınız nedir, merak ettim doğrusu.
sözlüğe düşen beyefendi erkek azman, aynı şekilde hanımefendi kızımız Kezban olur. iki iki daha dört.
siz türk kadınlarına "kezban" minvalinde hakaretvari yaklaşırsanız, tırnakları her zaman sivri olacaktır. kabul edin.

hüküm koymuşsunuz, kesin yok diye. öyle bilin o zaman. *
maalesef üzücü gelişmedir. ya feminist, ya evde kalmış, ya lgbt, ya ateist, ya ruh hastası...
hanım hanımcıkları cemaat ve tarikatların arasından bulunması ihmal dahilindedir. içi seni dışı beni yakar.
hanım hanımcık kız arayanlara dert olmuş durumdur. benim için fark etmez, kız olsun da.
(bkz: kan tutan kasap)

gerçi kendisi moderasyondan birilerine yüz vermediği için haksız yere çaylak edilmiş diye duyduk ama elbet gelir tekrar.

ne olurdu sanki bir makas aldırsan nemrudun kızı?
yalaaannn!.

(bkz: o kendini biliyor)
doğrudur.

bunca yıldır buralardayız daha ne bir çaylarını gördük ne de çorbalarını. anca bik bik çene çalıyorlar.

sözlük bayanlığı bu mu arkadaşlar?
yanlış tespittir. var bir tane. eğitimci gibi eğitimci, bana benzemiyor.
Çünkü bütün sözlük yazarı erkekler istanbul beyefendisi. Nereye baksan ordan bir abazan fışkırıyor.
sözlüğün buna uygun ortamı sağlamamasındandır. insan eşini dostunu, bilhassa hanım hanımcık ise buraya davet edemez asla. küfürlerin bini bir para, cinsellik başlıkları sol frame i doldurmuş gidiyor. daha başlığın içine girmeden zihnin ne derece çöp olduğu anlaşılıyor. öyle birisi gelince bin kişi 100 bin mesaj atıyor.

şimdi yanlış anlaşılacak ama öyle insanlar burada pek duramaz. hiç yok demiyorum ama göze çarpmaz. çünkü bu tiplerden dolayı saklıyorlar kendilerini. bazıları erkek gibi davranıyor. yıllar önce vardı. fakat dayanamadılar dediğim gibi. ben bile erkek halimle fazla duramamıştım. onlar nasıl dursun?
güncel Önemli Başlıklar