bugün

Söylenecek bir söz yok, ilişkinizin mesajla ayrılmayı hakettiğini düşünmüş ve bitmiş. Bunun üstüne gereksiz bir dram yaratmaya gerek yok, sizi gerçekten hakeden insanlarla beraber olun.
Bazen gerçekten şükür sebebidir.

Bir arkadaşım vardı çocuk bundan habersiz ayrıldı.

Bir anda bütün yerlerden ilişkisini kesip gitmişti.

Yani ne olup bittiği meçhul ama ayrıldığı kesin.

Bence bu daha kötü.
Değer vermediği kişiye yapar insan bunu. Ayrıca çok kaba bir davranıştır. Tamam mesaj ile durumu çaktırın ama yüzyüze söyleyin. Karşıdaki kişide belki telafisi mümkün olmayan bir tahribata yol açabilirsiniz.
her ne kadar var deseniz de depiği yedikten sonra çok da bir anlamı yoktur.

size koyan mesajla ayrılması değil sizi terk etmesidir aslında.

zira bundan gocunan insan mesajlaşarak sevgili olmaktan da gocunur.

wifi'ye bağlı yaşayan nesil, teknolojinin handikaplarından yakınmasın bence.
Yaşadığım ve unutamadgm bir acı. Üzerimde onarilmaz bir hasar bırakti gerçekten. O an ki yıkımı hayatımın hiçbir anında yaşamadım.
çoğu insana samimiyetsiz gelir ama vedalaşmaları sevmeyen insanlar için birebirdir. sebebi ne olursa olsun yada kim olursa olsun vedalaşmak ağır gelir bazı insanlara. mesaj iyidir.
Bu gibiler sadece suret olarak insandır. Onun dışında zerre insanlıktan nasibini almamıştır. Adam gibi bir ilişki yürütemediyseniz adam gibi bitirmeyi bilin. Bak yine nefretim depreşti sözlük.
Yanyanayken içi elvermiyordur mantıklı davranması gerektiği için mesajda bitirmek ister

Yalvaracagını biliyordur bu tür muhabbetleri istemediği için mesajda bitiriyordur

Çok çeşiti var ama kadınlar herseyi hesaplar.
Bir de şöyle bakalım, yan yanayken ayrılacağını söyleyemeyecek kadar çok seviyordur, değer veriyordur fakat bir şeyler rayından çıkmıştır. Kanserli hücre gibi kesip atmak istiyordur sadece. Önce rayına oturtmak için elinizden geleni yapın. Fazlasını mı yaptım diyorsunuz. Daha fazlası her zaman vardır... insanız hepimiz hata yapabiliyoruz. Hatalarınızı fark edin, farkettiklerinizden arının. Arındım demek için değil ama gerçekten arının. Hatanızın bedelini ödeyin gerekirse ama yine de vazgeçmeyin. Zaten bunu yapınca bile iyi hissetmeye başlayacaksınız. Sonrası mı? Gerçekten seviyorsa zaten dayanamaz ki, o da insan.

Diğer seçenek, hiç değer vermiyordur. Klasik ama gerçek olan bir şey var ki, size değer vermeyen için ağlamayı bırakın. Yolunuza bakın. Yol da çok yolcu da. Kimin yanında duracağınıza siz karar vereceksiniz. Önce kendinizi sevin.
Eski sevgilim benden mesajla ayrılmıştı. Hiç üzülmemiştim. Sonra şeyi farketmiştim, ben ondan daha önce ayrılmışım zaten. Tek eksik sözlü olarak dile getiremememmiş.
Ciddi, uzun süreli ilişkiler için mesajla ayrılmaya karar verilmesi iki tarafada saygısızlıktır. Eğer ki yüreğin varsa ayırılmaya, alırsın karşına yüzüne söylersin..

Instagramdan oluşan balon ilişkilerde ise fazla da şeyapmamak lazım. Zaten instagramdan bulduğumuz ilişkiler de o kadar olur ağbi.
mesaj ile kız isteyen arkadaşım bile olmuştu. bence çok da yadırgamamak lazım.
Karşı tarafa büyük saygısızlıktır. Kimse bu denli iğrenç bir davranışı haketmez. Ki o insan bir zamanlar canınız cigeriniz olan insan.
diyanete göre boşanma amaçlı olarak da geçerli bir yöntemdir.

(bkz: diyanet ten sms ile boşanma mümkün fetvası)
tertemiz belasız ayrılma şekli.
Korkakça bir tavır, bunu yapan kişi bir "peki"den fazlasını hakketmez zaten.
Sevgili değil de flörtleştiğin insan garip davranışlar sergiliyorsa en güzeli böyle hiç görüşmeden ilişiği kesmek oluyor bazen.
konuşmaya cesareti olmayanların hareketi.
uyguladığım bir eylemdir . bunu yapıp clash of clans oynamaya devam etmiştim , dönüp baktığımda pişman değilim .