bugün

entry'ler (13)

türkiye nin suriye politikası

Küresel güç olmaya çalışan ülkenin aslında küresel güçlerin piyonu olan hükümetinin siyasi hamlesidir.

2002 dünya kupası

Resim yeteneğimin gelişmesine neden olan organizasyondur. Futbolcularımıza (o zamanki) olan sevgimi göstermek adına elimdeki kartpostala bakarak günlerce uğraşıp ortaya bir sanat harikası çıkarmıştım.

saçı berbat kesen kuaföre yapılacaklar

Aynısını senin anana bacına yapsalar hoşuna gider mi hee, söylesene hoşuna gider mi.

artı oy için kürtlere sallayan zihniyet

Zıt kutupları kullanarak prim yapmaya çalışan
insanlar topluluğudur. Her kim olursa olsun türk-kürt-azeri-çerkez unutmamalıyızki bu vatan bizim gaye etnik ayrımcılık yapmak değildir. Ülkemiz için bölücülerle mücadele etmektir.

adamın ağzına sıçan şarkılar

Orhan Ölmez ama şarkıları öldürür demek istiyorum. Nasıl bir sesdir o be kardeşim resmen titretiyor adamı azer bülbülün ne dediğini anladığımız versiyonu aslında azer bülbül de iyidir ama ne dediğini anlayamıyorum işte.

sözlük yazarlarının hayat felsefeleri

Yapamayacağım şey yoktur yapmayacağım şey vardır. Aslında tek cümle yazmayı bende isterdim fakat entrylerimin 100 karakteri bulmasına son derece önem veriyor. edit:yüz karakter yapmak için saçmaladım.

nejat işler

Steve jobs ie akraba olduğunu ispatlamaya çalışan arkadaşlarım birleşse barajı geçemezler. Günlük dalga muhabbetlerimizden biri sıradan ve bir o kadar da basit.

sevişirken ingilizce inleyen türk kızı

ingilizcenin dilimize göre bariz üstünlüğünü gösteren son derece saygı duyduğum olağan reflekstir. Nedenide türkçe kelimelerin çok heceli olması olabilir. Ama ingilizce kelimelerde ne güzel bir seferde telafuz ediliyor. Edit: telafuz ne demekse artık.

en iyi diziler

Erdal bakkalıyla, ismail abisiyle tabiki Leyla ile mecnun.

krasic artı meireles artı emre eşittir drogba

Eşitlik her zaman adalet anlamına gelmez.

9 şubat 2013 real madrid sevilla maçı

Ronaldo reyizin kalitesini bir kez daha gösterdiği maç.

thy personelinin yeni kıyafetleri

başına karalar bağla , ağla kaderine ağla
edit: tüm hostes fantezilerim son bulduran kıyafet.

üniversite hazırlık sınıfında olmak

lost, spartacus, preason break vb... izleyerek ile vakit geçirmek