bugün

entry'ler (44)

birinin yalanını yüze vurmak

eğer yalanını yakaladığınız kişiyi seviyorsanız ve yalan size söylenmişse, yalanı söyleyenden daha çok üzülürsünüz bu durumda. yüzüne vurmadığınız sürece acı çekersiniz, yüzüne vurduktan sonra güven sıkıntısı çekersiniz. aslında sevdiğiniz sizin sevginizi ne kadar hak etmiştri diye sorabilirsiniz kendinize.

dünyaya kazık mı çaktın

bakışlarıyla bile ben alayınızı gömerim diyebilen. adeta ölümsüzlük şifresi yazmış fani.

chp nin pkklılar için 1 gün yas ilan etmesi

hehe * komik başlıktır. vatan bölünmek üzere ama hiç bişe yokmuşta chp sanki yas ilan etmiş ve sadece bu devlet meselesi olmuş gibi gösterilmeye çalışılmıştır.. askerlerimizin kafalarına çuval geçirildiğinde, haburda teröristler törenlerle karşılandığında, mavi marmarada 9 sivilimiz öldürüldüğünde, ıraktaki müslümanların ölümü için abd ile 2004 eylülünde yapılan anlaşmada, aponun adeta diplomat gibi ülke üzerinde etkide bulunmasına gıkını çıkaramayanların borazanlık yapmasıdır, ayıptır.

kemal kılıçdaroğlu diyarbakır miting

tamam işte ne güzel açıklamışsın gel görki diyarbakırın nüfusu 10 bin falan değildir. o nedenle oradakilerin bdp li olduğunu düşünmek kolaya kaçmaktır. gayet tabii chp dahil tüm partiler d.bakırda o kalabalığı toplayabilecek güce sahiptir. başarıya alkış tutmak varken çamur atmamak lazım.

kemal kılıçdaroğlu diyarbakır miting

diyarbakırda herkese bdpli yada pkklı, izmirdeki herkese chpli, rizedeki herkese akp li dersen, sen pkk dan daha fazla bölücüsün demektir. chp de mhpde her yerde vardır. hala neyin kafasını yaşıyosunuz merak ediyorum.

kürdistan diye bir yer var sanan ruh hastası

burada siz türkmenlerden önce biz vardık diyebilen zihniyete sahip savaşçı kişiliktir. herkesin 600 lü yıllardaki mekanlarına dönmesini ister kanımca. ayrıca hala amerika kıtasını kızılderillerin sanar.

fenerbahçe futbol takımının en büyük başarısı

fenerbahçeli olmayan kimsenin sempatisini kazanamamış olması. meyve veren ağaç taşlanır bremın.

kurtuluş savaşının ingiliz oyunu olduğu gerçeği

yazık günah ya adam derin devlet gibi tüm gerçekleri biliyo ama ancak yazar olabilmiş. milletvekili bile olabilmek varken.

akp nin en büyük başarısı

hitleri unutturması.

samimi olan arkadaşın akp li çıkması

samimi arkadaş okuyan adamdır okuyan adam akepeli değildir.

edit: şahsıma ait bir değerlendirmedir.

atatürk ü sevmiyorum diyebilmek

ecnebi sikine meraklı olan bünyedir.

edit: bu şahsiyetlerin çoğu atatürk olmasaydı, keşke burda ingilizler
olsaydı demektedirler.

okullarda m kemal den bahsedilmesin kampanyası

laikliği din sayan gerizekalıların başlatabileceği kampanyadır, bırakın efendim tarihimizi anlatmayı kendi öğrensin diyenler daha sonrada bırakın efenim okul mokul boş diyeceklerdir. ee nede olsa alışmışızdır biz başkasının şeyiyle gerdeğe girmeye. atatürkten bahsetmemek anadan bacıdan bahsetmemektir. ama illaki konuşulmasın anlatılmasın o din düşmanı diyenler olacaktır ki onlara dokunmazdı zaten soy değişikliği..

hani darbeciler yargılanacakti diyemeyen akepeli

akepeli bişe demez yoluna bakar. dersede padişahım çok yaşa der.

laik kesimin filistin dramına seyirci kalması

hehe komik başlıktır. hem müslüman hem laik olunmaz diyen sözde müslüman padişahımız çok seslilik yapmamıştır. bu durum karşısında. ırak'a abd nin girmesi için liman ve havaalanlarımızı kullandırmıştır, israile davosta yalandan posta koymuş ama ilişkiler bozulmasın diye geri adım atmıştır. bırakın filistini ırakı bizim vatandaşlarımız israil askerleri tarafından öldürülmüştür. ama maşa görevi yapan ulu başbakanımız müslümanlığın ufacık bi göstergesini dahi gerçekleştirememiştir aksine sessiz kalarak gücüne güç katmıştır.

arap kadınları gibi olmak istemiyoruz

arap kadınları gibi olmak istemiyoruz demiştir. ama bunu fiziksel olarak ele alan arkadaşlar çoktan başkalaşmışlar zaten. evet arap kadını aşağılıktır, hiç bir hakkı yoktur, toplumda yeri yoktur, değersizdir, şiddet görür, tecavüz görür hak arayamaz, her koşulda suçlu kadındır. bu nedenledir ki yaşadığımız topraklara sahip çıkmak ve türk kadını sıfatına leke sürmemek gerekmektedir...

tuncay özkan ın istanbul dan bağımsız aday olması

tuncay özkanın milletvekili olmasında bi sakınca yoktur. ki yargılama yolu açılsa milletvekillerimizinde içeri atılacağı aşikardır.

hani dokunulmazlıklar kalkacaktı diyemeyen akepeli

bakın ileri demokrasi getirdik efenim. askeri, albayı yargılıyoruz resmen yahu diyen dokunulmaz şahsiyetlerin yargılanamama lüksü olduğu gerçeğini bile bile ama o bizden diyen zihniyet hatta zihniyetsiz.

dekolte giyene tecavüz ederler

güzel, yavaş yavaş beklenenler olmaya başladı. daha neler görecek bu topraklar neler, tecavüzde suçlu kadın olcak. önce özgürlüğümüz elimizden alınıyor, herkese eşit adalet başörtüsüne özgürlük falan filan diye sokaklara dökülen bıyıklı şahıslar. fazla değil 2-3 sene sonra özgürlük neymiş mına koyim benim 3 karımda evde özgür hatta biri 12 yaşında o çok daha özgür diye dolaşacak. sokaklarda kadınlarımız kızlarımız tedirgin dolaşacak. ileri demokrasi buysa ben bu demokrasininde bu adaletinde bi an önce yol almasını yeğlerim. namus bekçiliği yapanın namusunu sokim.

edit: böyle başbakana böyle profesör.

atatürk ün gençliğe hitabesindeki gereksiz gaz

gençliği gaza getiremeyen gazdır. keşke ülke kurtarıcağına vatanını milletini satsaydı daha çok saygı duyulurdu o zaman. keşke atatürk kurtarıcağına bizi ingilizler yönetseydi diyen kaşarlaşan kadıncağıza sevgiler

yeniden çocuk olsam

yeniden çocuk olsam, bisikletten düşsem, bakkaldan sakız çalsam, hiç sevmesem.