entry'ler (11)

cheese cake

Lan peyniri sevmiyorum kekin içine de mi koydunuz bu ne arkadaş dedirten kek.

özet geç piç

Bi haltı daha da bi haltmiş gibi uzata uzata anlatanlar için incide ortaya çıkmış bir kalıptır. Bu ve bunun gibi nice terimi hayatımıza yerleştirip dobralık katsayımızı arttıran inci sözlüğe şükürler olsun.

türk kızlarının çoğunun ingilizce bilmemesi

sadece Türk kızlarıyla alakalı değildir, milli sorunumuzdur.

instagrama ayak resmi atan kız

ayak fetişi seven erkekleri seven kızlardır.

iyi bok yedin plaketi

Komşunun benden iki yaş küçük kızının gelip gelip annesine " anne matematik yazılısından şunu aldım, anne ingilizce ödevinden aferin aldım" dediğinde vermek istediğim tepki.

işaret dili

Kesinlikle öğrenilmesi gereken benim de öğrenmek istediğim dildir. Resmen bir dil biliyorsun ve tüm dünyayla iletişim kurabiliyorsun. tamamen evrensel tamamen ortak bir dil. harika değil mi ya!

ayşenur balcı

Yarışmada gayet iyi yarışan tarzı olan lakin eski sevgilimin sırf kendisi için bu tarz benim izlemesi yüzünden adını duyduğumda "pis kaşar, zaten eskortmuş" diye söylendiğim insan.

ayrılığın ardından dinlenmemesi gereken şarkılar

Adele- someone like you.

Bring me the horizon- dont go.

Bülent Ortaçgil- sensiz olmaz.

Bob dylan- dont think twice, its allright.

paraya önem vermeyen kız

Gözükmek istediği kişi ile olduğu kişi farklıdır. O sadece paraya önem vermiyormuş gibi gözüken kız olabilir kanımca. Fıtrat gereği azımsanacak kadar az da olsa bütün bayanlar paraya önem verir.

unutulmaz film replikleri

Bir tren bekliyorsun. Seni uzaklara götürecek bir tren… Trenin seni nereye götürmesini umduğunu bilsen de, emin olamıyorsun. Ama önemi yok. Bir trenin seni nereye götüreceğini nasıl umursamazsın? Çünkü birlikte olacaksınız.
-inception(Mal)

affedersiniz ama bazı dişiler tecavüze uğramalıdır

Ataerkil zihniyetin ürünü bir düşüncedir. Kendisi ya da tam tersi (bazı erkeklerin tecavüze uğraması gerektiği) kesinlikle savunulamaz. Bu tarz şeyleri hak ettikleri düşünülen insanlarla ilgili her zaman daha insancıl çözüm yolları vardır.